Latvijas sievietes šosezon izvēlas klasiska stila apavus un baidās uzdrīkstēties

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2014. gada 1. jūlijs, 13:18:20
Latvijas sievietes šosezon izvēlas  klasiska stila apavus un baidās uzdrīkstēties

Sievietes vasarai izvēlas zempapēžu apavus sarkanā un melnā krāsā, liecina ECCO veikalu tīkla tirdzniecības dati. Vērtējot sieviešu izvēli, modes blogeres Alina Keller un Renāte Slucka atzīst - tā ir laba investīcija vasaras sezonai, taču aicina sievietes uzdrīkstēties, iekļaujot garderobē arī aktuālās krāsas un detaļas ne tikai apģērbā, bet arī apavos un aksesuāros.

Modes bloga alinakeller.blogspot.com autore Alina Keller: “Tendence izvēlēties neuzkrītošus apavus izskaidrojama ar to, ka pircējiem būtiskākās vērtības par pamanāmu un neparastu dizainu ir kvalitāte, ilgs kalpošanas laiks, ērtums un iespējas apavus viegli sakombinēt ar dažādiem apģērbiem. Krāsu izvēle liecina par sieviešu vēlmi uzdrīkstēties vai būt citādākām. Iespējams, Latvijas sievietes baidās no kļūdām saskaņojot apģērbu vai arī nav gatavas netradicionālai krāsu paletei. Spilgtu toņu apavi, kuriem ir atšķirīgas krāsas zole vai iestrādātas neparastas detaļas, ir šīs sezonas must have. Šobrīd apavu modē ir viss neparastais – neierastas krāsas, augstas platformas, noapaļoti purni kā sešdesmitajos gados. Lai atsvaidzinātu savu šīs vasaras stilu, iesaku nebaidīties un izvēlēties ko spilgtu un neordināru!”

ECCO pārdošanas dati Latvijā atklāj, ka pircēji nemainīgi priekšroku dod klasiskiem un tumšas krāsas apaviem, taču pārliecinošs līderis gan Latvijā, gan visās Baltijas valstīs ir ECCO Touchbalerīnas stila laiviņkurpessarkanā krāsā. Pārdotāko apavu top trijnieku papildina melnas krāsas laiviņas, kuras ECCO raksturo kā vieglus un gaisu caurlaidīgus apavus ar komforta nodrošinājumu visai dienai. Pirktākie šīs sezonas apavi apliecina - sievietes, izvēloties apavus ikdienai, galvenokārt novērtē apavu materiālu un funkcionalitāti.

“Iegādājoties vasaras apavus, sievietes noteikti izvērtē apavu piemērotību ikdienas gaitām - mūsdienās daudzas dāmas uz darbu izvēlas braukt ar velosipēdu, kur zempapēžu apavi ir neaizvietojama apģērba sastāvdaļa, tāpat ir ar auto vadīšanu. ECCO klientu izvēli var skaidrot ar stabilitātes, klasisko vērtību, komfortu un kvalitātes meklējumiem. Savukārt krāsas izvēle ir atbilstoša Latvijas mainīgajiem laika apstākļiem – lai apavi būtu viegli kopjami pēc lietus un no ikdienas lielpilsētas putekļiem. Tikpat būtiski ir pievērst uzmanību izmantotajiem materiāliem apavos, lai kājas tajos elpotu arī karstā laikā. Viena no šīs sezonas aktuālākajām tendencēm ir melnas un baltas krāsas kombinācija, turklāt melnas kurpes ik gadu ir aktuālas, tādēļ sievietes ir veikušas labu investīciju augstas kvalitātes apavos, kas kalpos vairākas sezonas. Ņemot vērā Latvijas mainīgos laika apstākļus, ieteiktu sievietēm veikt prātīgu izvēli apavu iegādē - lai tā ir drošības investīcija ne tikai stilam, bet arī komfortam un labsajūtai,” iesaka Galerija Centrs modes bloga autore Renāte Slucka.

Jau vēstīts, ka ECCO pavasara/vasaras kolekcijas prezentācijas pasākumā, sabiedrības dāmas Binnija Āberga, Liene Tomsone un Lolita Neimane vērtēja jaunās tendences siltajai sezonai, atzīstot, ka būtiskākie priekšnoteikumi, kas jāņem vērā izvēloties apavus pavasarim un vasarai, ir kurpju ērtums, kvalitāte un to atbilstība ikdienas gaitām. Dāmas priekšroku deva augstpapēžu apaviem, izvēloties sarkanu, violetu un dzeltenu krāsu salikumu no ECCO apavu un aksesuāru kolekcijas. Pārdošanas dati atklāj, ka sabiedrības dāmu izvēli atbalsta teju 20% no ECCO klientēm, kuras devušas priekšroku ECCO augstpapēžu segmentam.