Lietot kosmētiku vai nē, tāds ir jautājums

nosiguldas
nosiguldas 7. marts 2012 09:29
1048

Nolēmu, ka šoreiz tomēr padalīšos savā pieredzē par šo tik strīdīgo jautājumu.Pamats bija komentāri par tonālā krēma testa iespējām.

Tātad lietot vai nelietot?

Tāpat kā liela daļa dāmu, kas ir sastopamas sieviešu klubā, kādu laiku atpakaļ varēju pievienoties tām, kas ar lepnumu saka, es nelietoju nekādus kremus. Krāsoties gan pavisam minimāli es krāsojos. Es vadījos no principa es tāpat skaisti novecošu bez īpašas kosmētikas.

Pateicoties tam, ka pagājušajā rudenī mana dzīve krasi mainījās, mainījās mana attieksme pret skaistumkopšanu. Es noteikti nevēlos pārliecināt tās dāmas, kas ir stingri nolēmušas nekrāsoties un nelietot kosmētiku, es gribu pastāstīt to ar ko saskāros pati.

Tad kad mums ir divdesmit, viennozīmīgi varam teikt, ka kosmētika nav nepieciešama, jo sejas ādiņa ir gluda. Bet laiks iet uz priekšu un labi ja ģenētika ir mūs apveltījusi ar labu sejas ādu, bet agri vai vēlu tā pils sabrūks un tad.......

Jūs neviena man neiestāstīsiet, ka negribēsiet labi izskatīties arī tad, kad tuvosieties ceturtajam desmitam.

Nu tad tā, kādi priekšnosacījumi ir tam, lai labi izskatītos ne tikai tagad, bet arī vēlāk. Gulēt jāiet 22.00, jo āda atjauno spēkus laikā no 22.00- 01.00. Nedrīkst smēķēt, lietot alkoholu, zāles. Jāievēro veselīgs dzīvesveids u.t.t.

KĀ JŪS DOMĀJAT, KAS BŪS JŪSU DZĪVESVEIDA SPOGULIS? pilnīgi pareizi tā ir seja, ādas krāsa, āda ap acīm.

Sejas āda ir jākopj jau no bērnības. Sākumā tas ir ūdens, vēlāk tie būs speciāli līdzekļi tīņu vecumā un nav svarĪgi, vai tā būs nopietna kosmētika vai dabas līdzekļi. Te galvenais ir sistēma

ATTĪRĪŠANA

TONIZĒŠANA, BAROŠANA

MITRINĀŠANA, AIZSARDZĪBA.

Attīrīšana nepieciešama, jo pat ja mēs nelietojam kosmētiku, mēs staigājam pa ielām, kur ir putekļi un citas vielas, kas nosēžas uz matiem, ādas. Kas ir poras zin visas un kas tur uzkrājas domāju arī. Vadot meistarklases man gandrīz visas dāmas anketās raksta, ka grib samazināt poras. Ņemot vērā, ka uz sejas ādas nosēžas dažādas vielas, te nu nebūs līdzēts ar parastu ūdeni, būs nepieciešams speciāls attīrīšanas līdzeklis, konkrētam ādas tipam.

Vai Jūs zinājāt, ka lielākā daļa problēmu vēlākos gados rodas no nepareizas sejas kopšanas.

Ja ābolam trūkst ūdens, tas savīst, tapēc nevajag lepoties ar to, ka nelietojat krēmus, agri vai vēlu tas parādīs rezultātu. Un pirmās būs acis ap kurām mīmiskās kruncijas rodas jau ap 25 gadiem.

Tagad par aizsardzību. Mēs dzīvojam laikmetā, ka dažādas tehnoloģijas skrien vēja spārniem. Kas tad ir aizsardzība, tie ir visdažādākie minerālpūderi un tonālie kremi, kuru izstrādē tiek ielikti lieli līdzekļi. Mērķis tam izveidot aizsarglīdzekli, kas pēc iespējas palīdz sejas ādai, izveido neredzamu plēvīti, lai to aizsargātu. Tā jau ir katra individuāla izvēle ,vai izmantot tonālo kremu vai pēderi, bet šis solis ir tikpat svarīgs, kā attīrīšana un mitrināšana. Protams nevajag cerēt, ka nopērkot lēto tonālo krēmu, vai pūderi, tas veiks aizsargfunkcijas, ir uzmanīgi jāiepazīstās ar sastāvu.

Es patiesi ļoti priecājos par meitenēm, kuras daba apveltījusi ar dabīgu skaistumu, kuru pielabot nevajag, bet tādas būs 20%. Katra sieviete var būt skasta, ja kritiski paskatās uz sevi spogulī un nedaudz, es uzsveru nedaudz, izceļ savu pievilcību ar dekoratīvo kosmētiku. Jautājums ir, vai mēs to mākam saskatīt un izdarīt......

 

Pastāsti savu pieredzi ar kosmētiku. Atklāj krāsošanās knifiņu un saņem dāvanā Pharmaceris tonālo krēmu testēšanai. Vairāk par konkursu lasi šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 8. marts 2012 10:23

meistarklase ir bez maksas, aizņem tas laiku līdz pusotrais stundai. Visas procedūras notiek manā vadībā, vēl gribu piebilst, ka sejas kopšanas procedūras ir visai sejai, to uzsveru jo esmu dzirdējusi, ka šādās meistarklasēs kosmētiskos līdzekļus ļauj izmantot tikai vienai sejas pusei, vai uz rokas. Atnāc un izbaudi, pie tam tev šis apmeklējums neuzliek nekādus pienākumus, tev nav jāpērk kosmētika ja nevēlies. Gaidīšu tavas kordinātes e-pastā tad vienosimies par laikiem. :)

ine 7. marts 2012 23:56

Uzskatu, ka par ādu jārūpējas pienācīgi jau agrā jaunībā, un tam nav sakara ar to, cik skaista sieviete ir vai jūtas. Nesaprotu sievietes, kas tikai ap 30, pat 40 sāk par to aizdomāties. Par vēlu taču :( Man vēl nav 30, bet jau no pusaudžu vecuma ļoti rūpējos par savu ādu, jo nevēlos vecumdienas raudāt, ka būtu taču varējusi tomēr kopt to... nav man āda ideāla, taču cenšos, cik tas iespējams, par to pienacīgi rūpēties. Mūsdienās jau ir ļoti liels informācijas daudzums par to, kā par ādu rūpēties, ko lietot utt.

rrr 7. marts 2012 21:02

Es laikam vēl esmu savas īstās kosmētikas meklējumos. Piekrītu jau minētajam par Madaras tonējošo fluīdu - tas ir vienīgais no daudzajiem tonālajiem, ko esmu mēģinājusi, kurš neaizštopē manas poras un nepasliktina ādas stāvokli!
Arī man ir sajūta, ka krēms ir jālieto, bet nekādi neizdodas atrast sev piemērotāko. Ja krēmu nelieku, āda kļūst tāda sausāka, un baidos, ka nesāku pāragri novecot. Ja krēmu lietoju, āda kļūst problemātiska.
Ikdienā cenšos nelietot tonālo krēmu, tikai vieglu pūderi, Grūti atteikties no skropstu tušas, kaut gan nevaru atļauties tik dārgu, kā gribētos. Manuprāt, lielveikalu sortiments - maxfactor, maybelline u.tml. satur daudz neiedomājami kaitīgu piedevu (daudz vairāk nekā tonālie u.tml., jo tušām ir citi standarti), ka grumbiņas ir neizbēgamas, jo kaut kas no tušas vienmēr nokļūs uz ādas ap acīm.

veesma 7. marts 2012 19:04

Rudenī bija smuka, nezinu kā būs pārziemojusi. Uzrakstīšu e- pastu.

floksis 7. marts 2012 18:08

Jā.. ta tiešām ir fantastisks brīnumlīdzeklis.
Vēl man patika pūderis Ēģiptes zeme. Tas bija vienīgais pūderis pēc kura uzklāšanas man nebija sausuma sajūta.. un nelikās, ka kas ir uzķepēts uz sejas.

mazaa raganina 7. marts 2012 18:01

Tas Madaras tonējošais fluīds ir fantastisks!!!!!Neviens tonālais nestāv klāt!

floksis 7. marts 2012 17:08

Varbūt vari pastāstīt sīkāk, kā vis notiek? Cik maksā? utt.?

nosiguldas 7. marts 2012 16:32

labprāt ielūgšu pie sevis ciemos, es gan Rīgā sākšu praktizēt marta beigās, aprīļa sākumā. Ja esmu ieinteresējusi dod ziņu. :)

nosiguldas 7. marts 2012 16:31

:)zinu , kad pienāks pavasaris, dod ziņu vai aveņu zemene ieauga, tad braukšu ciemos, bet tagad tāpat kā svetiņai ,labprāt ar tevi papļāpāšu e-pastā, pie tam tu brauc arī uz Rīgu, būs siltāks laiks, sazināsimies un ieplānosim, kad tu vari iegriezties pie manis ciemos uz kādu stundiņu.

floksis 7. marts 2012 15:53

Jā un dekoratīvo kosmētiku lietoju maz, tik tušu un lūpu spīdumu. Lai izskatītos bik dzīvāka seja šad tad lietoju Madaras fluīdiņu (krēmiņu) ar tonīti :)

floksis 7. marts 2012 15:51

nelietoju alkoholu, nesmēķēju, dzeru daudz ūdeni, guļu 8h, ēdu veselīgi.
Vakaros un no rīta notīru seju. Bet Tik un tā tā āda nav tāda kādu gribētos.
Tagad esmu acu un sejas krēmu meklējumos.

veesma 7. marts 2012 15:46

es esmu no Jēkabpils

nosiguldas 7. marts 2012 15:44

atsūti man savu e-pastu, padiskutēsim par to ar ko sākt. :)

nosiguldas 7. marts 2012 15:43

:)te es tev piekrītu, kā jau teicu ir dabas dots skaistums, kuru nevajag labot.

svetina 7. marts 2012 14:55

es esmu no dobeles :(

taschinka 7. marts 2012 14:43

Es lietoju sejas skrubjus,želejas un sejas krēmus un viss.

Vienīgā lieta kas mani interesē no kosmētikas ir tonālais krēms,bet pārējās lietas lai vēl pagaida,tās vēl nevēlos lietot,jo uzskatu ka esmu skaista tā pat.

nosiguldas 7. marts 2012 14:20

ņemot vērā to, ka braucu ciemos pie dāmām uz daudzām pilsētām iespējams, ka varam tikties. Martā gatavojos braukt uz Valmieru.

svetina 7. marts 2012 13:37

diemzel neesmu no rigas

nosiguldas 7. marts 2012 13:26

ja palasa komentārus rakstam par iespēju testēt Pharmaceris tonālo krēmu, tad ir gan.

nosiguldas 7. marts 2012 13:25

veesma, svetina, vai dzīvojat Rīgā, ar aprīli būšu pagodināta, ja varēšu Jūs uzaicināt pie sevis uz kosmētikas meistarklasi, kas būs veltīta pareizai sejas kopšanai. tagad pastāvīgi mani var sastapt Inčukalnā un iespējams, ka reizi mēnesī praktizēšu arī Siguldā. Meistarklases apmeklējums ir bezmaksas un neuzliek Jums nekādus pienākumus. Sīkāk izstāstīšu e-pastā, ja Jūs ieinteresēju knsuls123@gmail.com

svetina 7. marts 2012 13:15

man tas pats ka nezinu ko un ka

veesma 7. marts 2012 13:07

Es nelietoju nekādu kopjošo kosmētiku, bet tā kā tuvojos ceturtajam gadu desmitam, tad esmu aizdomājusies par to, ka jāsāk lietot, bet tikai īsti nezinu, kādu kosmētiku izvēlēties un ar ko sākt.

svetina 7. marts 2012 12:56

lietoju kremus un losjonus sejai

pece 7. marts 2012 12:51

Vai tad mūsdienās vēl ir sievietes, kuras nelieto kā minimums kopjošo kosmētiku un nemaz?

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras