Mana dienasgrāmata - Melns ar melnu

pece
pece 3. oktobris 2013 09:00
1230

Man bij patiess prieks ieraudzīt, ka teātra apmeklētāji lielākoties ir saposušies uz izrādi kā uz svētkiem, atšķirībā no iepriekšējās reizes, kad tur pabiju. Varbūt motivācija bij izrāde brīvdienā. Pavērojot cilvēkus, secināju, ka lielākajai daļai svinīgums un sapošanās asociējas ar melnas krāsas apģērbu,

Melnā krāsa apģērbā, nenoliedzami,  ir ar tādu solīduma pieskaņu. Vīrieši melnos vai ļoti tumšos uzvalkos, baltos vai krāsainos kreklos ar šlipsēm – ir kur acis piesiet. Tiesa pie dažiem eksemplāriem manas acis piesējās rūpīgāk - uz to jauno modi ar krekliem ar iešuvēm, šūtiem uz augumu un pāris cm par mazu, lai brīvi aizpogātu, un tā vien šķiet, ka pogas, pie spēcīgas ieelpas, katra izlidos uz savu pusi un būs sievietēm viens smuks striptīzs izrādes starpbrīdī.

Sievietes arī pārsvarā tērptas melnā, bet atšķirībā no vīriešiem – melnā ar melnu, bieži vien melns kostīms, melns tops vai blūze un vēl kāds melns aksesuārs – šalle, kaklarota, broša. Nez tas ir kāds maskēšanās paveids? Vai jaunākās modes tendences? Vai tikai man un man sastaptām stilistiem šķiet, ka īsti melns pie ģīmja piestāv tikai retajai un pārējās melnā auduma atspulgā, bālajā ģīmī, mākslīgajā apgaismojumā izskatās mazliet nāvei parādā?

Un vēl gribēju pajautāt, vai tas tagadiņ ir modīgi zem gaišām un baltām kleitām ar plikiem pleciem vilkt noplukušus tumšus krūšturus?

Es nepretendēju uz modes stilista statusu, es tikai ziņkārojos.

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 3. oktobris 2013 21:24

Pece-Tu esi viena vērīga acs:)
jā,melns nāk modē līdz ar rudens depresiju:D
Vai arī..
Jā,nezinu,kas ir ar apmeklētājiem,bet man kā māksliniekam šī štāte ir must-have. Tiesa-tiklīdz koncertu štāte mugurā,attiecīgi arī jādomā par spilgtāku makijāžu,gluži kā Tu teici-lai neizskatītos nāvei parādā.. Kaut arī manā krāsu tipā šī krāsa nav iekļauta,profesija liek to valkāt-ko padarīsi..
bet par veļu-atvainojiet..Sievietei tādas lietas IR jāzina,ka jāsaskaņo apakšveļas krāsa ar apģērbu..sevišķi saviesīgos pasākumos.

Nikte 3. oktobris 2013 19:03

Ja mamma nav iemācījusi vilkt sniegbaltu krūšturi tad neko nepadarīsi.Un tā nemode ir jau sen :X

pece 3. oktobris 2013 14:22

Melnajam nav ne vainas, bet apliec kādu krāsainu šalli vai aksesuāruun uzreiz cits skats :)

Lai gan , jā es ar grēkoju ar aksesuāru neesamību, bet man tikpat kā nav melnu apģērbu, kaut kā es tos vai tie mani nemīl....

KRX 3. oktobris 2013 14:06

Man, piemēram, arī ļoti gribas tērpties melnā tagad. Liekas, ka tā siltāk, ērtāk, drošāk un tādā kā savā pasaulē :)
Bet tas jau pāries! Ap ziemas vidu visas sāks pirkt elektrozaļas/zilas/rozā/dzeltenas somas, cimdus, šalles, zābakus un būs arī krāsaini punkti starp kupenām :)

Rebeka 3. oktobris 2013 09:54

Mjaa nezinu kā ir ārzemēs (neesmu bijusi :D) , bet nu te Rīgā tiešām esmu novērojusi, ka līdz ko beidzās vasara mēs visi paliekam tumši. Gaišās somiņas visas nomaina uz tumšajām, mētelīši tumši, apavi tumši... nu itkā jau var saprast, vieglāk kopt, dubļi netīrumi rudenī un tā... bet kopskats uzreiz tāds drūms.

pece 3. oktobris 2013 09:42 cerite

Lab, lab - izrādīt jau var tos pupturus, bet varbūt tādus smukus, ne novalkātus ?

Cerīte 3. oktobris 2013 09:12

Kas notiek ar komentiem???

Cerīte 3. oktobris 2013 09:11

Tā krūšturu rādīšana jau pāris gadus modē un man gan nepatīk.Un par melno-pēdējā laikā izvairos no melnā un palēkā,izskatos tik veca un nogurusi!!!!!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras