Līgavas tērps - bikini

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. novembris 2013 00:00
2533

Kurš teicis, ka līgavai savā īpašajā dienā ir jāiesloga savs augums korsetē? Kopš kura laika līgavai piedien vien kuplas princešu kleitas? Šos jautājumus uzdod modes dizainere Mara Hormana, kura radījusi specializētu līgavas bikini sēriju!


Modes dizainere savā līgavas kolekcijā veidojusi gan bikini, gan kopējā peldkostīma modeļus. Tomēr visi ir sārti balti - līgavai pienācīgā krāsā. Peldkostīmi tiek papildināti arī ar citiem līgavas aksesuāriem, tostarp skaistiem plīvuriem.

Foto: Mara Hoffman.com

 

«Bieži laulību ceremonijas notiek siltajās zemēs vai pie okeāna. Kāpēc lai līgava svīstu un justos neērti garā tērpā, ja šī vide pieļauj tērpties peldkostīmos?» jautā dizainere Today.com.

 

Dāmām, kuras tomēr neuzdrīkstas pie altāra nākt peldkostīmā, Hofmane radījusi vismaz specializētus medusmēneša peldkostīmus atpūtai pludmalē.

 

Foto: http://www.beachbunnyswimwear.com/

 

Ko tu domā par šādu līgavas tērpu?Avots:Tvnet.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 14. novembris 2013 12:21

Un, pat ja vērtē šos piemērus kā konkrēti kāzām paredzētus, manuprāt, tie arī nav pietiekami grezni un skaisti, lai tur būtu nepārprotama atbilstība kāzām.
Vairāk izskatās pēc parasta balta bikini ar nelieliem dekoriņiem. Ja es būtu dizainere, tad manis izstrādātie kāzu bikini tiešām būtu tādi grezni ar volāniem, mežģīnēm, pat nelielu šleifu apakšbikšu aizmugurē, kādām bantēm utt.

vecsprofils 14. novembris 2013 12:15

Manuprāt, tad jau par traku pat siltajās zemēs precēties tikai ar bikini. Šāds bikini ļoti labi iederētos kā apakšveļa, kurai pa virsu būtu plāniņa svinīgi gaisīga kleitiņa.

Nikte 14. novembris 2013 10:53

Nepatīk!Tomēr kāzas nav nekāda "nūģistu" sanāksme,vismaz dibens ir jāpiesedz!

Noelle 14. novembris 2013 09:08

Pāris no modeļiem tiešām smuki, bet man tie šķiet drīzāk piemēroti tieši medusmēnesim pludmalē, nevis pašai laulību ceremonijai. Katrs jau dara kā grib un tā, bet tapat kā es negribētu precēties džinsās vai kostīmiņā, tāpat negribētu arī bikini. Man kāzām piemērota šķiet tieši kleita (tālāk par dizainu jau gan ir simtu simti variāciju, ko var pielāgot teju katrai vēlmei un kaprīzei gan krāsas gan detaļu ziņā). :)

Cerīte 14. novembris 2013 08:51

Plīvurs te nu ir galīgi garām -citādi bikini,kā bikini.Vairāk būtu jāpiedomā pie galvas rotas.Un vēl-labāk es gribētu redzēt tos līgavaiņus:D:D:D:D,ja vien tās nav aprēķina laulības ar vecu un resnu...:D:D:D

Emmy 14. novembris 2013 08:37

Ja tāds augums nāk bonusā šiem tērpiem..kāpēc ne? :D

Kerstyna 14. novembris 2013 08:19

Vislētāk jau Ievas kostīmā.... neteikšu, ka man tas patīk, ko redzu bildēs. Bet katrs jau dara kā grib.

mazaa raganina 14. novembris 2013 08:06

Nedomāju neko, kamēr neieraudzīju šo...:PNu ko lai saka, pasaule pieder trakajiem. Man tas nav pieņemami, bet ja jau ir šādi tērpi , tad ir pircēji.

KRX 14. novembris 2013 07:50

Ja sarakstās divatā LA un zem %, principā arī tas bikini nav vajadzīgs :D
Bet nu tā - man principā vienalga. Kādai gribas melnā sēru tērpā precēties, kādai baltā putkrējuma tortē, kādai trenniņtērpā, kādai peldkostīmā, kādai plikai. Nu lai jau! :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras