Lūpu kopšanas artilērija

Zane Zanīte
Zane Zanīte 26. septembris 2015 21:44
2309

Sveikas, dāmas, šajā brīnišķīgajā rudens dienā!

Ar lieliem soļiem tuvojas apkures sezona, un atkal kļūst aktuāls jautājums par kārtīgu un saudzīgu lūpu kopšanu aukstajā sezonā. Pārskatīju savus krājumus un pati biju pārsteigta.

Ja vasarā manām lūpām der pilnīgi viss, tad sākoties aukstumam un apkures sezonai, mani glābt var tikai daži līdzekļi. Tad nu šobrīd mana lūpu balzāmu (un ne tikai) ierinda izskatās šāda:

  1. Blistex MedPlus lūpu balzāms. Es esmu kļuvusi par Blistex fani, līdz ar to man patīk visi zīmola līdzekļi. Šis konkrētais ir ķobītī, un ir jābaksta ar pirkstu (kas man ne īpaši patīk). Bet tā īpašības ir labas, mīkstina, mitrina, smaržo un garšo labi.
  2. Blistex lip relief cream. Tas ir biezs, krēmīgs, klājās labi. To uzziežot uz lūpām, ir patīkami kņudinoša un mazliet atvēsinoša sajūta. Tas momentāli mīkstina lūpas, atvieglo pavisam smagi sasprēgājušu lūpu situāciju, labi dziedē cietušās lūpas. Tas patīkami smaržo un arī garšo :) Produkts man tiešām ļoti patīk un to esmu ieteikusi arī draudzenēm, kuras arī ir sajūsmā.
  3. Bioderma Atoderm lūpu balzāms zīmulīša formā. Šis arī ir pamanījies iekarot manu sirdi. Lūpas labi mīkstina un mitrina un smaržo fantastiski garšīgi. Arī nenoēdas pārāk ātri.
  4. Bioderma Atoderm lūpu balzāms tūbiņā. Ilgi domāju ar ko atšķiras šis - tūbiņā no zīmulīša. Izrādās - tikai ar to, ka tūbiņā esošais ir šķidrākas konsistences un nesmaržo pilnīgi nemaz. Bet abiem sajūtas un īpašības ir praktiski vienādas.
  5. Lucas Papaw ointment. Iegādājos pēc vairākām labām atsauksmēm dažādos blogos. Tomēr sanāca baigā vilšanās. Šis līdzeklis ir pamatā uz vazelīna bāzes (vismaz spriežot pēc sastāva) un manām lūpām vazelīns nu nekādi nepatīk. Tā nu šad tad to palietoju, bet domāju, ka to novirzīšu citādiem mērķiem (piemēram kutikulas kopšanai).
  6. Blistex MoistureMax. Ar mazām zilām smaržīgām un garšīgām pērlītēm, kuras uz lūpām izšķīst. Ir labs, tomēr Blistex lip relief cream ir krietni labāks :D.
  7. Stenders Šī sviests. Mīkstina lūpas, mazina sasprēgājušas ādas nepatīkamās sajūtas, dziedē. Labs glābējs situācijā, kad lūpas jau sākušas sprēgāt. Atkal jāsaka, ka nepatīk tas, ka ar pirkstu jābaksta trauciņā. Bet kopumā produkts patīk. Tomēr šis man vairāk ir ziemas produkts.
  8. Vichy Aqualia Thermal soothing & repairings balm. Balzāms ir mitrinošs un mīkstinošs un vasaras periodam iz teicams, taču manas jūtīgās lūpas no ziemas nepaglābs. Tāpēc tā lietošanas sezona tuvojas noslēgumam.
  9. Maybelline Baby lips Cherry Me. Pavasarī, kad tas un otrs Maybelline, abi nonāca manās rokās, domāju, ka nu nekādi mēs nesadraudzēsimies, jo manas lūpas plaisāja uzreiz pēc tā lietošanas. Bet izrādās, ka tā bija apkures sezonas problēma. Vasarā mūsu attiecības ir bijušas (un joprojām ir) labu labās. Ik rītu tas tiek lietots un manas lūpas izskatās lieliski. Tas ne vien gana mitrina, bet arī piešķir tik fifīgu sarkanīgu tonīti. Ideāli. Diemžēl ziemu tam būs jāatpūšas plauktiņā.
  10. Maybelline Baby lips Mint Fresh. Priekš vasaras lūpu balzams ir labs - mazliet mitrina, pirmajā brīdī sniedz mirkli vēsumu un mazliet piparmētras svaiguma, un ir ar SPF aizsardzību - kas nav mazsvarīgi. Tomēr godīgi sakot - šis man ir vismazāk mīļais lūpu balzams. Un tāpat kā otram Maybelline Baby lips lūpu balzāmam - arī šis manām lūpām ziemai nav piemērots, līdz ar to vēl īsti nezinu vai tas maz ziemu pavadīs pie manis.

Ja man būtu jāatstāj trīs no šiem - paliktu: Blistex lip relief cream, Bioderma Atoderm lūpu balzāms zīmulīša formā un lai cik jocīgi tas nebūtu - arī Maybelline Baby lips Cherry Me (jo pavasarī man likās, ka es to izsviedīšu miskastē ātrāk, kā mēs sadraudzēsimies).

Kas to būtu domājis, ka 26.septembrī būs tik jauks un silts. Man liekas, ka jūnijs nebija tik labs kā septembris ir bijis :D. Šodien Ogre likās īpaši skaista.
Novēlu no sirds izbaudīt brīnišķīgās un saulainās brīvdienas.
Z!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Zane Zanīte 30. septembris 2015 08:16 hiperkeri

nu .. labi ... labi .. ;) .. Es savu artilēriju parādīju ... un izaicinu Tevi ;) ROFL

hiperkeri 29. septembris 2015 16:23 Zane Zanīte

ou,mums vajag `samērīties` ar visām lūpenēm:D

Zane Zanīte 28. septembris 2015 13:18 hiperkeri

"high five" ;) , savādāk man jau likās, ka es mazliet dīvaina, ka manā rīcībā 10 lūpu balzāmi.

hiperkeri 28. septembris 2015 12:01

o! dvēseles māsa! Man pa balzāmam ir katrai somiņai un mēteļa kabatai! Pamēģini Stendera kafijas balzāmu;) Blisteksi ir bomba un Stenders arī,priekš manis:) Tie ķobīši pieradina biežāk mazgāt rokas,kas nav mazsvarīgi šajā slimošanas sezonā:) Tas ,manuprāt,ir liels pluss,ka Tu tomēr piedomā par vispārējo aizsargāšanos un higiēnu,līdz ar to- veselību:)

lauruxs 27. septembris 2015 21:54

Oho tik taudz tikai lūpām, man ir tikai viens lūpu balzams un kad tas beidzas vai tam beidzas termiņš tikai tad pērku jaunu.

Zane Zanīte 27. septembris 2015 18:10 Emmy

Man ar likās, ka "mazāk ir labāk", bet arī tad, ja ziemā neko nelieku uz savām lūpām - nav labi. Ir izmēģināts viss. Vasarā gan - varu nelikt neko. Tas man tik tāds ieraduma spēks.

Emmy 27. septembris 2015 11:21 Zane Zanīte

Protams, katram savs, man tā ir ar rokām... vispār esmu ļoti alerģiska pret dažādiem šāda veida produktiem, tāpēc, jo mazāk sev virsū "krāmēju", jo labāk.

Zane Zanīte 27. septembris 2015 11:03 Emmy

Kādreiz šī bija labu labās, bet tagad manas lūpas (tiesa gan ziemas periodā) - šo ar nepanes. Man tās vienkārši plaisā un lobās. Tāpēc man to līdzekļu ar ir tik daudz - kamēr es atradu kaut ko piemērotu.. uhhh... cik lūpu balzāmu kalniem nav iziets cauri ...

Zane Zanīte 27. septembris 2015 11:02 Catwoman

Ja man šodien beigtos tās visas (kas ir pilnīgi nereāli) - es 100% ņemtu tikai vienu un tikai Blistex lip relief cream.

Zane Zanīte 27. septembris 2015 11:01

Dāmas - esmu godīga. Tas nav viss :D . Divas nemaz neiekļāvu, jo uzreiz atdodu. Divas Bioderma (vinādas) vēl dzīvo ledusskapī. Sapratu, ka no šīm 10 vēl divas piemetīšu klāt, ko atdot prom.

Nikte 27. septembris 2015 10:03 Emmy

Man ar divam ROFL

Emmy 26. septembris 2015 23:42

Hmm, man pilnīgi pietiek ar vienu!

Linduchy 26. septembris 2015 23:19

Un man tieši beidzās higiēniskā lūpene...rīt būs lielā domāšana veikalā/aptiekā :D

Marta Marta 26. septembris 2015 22:49

Pirmā doma - daudz gan :D Bet ja paskatos tad man pašai vismaz 3 gb :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras