Man patīk dažādība, bet ar mēru

nosiguldas
nosiguldas 9. marts 2012 10:59
620

Tā kā esam uzsākušas tēmu par krāsošanos un dekoratīvo kosmētiku, tad tagad padalīšos ar saviem noslēpumiem.

Pirmais un pats lielākais ir sejas fitness. Vai kāda par to ir dzirdējusi, tā kā tas ir dziļi intīms process, to nedemonstrēšu, bet galvenais, ka palīdz un par to nav jāmaksā. Kā viss sākās?

Kādā savā bildē ievēroju, ka bez tā ka ādas stāvoklis ir uzlabojies, seja izskatās saburzīta, vienā vārdā man prasījās, lai tā būtu vairāk nostiepta un tad manās rokās nonāca žurnāls veselība. Tālāk tikai vajadzēja papildus info no interneta un spoguli.

Pēc sejas ādas mitrināšanas seko aizsardzība un to parasti veicu pēc dienas izjūtām, vienā dienā tas būs minerālpūderis, kura uzdevums nav notušēt krunkas, bet gan pirmāmkārtām veidot neredzamu plēvīti un aizsargāt sejas ādu no dažādiem nelabvēlīgiem faktoriem.

Ir dienas, kad gribās ko citu tad lietoju tonālo krēmu kopā ar bāzi.

Kas ir bāze? līdzeklis, kas klājams zem tonālā krēma, kas izlīdzina sejas ādas nelīdzenumus. Es bāzi sajaucu kopā ar tonālo krēmu, izveidojas viegli klājamas konsistences krēms, kas dod nevainojamu rezultātu. To ka uz sejas ir tonālais krems nevar redzēt.

Obligāti sakārtoju acis, zīmulis, tuša un vēl kāda jauka lieta, zīmulis korektors, ko lietoju pavisam nedaudz acīm, vietās, kur ir tumšāki plankumi, manā dgadījumā tie ir iekšējie acu kaktiņi.

pavisam viegli ietonēju vaigus, tonis izskatās diezgan spilgts, bet uzklājot tā nav , izskatās ļoti dabīgs. Tad lūpu spīdums, lūpu krāsa atkal pēc izjūtām.

viss rīta rituāl kopā ar sejas kopšanu man aizņem desmit minūtes. Visa mana kosmētika ir no Mary Kay un kas man ļoti patīk ,ir tas, ka ne pūderis, ne tonālais krēms man nav jāliek atkārtoti, tie ir ļoti ekonomiski, jo jālieto ļoti maz, kopskats ir labs gan no rīta, gan vakarā.

Es beidzot esmu atradusi savu ideālo kosmētiku un tieši tāpēc es ļoti gribētu testēt arī citas firmas tonālo krēmu, lai pārliecinātos, ka mana izvēle bija pareizā, vai tieši otrādi.

Pastāsti savu pieredzi ar kosmētiku. Atklāj krāsošanās knifiņu un saņem dāvanā Pharmaceris tonālo krēmu testēšanai. Vairāk par konkursu lasi šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras