Lindex sadarbojas ar Boozt

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 11. jūlijs 2019 09:53
402

Lindex turpina paplašināšanos e-komercijas jomā un tagad sadarbojas ar Boozt. Daļa Lindex bērnu apģērbu kolekcijas tagad ir pieejama tiešsaistes veikalā Boozt.com

"Uzņēmumam Boozt ir lojāli klienti un būtiska loma Ziemeļvalstu e-komercijas tirgū. Mēs ceram, ka izveidosim labas partnerattiecības un varēsim veikalā Boozt.com piedāvāt lielisku Lindex bērnu apģērbu kolekciju gan esošajiem, gan jaunajiem klientiem", komentē Sofija Redija (Sophie Ready), Lindex digitālo partnerattiecību vadītāja.

Pateicoties jaunajai sadarbībai, Lindex turpina nostiprināt savas pozīcijas globālo zīmolu vidū. Modes uzņēmuma attīstību veicina pieaugošais tiešsaistē pieejamo apģērbu klāsts un e-komercija, kuras mērķis ir uzlabot klientu pieredzi.

"Mēs ļoti priecājamies par iespēju piedāvāt Lindex bērnu apģērbus visiem mūsu klientiem, kuriem ir bērni. Lindex ir spēcīgs zviedru zīmols, kas papildina mūsu zīmola portfeli un veicina bērnu preču nodaļas attīstību veikalā Boozt.com", atzīst Pēters G. Jergensens (Peter G. Jørgensen), Boozt pārdošanas nodaļas vecākais vadītājs.
Boozt ir augoša Ziemeļvalstu modes preču platforma, kas piedāvā aptuveni 600 Skandināvijas un starptautisko zīmolu preces.


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras