Madonna veidos modes apģērbus

12. marts 2010 00:00
909

Popmūzikas zvaigzne Madonna un zīmolu vadības kompānija "Iconix Brand Group" trešdien paziņoja par kopīgajiem plāniem veidot vairākus modes zīmolus, sākot ar bērnu un jauniešu apģērbu kolekciju, kas jau šā gada augustā tiks pārdota ASV veikalos "Macy's".

{smallpic:1}

Foto: LETA/AFP

Kopuzņēmums "MG Icon" vienādās daļās piederēs zīmolu vadības kompānijai "Iconix Brand Group" un Madonnai. Tam būs licence izmantot dziedātājas vārdu apģērbam, apaviem un citiem produktiem.

 

Tieši pirms jaunā mācību gada sākumā aptuveni 200 "Macy's" veikalos un internetā parādīsies jauniešu apģērbu kolekcija "Material Girl", kas nosaukta pēc Madonnas karjeras sākuma dziesmas un arī iesaukas. Jauno kolekciju izveidojusi popzvaigzne un viņas pusaugu meita Lurdesa sadarbībā ar kompānijas "Iconix Brand Group" modes departamentu.

 

Kā pavēstīja veikalu tīkla "Macy's" pārstāve, kolekciju veidos apģērbi, bižutērija un citi aksesuāri, kuru cena būs, sākot no 12 ASV dolāriem (6,2 latiem).

 

LETA

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inny 14. marts 2010 21:28

kika

es par :) vēl ir problēmas arī ar foršiem, stilīgiem apaviem iekš LV veikaliem, nu viss pēc vienas šnites!

13. marts 2010 14:10

nu par šitiem "māksliniekiem" smiekli nāk :D savu vārdu pielikt pie birkas jau nu gan nav liela māksla.... kaut viens no viņiem zina, kas ir skice, kas konstrukcija utt??!!

13. marts 2010 09:44

es gaidu to brīdi, kad man tās šmotkas kaudzēm kāds atvedīs no ārzemēm, un sieviešu klubā mēs tās varētu uzlaikot un par daudz lētāku cenu nekā bodēs nopirkt. Jo LV nav normālu sieviešu apģērbu veikalu!! NU nav!

O, par šito es uzraks'tišu blogu!

ilzel 12. marts 2010 19:51

O, interesanta ideja! :)
Sevišķi vilinoša, jo pa veikaliem staigāt man nepatīk...

kika 12. marts 2010 17:44

Mums, Sieviešu klubā arī dzima ideja - rīkot tādus kā "šmotku vakarus", kur varēs apskatīt, uzlaikot un iegādāties tērpus, kas atvesti no dažādiem Eiropas zīmolu veikaliem. Ko Jūs par to teiktu?

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras