LV produktu testa atsauksme

Linduchy
Linduchy 2. decembris 2015 10:19
1492

Kā jau minēju mēneša redaktores slejā, novembra izskaņā manu kosmētikas plauktu papildināja Somijā ražotie LV produkti - sejas, krēms, roku krēms, mazgāšanas putas sejai un antiperspirants.

Produktus iemēģinājām kopā ar vīru, jo viņam ir ļoti sausa sejas āda. Kāds nu tur brīnums ar viņa dzīves ritmu.

Sejas krēms ir ļoti noderīgs un iedarbīgs. Lietojot gandrīz nedēļu 2x dienā, problemātiskās sejas zonas stāvoklis ir jūtami uzlabojies. Vīram patīk, ka krēmam nav smaržas, tam ir viegla konsistence, ātri iesūcas ādā.

Sejas krēmu izmēģināju arī es pati pēc vējainas pastaigas pie jūras. Krēms ļoti ātri nomierināja sapūsto  un apsārtušo sejas ādu. Ziemas laikā ļoti noderīgs produkts.

Roku krēmu lietojam abi, bet vairāk gan es, jo krēms ir iemitinājies manā rokassomiņā un ceļo ar mani apkārt :D Protams, man jau labāk patīk garšīgi smaržojošā kosmētika, bet pēc būtības produkts ir labs - tas lieliski mitrina roku ādu, nav trekns, ātri iesūcas ādā, nenoķellē visu apkārt. 

Mazgāšanas putas arī lietojam abi. Ak, kungs, cik grūti gan nācās pārliecināt vīrieti, ka sejas mazgāšanai putas ir vajadzīgas :D Produkts nesausina ādu, lieliski attīra. Protams, tam nav smaržas - vīram patīk, un tas mani apmierina.

LV mazgāšanas putas noteikti varu ieteikt tām, kurām ir problemātiska sejas āda un  ir pretenzijas pret smaržvielām kosmētikā.

Antiperspirants - izcils produkts! Spēju to izbaudīt pēc pāris veikalā pavadītām stundām ziemas apģērbā - paduses bija sausas. Tas tiešām ir lielisks produkts! Svarīgi, ka tas nesmērē melnu apģērbu. LV antiperspirants ir bez smaržvielām. Protams, man jau labāk patiktu, ja smaržotu pēc, hmm, nezinu, pēc Alpu vijolītēm :D Bet patiesībā antiperspirants ir tiešām labs, lieliski veic savu funkciju, un tas ir galvenais.

Rezumā - LV produkti ir ļoti labi sausai, alerģiskai un kairinātai ādai. Īpaši patiks tām, kuras dod priekšroku kosmētikai bez smaržvielām un krāsvielām. Iesaku!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 5. decembris 2015 13:15 Nymph

Šie produkti ir nopērkami aptiekās :)

Nymph 4. decembris 2015 16:31

Starp citu - kur šie produkti vispār ir nopērkami - kādā veikalā arī, vai tikai pie izplatītājiem?

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras