Mana āda ar Essex ir sajūsmā!

Autors: kintijasieviesuklubslv, 2012. gada 29. februāris, 16:00:00
Mana āda ar Essex ir sajūsmā!

Lai pavasarī paglābtu savu ādu no zvīņošanās un izteikta sausuma, jau labu laiku ikdienas kopšanā izmantoju Essex krēmus. Vislabāk ziemā āda jūtas pēc Essex Plus krēma. Bet arī pārējos esmu lieliski ieintegrējusi savā kosmētikas saimniecībā! 

Essex krēmi ir īpaši trīs būtisku aspektu dēļ - tie nesatur smaržvielas. Tie nesatur krāsvielas! Un tie ļoti ātri iesūcas ādā, neatstājot taukainības un smaguma sajūtu! 

Šobrīd, kad aiz loga gaisa temperatūra ir tik svārstīga, mans iecienītākais ir Essex Plus krēms. Tā sastāvā ir pantenols, kurš nomierina ādu un padara to izteikti samtainu. Nu vismaz man ir tāda sajūta, ka tiešī šīs vielas dēļ tā notiek, jo lietojot citus šīs līnijas krēmus, āda nejūtas tik pasargāta. Atceros, vasarā vienreiz pludmalē apdedzinājos. Uzreiz vakarā lietoju šo krēmu, arī tad tas bija labs glābiņš. 

Essex hidrogēls ir lielisks ādas mitrinātājs ikdienas kopšanai pēc dušas, baseina un tālākos izbraucienos. Dodoties ārpus mājām uz vairākām dienām, ceļa somā vienmēr lieku tieši šo produktu. Man patīk, ka to var lietot trīs vienā! Nav vajadzīgas vairākas iepakojuma bundžiņas. To izmantoju kā ikdienas ķermeņa ādas mitrinātāju, roku krēmu un kosmētikas noņēmēju. Jā, uzliekot uz vates piciņas tas lieliski noņem arī dienas grimu. 

Essex krēms pēc savas konsistences ir biezāks un barojošāks. Manai taukainajai ādai gan nedaudz par treknu. Bet tas ļoti patīk manām pēdiņām. Pirms miega ieziežu tās biezā kārtā, uzvelku siltas zeķītes un manas pēdiņas ir tik maigas un samtainas! Jau gatavas pavasara sezonai!

Toties Essex ziedi esmu iecienījusi mājas darbos. Droši vien, ja ļoti aizraujas ar ziemas priekiem un daudz laika pavada ārā, šī ziede būs ideāls ādas pasargātājs no sala. Ļoti bieza un aizsargājoša! Bet uz manas taukainās sejas tik biezu ziedi gan negribu ziest. Būs par traku! Toties tad, kad mājās taisu ģenerāltīrīšanu vai pat vienkārši mazgāju lielo trauku kaudzi (nu citreiz tīri sievišķīgi - tāda sakrājas izlietnē:), šis krēms man ļoti noder. Saziežu ar to rokas, piecas minūtes stāvu un neko nedaru (ļauju krēmam iesūkties) un pāri palikušo krēmu noslauku salvetē. Viss krēms ādā man neiesūcas. Bet pēc šādas piecu minūšu meditācijas pirms mājas tīrīšanas, ūdens teju pats notek no manām plaukstām. 

Manas rokas pēc čalkāšanās pa ūdeņiem nav sausas un neprasās pēc dziļākas mitrināšanas. 

Arī turpmāk zinu - lietošu Essex! Man patīk sajūtas, kādas šis krēms rada. 

 

Kāda ir tava pieredze ar šiem krēmiem? Esi lietojusi?

{fotoblog:2232}

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv