Mana dienasgrāmata - Gatavas jauniem eksperimentiem?

pece
pece 25. oktobris 2013 08:12
1706

Gatavas jauniem eksperimentiem?

Staigāju pa savu ierasto maršrutu un vienu dienu skatos – smuki baloni rotā ieeju un ir atvērusies jauna bode. Esmu ziņkārīga pēc dabas un nolemju iegriezties. Izrādās uz Ģertūdes ielas pie Tērbatas atvēries baltkrievu kosmētikas veikals.

Parasti esmu piesardzīga, bet šoreiz pārdevēja piesola 30 % atlaidi pirkumam un es krītu kārdinājumā. Izeju no bodes ar jaunu šampūnu un balzāmu, paņemu arī sejas skurbīti. Bonusā pārdevēja iekrāmē lielu kaudzi ar dažādiem paraudziņiem – kādiem 10 dāžādiem. Sīkums, bet patīkami.

Atsauksmes – pagaidām labas, bet kopumā jau tomēr ir nepieciešams kāds laiks, lai saprastu kā tad īsti ir, tad ar padalīšos.

Šobrīd ir 30% atlaide sejas maskām. Bet produkciju var iepētīt te:

http://belita.by/ Kas pozitīvi – saitā ir informācija arī par produktu sastāvu. Tiesa šī produkcija nepretendē uz eko – bio.

Esi gatava eksperimentiem? Ko jaunu esi atklājusi pēdējā laikā?

Foto no http://belita.by/ - izrādās šie sponsorē autosportistus.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mazaa raganina 25. oktobris 2013 13:13

Nesen Siberikā nopirku Baltkrievijā ražotu skropstu tušu, es teiktu,ka labākais,kas man līdz līdz šim ir bijis, tuša ir fantastiska.Skropstas nesaķep, bet ir tādas zīdainas, viegli noņemt nost.Beidzot esmu atradusi savu tušu! Tikko nopirku Siberikā krievu matu laku Preļesķ. Manus matus varēja savākt tikai Osis visstiprākā matu laka, esmu izmēģinājusi daudzas citas, bet pilnīgi nekāda rezultāta. Šī ir superīga, matus ideāli notur visas dienas garumā, nav matu lakas burbulīšu uz matiem, patīkami smaržo un cena...1.95ls bez atlaides! Osis maksā n-tās reizes vairāk.

Kerstyna 25. oktobris 2013 08:52

No Baltkrievijas nāk daudz labu lietu :). Neesmu pievīlusies. Ar tiem eksperimentiem.... esmu diezgan liela konservatore.... Bet reizēm noriskēju un nenožēloju.

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras