Latvijas skaituma atkarīgo iecienītākā kosmētika: Lūpukrāsas

Autors: Intensa.pro, 2016. gada 9. decembris, 09:20:47
Latvijas skaituma atkarīgo iecienītākā kosmētika: Lūpukrāsas

Pirms kāda laika Intensa.pro portāls uzdrīkstējās ielūkoties starptautiskās izstādes Baltic Beauty 2016 apmeklētāju „iepirkumu maisos”. Mēs nolēmām iet tālāk un uzzināt, kas atrodas Latvijas „skaistuma atkarīgo” kosmētikas maciņos, un kādiem kosmētikas zīmoliem tiek dota priekšroka.

Jaunas rubrikas „Latvijas skaituma atkarīgo iecienītākā kosmētika” pirmā tēma – ideālās lūpukrāsas izvēle.

Skaistuma atkarīgajiem grima uzklāšana nav vienkārša ikdienas nodarbe, bet gan īsta bauda, un teiciens: „lūpukrāsu nevar būt par daudz!” kļuva teju par bausli. Mēs tam piekrītam, taču ko viņi teiks, kad viņiem palūgs atstāt tikai VIENU, pašu mīļāko?

Anita Zabrocka (Zanita), dizainere

anita-zabrocka-intensa.pro

Viena no manam mīļākajām lūpukrāsām ir Maybelline nr.965 sireninscarlet matēta sērija. Man ļoti patīk spilgtas lūpukrāsas, un sarkanā vienmēr ir manā kosmētikas maciņā. Tieši šī ir laba ar to, ka viegli klājas (nav jāzīmē kontūrs), nesausina lūpas (pretēji lielākai matētu lūpukrāsu daļai), labi turas. Turklāt cena ir vienkārši smieklīga. Es jau ne pirmo reizi pērku šīs sērijas lūpukrāsas un vienmēr ar tām esmu apmierināta, kvalitātes ziņā neatpaliek no saviem luksusa kategorijas radiem :)

anita-zabrocka-intensa.pro

***

Karina Zu, blogere, modele

karina-zu-intensa.pro

Jau ilgāku laiku priekšroku dodu matētam lūpukrāsām. Mana ideālā – Inglot 411. Pietiekoši sausa tekstūra, ko nevar uzklāt uz lūpām, ja tās nav iepriekš mitrinātas ar higiēnisko lūpukrāsu. Taču tieši šāda tekstūra arī ir viens no plusiem – lūpukrāsa neizplūst, ilgi turas uz lūpām. Protams, arī tonis ļoti piestāv manam krāsu tipam. Iegādājoties šo lūpukrāsu un, ievietojot bildi internetā, uzreiz sāku saņemt jautājumu, kas tā par lūpukrāsu un kur tādu var atrast. Tātad mana izvēle ir pareiza.

karinazu

***

Camille Sugar, blogere

camillesugar-intensa.pro

Bieži izmēģinu ko jaunu un favorīti regulāri mainās. Tāpēc. Lai lūpukrāsa aizkavētos manā kosmētikas somiņā ilgāku laiku, tai jābūt ideālai pēc visiem parametriem: sajūta uz lūpām, kvalitāte, aromāts, noturība un aktuāls tonis. Jaunas šķidras lūpukrāsas Lip Magnet no Giorgio Armani ir tieši tādas! Pirmkārt, neskatoties uz to, ka lūpukrāsa ir matēta, Lip Magnet vienmērīgi klājas uz lūpām un nesausina tās.

Otrkārt, lūpukrāsa lieliski turas visas dienas garumā un izturēs pat saviesīgu pasākumu, neatstājot pēdas uz traukiem. Aromāts ir ļoti delikāts un praktiski nejūtams uz ādas. Un visbeidzot, kāds ir izdomājis lielisku veiksmīgas formas aplikatoru, kas, starp citu, uzsūc tieši tik daudz produkta, cik nepieciešams, nav jānotīra liekais lūpukrāsas daudzums gar iepakojuma malām. Turklāt sērijā ir 18 toņi. Es izvēlējos piesātināto rozīgi brūno, tā teikt „your lips but better”, tonis 507 Garconne.

camillesugar-intensa.pro

***

Jeļena Gricuka, televīzijas raidījumu vadītāja

yelena-gruicuk-intensa.pro


Savas kompaktas kosmētikas somiņas saturu Jeļena Gricuka atrādīja intervijas „Sapņi nestrādā, ja nestrādā tu pats” laikā.

Ka atzinās Jeļena, viņasprāt, labākā lūpukrāsa ir YSL Rouge Pur Couture The Mats piesātinātajā koraļļu tonī. Tīra un piesātināta krāsa, ērta uzklāšana un laba noturība, futlārī apslēpts seksīgs greznums... skaitīt plusus var vēl ilgi. Taču YSL lūpukrāsām ir viens trūkums. Neliels, kas neietekmē produkta kvalitāti, taču trūkums – ļoti mazs iepakojums. Jā. Neskatoties uz to, ka futlāris ir neizsakāmi skaists, diemžēl tas ārkārtīgi ātri pārklājas ar pirkstu nospiedumiem, pat ja to regulāri tīra ar speciālo lupatiņu.

elena-gricuk-intensa.pro

***

Life By Troya, blogere

lifebytroya-intensa.pro

Ja vēl nesen mani pajautātu par iemīļotāko lūpukrāsu, man nebūtu atbildes uz šo jautājumu. Taču tagad uzreiz iedomājos par šķidru matētu lūpukrāsu Inglot HD LipTintMatte #26. Es teiktu, ka tas ir lūpukrāsas tonis ikdienai, kas klājas perfekti vienmērīgā kārtā, pat ja lūpas nav ideālākajā stāvoklī. Lūpukrāsai ir fenomenāla noturība – ar lūpukrāsu uz lūpām var ēst, iedzert tasīti kafijas, pēc ka vajadzēs vien nedaudz pielabot kārtu. Sērijā ir 20 lūpukrāsas, to vidū jebkura varēs atrast savu ideālo toni.

libytroya-intensa.pro

***

Tina Ray, blogere

tinaray-intensa.pro

Man ir milzīga lūpukrāsu kolekcija, taču to vidū ir viena – pati mīļākā, tā ir matēta NYX lūpukrāsa no sērijas Mat Rouge à Lèvres, tonis NATURAL . Lūpukrāsa ir ļoti līdzīga dabiskajam lūpu tonim, bet tajā ir rozā pigments, kas lūpukrāsas toni padara dzīvīgāku un interesantāku. Turklāt tā ir matēta, tātad vēl ir „matēto lūpu” trendā un jā, lūpukrāsa nesausina lūpas, atšķirībā no savas māsas dārgākajā kategorijā – lūpukrāsas MAC matte PINK PLAID. Viennozīmīgi viena no labākajām lūpukrāsām!

tinaray-intensa.pro

***

Lilija, portāla Intensa.pro redaktore

lilija.gafijcuka-intensa.pro

Esmu pārliecināta, ka katras dāmas kosmētikas maciņā jābūt sarkanai lūpukrāsai, kuras iepakojums glabā galveno sievietes ieroci: pievilcību. Ja kādu iemeslu dēļ jūs tā neuzskatāt, tātad ideālais tonis vēl nav atrasts. Par nevainojamo sarkano man kļuva amerikāņu zīmola ModelLauncher lūpukrāsa no kolekcijas Fashion Forward Matte Lipstick, tonis Sobenight.

Šī raksta turpinājums