Man vienmēr bijuši biezi un dzīvi mati!

rajahari
rajahari 2. februāris 2011 14:40
514

 

Sveicināti!

 

Man ir 61 gads (168 cm, 65 kg). Cik atceros, man vienmēr bija labi, biezi un dzīvi mati. Iespējams,  ka tas ir ielikts jau no dabas.

 

Tikai, es arī daudz ko pēc Mammītes mācītā centos darīt lietas labā. Uzskatīju, ka skaisti un tīri mati - sievietes rota, tāpēc centos tos bieži mazgāt. Jā, brīžiem pat 3 reizes nedēļā. Pēc Mammītes mācītā, gandrīz katru reizi pirms mazgāšanas centos kaut uz stundu  pabarot matus. Izmantoju visu kas bija pie rokas tajā brīdī (sviestu, krējumu, eļļu, medu, olas dzeltenumu, majonēzi...), jo mūsu jaunībā jau nebija gatavu balzāmu  vai matu maskas. Un, protams pēc matu izmazgāšanas, slakoju ar citronūdeni (vieglu, jo esmu brunete).

 

Arī šobrīd, ik pēc 18-25 dienām, tos spīdzinu ar krāsošanu, jo negribu staigāt vēl sirmiem matiem. Mums mājās ik sestdienu ir pirts diena. Kārtīga lauku pirts ar pēršanos. Tad šobrīt esmu iecienījusi uz tām pāris stundām izveidot šādu masku: olas dzeltenums, laba dzīva eļļa, medus, konjaks un dažreiz arī māls un virsū biezu pirts cepuri. Pirms pēdējās skalošanas, uz minūtēm 10-20, iesmērēju matos arī labu dzīvu alu.

 

Un vēl, esmu iemācījusies pēc matu izmazgāšanas izskalot tos ar ļoti vieglu medus ūdeni ( 1 t.k. uz l litru ūdens). Bet tas nenozīmē, ka šad tad neizmantoju arī kaut ko gataviem matu kopšanas līdzekļiem. Jo vairāk laika un uzmanības - jo labāks rezuktāts. It sevišķi ja mati ir sausi un plāni. Labprāt pameģinātu arī kaut ko jaunu. Paldies par uzmanību.

 

PASTĀSTI, KĀ TU KOP SAVUS MATUS UN LAIMĒ IESPĒJU TESTĒT PLACENTAS KOSMĒTIKU!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
jana 2. februāris 2011 17:23

Cik bieži tu krāso matus?

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras