Latvijā veidotais apģērbu zīmols Espatte paplašina transformējamā mēteļa pieejamību Baltijas valstu robežās.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. maijs 2018 07:30
431

Pirms četriem gadiem dibinātais un vēl nesen plašākai auditorijai sevi pieteikušais apģērbu zīmols Espatte uzsācis produkta pieejamības paplašināšanu Rīgā un sadarbības partneru apzināšanu biznesa izvēršanai kaimiņvalstīs, mērķtiecīgi plānojot ražošanas apjoma palielināšanu. Latvijā radītais zīmols pagājušā gadā prezentēja SmartCoat jeb gudro transformējamo lietus mēteļu līniju, kuras ideja tika atzīta par laureātu inovatīvo uzņēmēju konkursa Creative Business Cup nacionālajā atlasē, un arī jaunākā pavasara – vasaras kolekcija adresēta Baltijas valstu klimatu zonas mainīgajiem laika apstākļiem.

Ikonisks lietus mētelis jaunā versijā.

Linda Kampara, zīmola dizainere un uzņēmuma īpašniece stāsta, ka apģērbu zīmola Espatte SmartCoat  jeb gudro mēteļu pavasara – vasaras līnijas koncepcija balstīta uz mūsu klimata zonas īpatnībām un pilsētas sieviešu ikdienas paradumiem. “Laikapstākļi pie mums ir jau sevi pierādījuši – tie ir nemainīgi mainīgi!  Lielākoties sievietes uzsver, ka lietus laika apģērbu grūti kombinēt ar biroja kostīmu vai svārkiem. Vadoties pēc pagājušā gada pavasara, vasaras pieredzes un arī pieaugošās tendences doties deļojumos, neņemot līdzi neko lieku,  viegls, elegants, bet tajā pašā laikā lietu, vēju aizturošs mētelis ir aktuāls un pieprasīts.”

Veidojot transformējamo mēteli – SmartCoat, par pamatu tika ņemta klasiska un pārbaudīta vērtība –  trencis. “Mētelis SmartCoat apvieno eleganci ar funkcionalitāti un ir ļoti piemērots pašapzinīgas un aktīvas pilsētas sievietes unikālai ikdienai. Šim mētelim ir klasiska griezuma siluets, ļaujot to viegli kombinēt gan ar augstpapēžu kurpēm, gan sportiska stila apaviem.” Uzsver Linda.

20180507072915-56615.jpg

Elegance, komforts un funkcionalitāte Espatte SmartCoat mētelī. 

Samtains pēc taustes SmartCoat nemaz neatgādina lietus mēteli, tomēr ļaus tā nēsātājai atrasties vidēji stiprā lietū līdz pat 2 stundām.  Espatte SmartCoat jeb gudrie mēteļi adaptējas dzīves ritmam, kad dienas laikā ir jāspēj tikt galā ar daudz un – galvenais –  dažādiem uzdevumiem. Tie šūti Latvijā no lietus un vēja aizturoša, nesvīstoša auduma, un ir transformējami – SmartCoat var pielikt vai noņemt ne tikai kapuci, bet arī svārku daļu – nēsāt mēteli kā īsu jaku. Atbalstot videi draudzīgu un aktīvu dzīves veidu, Espatte mēteļiem ir papildus iztrādātas detaļas, kas tos padara piemērotus braukšanai ar riteni – kapuce, kas vējā neslīd nost, pagarinātas piedurknes, jostā paslēpti atstarotāji u.c. Domājot par mēteļa valkātājas ērtību, SmartCoat var ērti pēc nepieciešamības ielikt gan rokas somiņā, gan ceļojuma somā, jo tas ir viegls un aizņem maz vietas, un pēc tam atliek tikai mēteli izpurināt – audums pats atgūst formu.

20180507072942-53130.jpg

“Jā” spilgtām krāsām !

Espatte pavasara – vasaras kolekcijas mēteļi ataino sezonu maiņu, demonstrējot košus, dzīvīgus toņus – no zāles zaļa, debeszila un aveņsārta līdz smilšu krāsas un, protams, klasiski melnam tonim. Šobrīd pilnā kolekcija pēc pieprasījuma ir pieejama zīmola šovrūmā, kas izvietots klusā centra mājīgās viesnīcas “Edvards” telpās Dzirnavu ielā 45/47, savukārt ārpus Rīgas daži mēteļu modeļii ir apskatāmi un nopērkami Liepājas modes pazinēju iecienītajā veikalā “Shuba”.

Espatte lietus mēteļi – tikpat daudzfunkcionāli un neatkārtojami kā to nēsātāja.

Skaidrojot zīmola nosaukuma nozīmi, Linda Kampara stāsta, ka ar “Espatte” ir domāta ikviena no sievietēm. “Kādēļ “Espatte”? Jo sieviete visskaistākā ir tad, kad jūtas labi pati par sevi un, protams, apkārtējā vidē. Skaistums no komforta nav atdalāmi, tādēļ vēlamies ikkatrai Espatte mēteļu valkātājai novērst gan uztraukumu par samirkšanu, dodoties uz darbu, tikšanos vai studijām, gan arī sarūgtinājumu par kārtējo lietaino dienu. Patiesa elegance ir brīva prāta manifestācija, un Espatte gudrais mētelis iedrošina savu nēsātāju būt patiesai savā būtībā – dažādai un daudzpusīgai.” Piebilst Linda.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies