Lindex un WaterAid kopīga projekta ietvaros uzlabo dzīves kvalitāti cilvēkiem

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. marts 2019 11:48
671

Pirms gada Lindex un WaterAid uzsāka kopīgu projektu, lai uzlabotu piekļuvi tīram dzeramajam ūdenim un sanitārijai, kā arī uzlabotu higiēnas apstākļus vienā no Bangladešas galvaspilsētas Dakas rajoniem — Mirpūrā. Projekta ietvaros ir izbūvētas tīra dzeramā ūdens sistēmas un tualetes kopienās un skolās, tādējādi uzlabojot dzīves kvalitāti daudziem cilvēkiem, jo īpaši sievietēm un meitenēm.

"Mēs ļoti lepojamies ar sadarbību ar bezpeļņas organizāciju WaterAid, un mums jau tagad ir liels gandarījums par projekta rezultātā ieviestajām pozitīvajām pārmaiņām daudziem cilvēkiem. Mēs vēlamies turpināt projektu, kas atbalsta sievietes un meitenes", stāsta Lindex Korporatīvās ilgtspējas vadītāja Anna Karīna Dālberga.

Projekta īstenošanas pirmajā gadā ir ierīkotas tīra dzeramā ūdens sistēmas un tualetes, rajona iedzīvotāji un studenti ir izglītoti par higiēnas jautājumiem un saņēmuši informāciju par tiem. Projekta mērķis ir atbalstīt sievietes un meitenes, un tas ir daļa no Lindex ilgtspējas veicināšanai veltītā darba saistībā ar sievietēm un ūdens pieejamību. Visvairāk no tīra ūdens un higiēnas trūkuma cieš sievietes, jo tādējādi bieži vien tiek ierobežotas viņu iespējas iegūt izglītību un realizēt savu potenciālu. Projekta uzmanības centrā ir viens no Dakas rajoniem — Mirpūra, kurā dzīvo daudzi tekstilrūpnīcu strādnieki, kuri ražo Lindex apģērbus.

Papildus projektā paveiktajam Lindex Starptautiskajā sieviešu dienā pievērsa uzmanību svarīgajam darbam, ko veic WaterAid, atbalstot sievietes visā pasaulē. Lindex no 2019. gada 8. marta ieņēmumiem ziedoja 136 486 EUR bezpeļņas organizācijai WaterAid un tās darbībai — piekļuves iespēju nodrošināšanai tīram ūdenim, sanitārijai un higiēnas apstākļu uzlabošanai pasaules nabadzīgākajās kopienās. 
Vairāk par Lindex un WaterAid sadarbību lasiet šeit.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies