Man patīk LV produkti

pece
pece 12. decembris 2015 09:00
1508

Ļāvos ekspermentētājas garam un saņēmu izmēģināšanai LV zīmola produktus – dezodorantu, sejas krēmu, roku krēmu un putiņas sejas mazgāšanai.

Putiņas foršas, ērti lietojamas, gandrīz bez smaržas. Lietojot rodas foršas sajūtas, nesausina sejas ādu, bet paliek svaiguma sajūta. Lietojam abas ar pusaudzi meitu un patīk abām. Šis produkts droši vien paliks manā plauktā un lietošanā.

Sejas krēms – it kā bez smaržas, bet sajūta, ka tomēr dīvaini pēc kaut kā smaržo. Iesūcas ātri. Vēl neesmu sapratusi vai man patīk vai nē.

Roku krēms – bez izteiktas smaržas, viegli klājas, ikdienai labs. Lietojam visa ģimene. Bērni mēdz izmantot kā kāju krēmu, pēdiņu iekremošanai un masāžai.

Dezodorants – rakstīts, ka nodrošina ilgstošu aizsardzību, bet man ir sajūta, ka uz pēcpsudienu es tomēr sāku ost pēc saviem sviedriem. Iespējams, ka man kā gana svīstošai personai vajadzētu šī zīmola otru dezodorantu, kas paredzēts tādiem, kas vairāk svīst. Lai gan ar laiku nu jau šķiet, ka nodrošina aizsardzību gan, laikam pierašanas vaina bija. Tas kas īpaši pozitīvi, man patīk, ka bez smaržas, jo tas nesajaucas smaržu aromāts ar dezodoranta smaržu.

Patīk tīri labi. Neesmu gan manījusi, kur šos tirgo Latvijā. Pateiksiet kur?

Bilde ņemta no Sieviesukluba produkta testa pieteikuma bloga.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VesmaSk 12. decembris 2015 19:48

Par dezodorantu man bija līdzīga situācija, arī paskatīšos to otru, kas stiprāks. Bet putiņas gan labas.

Emmy 12. decembris 2015 17:34

Šampūnu atdāvināju, roku krēmu vēl neesmu lietojusi, dušas želejas dēļ radās problēmas ar ādu..kopumā, nepatika :)

Linduchy 12. decembris 2015 09:22

Paldies par atsauksmi. LV produktus var nopirkt aptiekās. Nezinu gan, vai visās, bet vismaz Dominā es noteikti redzēju šos produktus plauktā :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras