Lieliskā Mossa!

laimeszibsnis
laimeszibsnis 27. jūnijs 2015 15:05
884

Viena no jūnija priecīgākajām dienām bija tā, kad pieteicos Mossa produktu testēšanai. Vairākkārt veikalu plauktos biju pacilājusi šī ražotāja produkciju un tagad man laimējās to arī izmēģināt.

Pirmais, ko novērtēju- attīrošo krēmputu ar balto jāņogu AHA augļskābēm svaigā, liegā un degunam tīkamā smarža. Pēc lietošanas rodas patīkama tīrības sajūta, nebija nedz apsārtuma vai velkošas sajūtas. Varu secināt, ka ikdienas lietošanai šis ir lielisks produkts, turklāt pietiks ilgam laikam, jo labi puto un man ar vienu dozatora devu bija krietni par daudz. Ievēroju, ka "melnie punktiņi" uz deguna ir mazāk manāmi, līdz ar to varu teikt, ka šis produkts labi paveic savu darbiņu. Tikai jāpiebilst, ka man ētāk šķita šīs putas noskalot izmantojot sejas sūklīti.

Tā kā ikdienā nelietoju tonālo krēmu, tad BB krēms man ir vislabākais risinājums. Mossa BB krēmam piemīt svaigi saldena smarža, tas acumirklī absorbējas (neskatoties uz to, ka tika lietots uzreiz pēc mitrinošā sejas krēma) un rada veselīgi starojošu izskatu. Produkts ir patiešām lielisks un ievērības cienīgs, jo tas ir viegli sedzošs, nerada smaguma sajūtu, matējošs efekts saglabājās visas dienas garumā (pēc līdzīgu krēmu lietošanas mana sejas āda dienas gaitā sāka spīdēt). 

Ja kāda no Jums- lasītājas- vēl nav izmēģinājusi Mossa produktus, tad patiešām ir vērts tos iekļaut savā pirkumu/vēlmju sarakstā. Pieļauju, ka daudzās mājās tie ienāks uz palikšanu.

Paldies Sieviešu klubam par lielisko iespēju!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras