Lindex 2015. gada pavasara/vasaras kolekcija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. novembris 2014 14:07
2915

Lindex pavasara un vasaras kolekcijā galvenā uzmanība ir pievērsta „Jaunajai klasikai”„Sportiskajam akcentam”, kā arī „Apjomiem un garumiem”.

 „2015. gada pavasara/vasaras tendencēs vērojams rotaļīgums un silueti, kas paver iespēju jaunām apjomīgā un apspīlētā, saīsinātā un pagarinātā apģērba kombinācijām. Šajā sezonā galvenais apģērbs ir krekls ar dažāda veida dizainu. Neatkarīgi no tā, kāda stila piekritēja esat, krekls kalpos par garderobes pamatapģērbu,” atklāj Nina Stārka (Nina Starck), Lindex dizaina nodaļas vadītāja.    

 

„Jaunā klasika” ir klasiski apģērbi, kas atsvaidzināti ar jauniem akcentiem; paralēlās tēmas ir minimālisms un pamatapģērbs. Šis stils ir tīrs un pieklusināts, kolekcijā ir iekļauti klasiskie pamatapģērbi, piemēram, krekls kopā ar sievišķīgām mežģīnēm zem tā, gaisīgs caurspīdīgums, veidojot garas apģērbu kārtas uz āra apģērba, žaketēm, viendaļīgiem kostīmiem un viscaur balta apģērba.

 

„Sportiskais akcents” piešķir šai kolekcijai sportiskumu, un tajā ir iekļauti arī sporta apģērbi. Galvenie elementi ir sporta jaka, svārki pāri legingiem un stilu papildinošās kedas. Stila pamatā ir virsmas un grafiskās apdrukas.

 

„Apjomi un garumi” rotaļājas ar jaunām kombinācijām, kas siluetu padara interesantu — piemēram, saīsinātas staras, kombinēti dažādi garumi, apjomīgs krekliņš kopā ar apjomīgām biksēm. Galvenie elementi ir apmetnis, jauna veida drapējums ar mezgliem, kā arī bikšusvārki.

 

Krāsu palete galvenokārt ir ieturēta pelēkos, bēšos, dabiskos un neitrālos toņos, kuri apvienojumā ar koši baltu krāsu piešķir atsvaidzinošu izskatu!


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras