Lindex 2015. gada pavasara kolekcija „Extended”

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 20. janvāris 2015 13:00
2016

Viena no galvenajām tendencēm šī pavasara kolekcijā „Extended” ir vienkāršība. Tā atspoguļo mūsu dzīvesveidu, kurā atgriežamies pie pamatvērtībām, kas ir tik svarīgas šajā spriedzes un informācijas pārbagātajā pasaulē.

 20150120103549-65363.jpg

„Mūsu ideālo apģērbu meklējumi, lai izveidotu garderobi ar nedaudziem, bet izciliem apģērbiem un maksimālām kombinēšanas iespējām, ir nepārtraukts proces,” atklāj Nina Stārka (Nina Starck), Lindex dizaina nodaļas vadītāja.

Kolekcijas „Extended” siluets ir viegls un tīrs, apģērbi ir ieturēti neitrālos toņos. Brīvi un pagarināti silueti kalpo par pamatu ērtam apģērbam un apdrukām, kuras ir iedvesmojusi daba — šajā kolekcijā redzēsiet akmens, okeāna un koku motīvus.

Galvenie elementi šī pavasara kolekcijā ir krekls, savelkama jostasvieta, austs T-krekls, melnbaltas apdrukas un bikšusvārki ar saīsinātām starām.

20150120103610-87985.jpg

Pavasara kolekcija „Extended” Lindex veikalā t/c Galerija Centrs un interneta veikalā lindex.com nonāks marta sākumā.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras