Lindex laiž klajā apģērbu aktīvam dzīvesveidam

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2021. gada 13. janvāris, 10:53:57
Lindex laiž klajā apģērbu aktīvam dzīvesveidam

Lindex laiž klajā apģērbu aktīvam dzīvesveidam, akcentējot komfortu, vienkāršību un labsajūtu. Pavasara kolekcija ietver īpaši mīkstus apģērbus no pārstrādātiem materiāliem, kas ir izstrādāti, lai elpotu un dabiski kustētos kopā ar jūsu ķermeni. 

Pirmā Lindex jaunā, aktīvā dzīvesveida apģērbu kolekcija paredzēta dažādu augumu sievietēm ar dažādām figūrām, akcentējot komfortu un kustību brīvību. Katrs apģērbs ir veidots tā, lai piekļautos tam paredzētajā vietā, kā arī liela uzmanība pievērsta detaļām, kas palielina komforta līmeni, piemēram, paaugstināta jostasvieta, elastība, viegls atbalsts un bezšuvju konstrukcija. Īpaši mīkstie audumi ir ražoti no pārstrādāta poliamīda, un katrs apģērbs ir atsevišķi adīts, lai mazinātu ražošanas materiālu atkritumus.    

“Ņemot vērā komfortu, vienkāršību un labsajūtu, mēs vēlamies piedāvāt sieviešu apģērbu jebkura līmeņa aktīvam dzīvesveidam. Mūsu lielā pieredze apakšveļas ražošanā ļauj mums padziļināti izprast sievietes ķermeni. Šī pavasara aktīvā dzīvesveida apģērbu kolekcija iekļauj mīkstus apģērbus, kas dabiski pielāgojas ķermeņa kustībām”, stāsta Lindex Apakšveļas dizaina un iepirkumu nodaļas vadītāja Madelēne Ulbro (Madelene Ullbro).   
Pavasara laidiens ir Lindex pirmā aktīvā dzīvesveida apģērbu kolekcija, kam sekos funkcionāli papildinājumi gada beigās. Pavasara kolekcija iekļauj legingus, krūšturus un krekliņus izmēru diapazonā  XS–3XL, kā arī legingus grūtniecēm ar brīvu piegriezumu augošajam vēderam. Sortiments ar vairākiem papildinājumiem būs pieejams tiešsaistes veikalā un atsevišķos veikalos februāra sākumā.