Latvijas skaistuma paradīze: Tops 10 Instagram profili par skaistumu

Intensa.pro
Intensa.pro 8. janvāris 2016 10:44
2592

Portāls Intensa.pro sagatavoja saviem lasītājiem top 10 Instagram profilu par skaistumu, sekot kuriem būs interesanti un noderīgi katrai meitenei!

Smalks Instagrams karina_zu

Ja jums patīk baudīt ne tikai skaistas fotogrāfijas, bet arī gaišu un dziļu domu lidojumu – ilgi nedomājot, sekojiet Karīnai. Uz viņu patīkami skatīties, viņu patīkami klausīties un lasīt. Neskatoties uz to, ka meitenei ir tikai 21 gads, viņai jau izdevies sevi skaļi pieteikt. Savā profilā viņa spriež par dzīvi, modi un skaistumu, periodiski ievietojot žilbinošo fotosesiju bildes, kā arī jaunumu foto apskatu. Karīna Zu ne tikai veiksmīgi raksta modes blogu, kur stāsta par aktuālākajām industrijas tendencēm, bet arī pati rada modi.
Zem katras jaunietes fotogrāfijas ir interesants komentārs. Un jā, viņas profilā praktiski nav selfiju!

karina_zu-intensa.pro

Unikāls Instagrams Annaturanova

Anna Turanova ir cilvēks, kurš spēj saskatīt skaistumu pat banālākajās lietās. Anna ir profesionāla fotogrāfe, jau šis fakts vien izraisa lielu interesi par viņas profilu Instagramā. Papildus izcilām un elpu aizraujošām dabas, kompozīciju un interjera fotogrāfijām, savā profilā Anna publicē arī personiskās fotogrāfijas. Jaunā fotogrāfe ir neticami skaista sieviete: viņai ir ideāls augums, viņas tēli vienmēr ir interesanti, bet grims nevainojams.

annaturanova-imntensa.pro

Spilgts Instagrams Alksne

Laura Alksne ir Latvijā populāra skaistuma un modes blogere. Savā profilā jauniete publicē kosmētisko pirkumu fotogrāfijas, veido interesantus tēlus, demonstrē dažādus grima variantus. Taču galvenais – Laurai piemīt izcila stila izjūta, tāpēc viņu var nosaukt par ideālu skolotāju krāsu un faktūru salikumu ziņā. Savā profilā viņa demonstrē ne tikai grima variantus, bet arī publicē fotogrāfijas, kurās parādīta pareiza drosmīga tēla kombinēšana ar dažādiem apģērbu stiliem.

alksne-intensa.pro

Apburošs Instagrams SintijaSelicka

Veiksmīgās latviešu modeles Sintijas Selickas Instagram profils ir skaistumkopšanas fanu paradīze. Meiteni nereti var ieraudzīt uz modes žurnālu vākiem. Nav brīnums, šāds skaistums jāapbrīno. Katra viņas fotogrāfija ir mākslas darbs. Sintija nemitīgi pielaiko visdrosmīgākos tēlus: zilā lūpukrāsa, dzeltenās acu ēnas, varavīksnes pārejas acu grimā.

sintijaselicka-intensa.pro

Stilīgs Instagrams AlinaKellerOfficial

Bez viņas nav iedomājama Riga fashion week un citi modes pasākumi. Mode bez Alīnas Keller ir kā ziema bez sniega: t.i. hipotētiski iespējama, taču kaut-kā nepareizi. Modes blogeres profilā var atrast daudz interesantu fotogrāfiju, progresīvas idejas tēliem, grimam un klasikas kombinējumiem ar laikmetīgumu. Pietiek vienu reizi ieraudzīt, lai gribētos to atkārtot!

alinakeller-intensa.pro

Ekstravagants Instagram IrinaSalish

Starptautiskas klases stiliste-vizāžiste Irina Saļiša savā Instagram profilā publicē fantastiskās savu darbu fotogrāfijas, starp kurām ir daudz podiuma grima fotogrāfiju. Viņas profils ir iedvesmas avots. Irīnas Instagramā var ne tikai smelties jaunas grima idejas, bet arī uzzināt par jaunumiem un progresīvākajiem līdzekļiem.

irinasalisha-intensa.pro

Izglītojošs Instagram Fyodorova_style

Talantīgās meistares Viktorijas Fjodorovas Instagram profils ir noderīgas informācijas glabātuve. Savā profilā Viktorija publicē savu darbu, „PIRMS” un „PĒC” pārvērtību rezultātu fotogrāfijas, kā arī demonstrē sava kosmētiskā čemodāniņa saturu un pat tēla veidošanas procesu. Neskatoties uz to, ka pati Viktorija izskatās žilbinoši, personiskās bildes viņas profilā ir retums. Jauniete izvēlas publicēt frizūru, grima, pirkumu, instrumentu fotogrāfijas, uzacu korekcijas un skropstu pieaudzēšanas, hennas zīmējumu un manikīra darbu fotogrāfijas. Īsi sakot – Viktorija ir unikāla.

fyodorovastyle-intensa.pro

Raksta turpinājumu un lasiet ŠEIT

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 10. janvāris 2016 13:57 Dadzabite

Ahā, mani arī nesaista tikai glancētu bilzu licēji un visādas tipiskas duckface cacas. Man patīk dzīvi profili ar jauktām bildēm, nevis simtiem vienādi selfiji vain zurnaltipa glancētãs.

DADZABITE 9. janvāris 2016 18:25

Esmu instagram fane, bet sadi profili mani garlaiko. Tapat ka kosie modes zurnali ar "maksligajam beibem".

hiperkeri 8. janvāris 2016 21:14

he he,esmu anarhists,nevienai nesekoju:D

Inleila 8. janvāris 2016 11:53

Divām jau sekoju Instagram:)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras