Laista klajā Reserved rudens kampaņas video 2. daļa «Uzaicinājums dejot» «A call for dance»

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 24. septembris 2018 09:19
225

Tērpu un aksesuāru tīkla Reserved prezentētā #ICanBoogie otrā daļa no Gordona fon Štainera – ar poļu izcelsmes aktrises Joannas Kuligas un franču blogeres Žannas Damā piedalīšanos – filmēta Varšavas Tehnoloģiskās universitātes vēsturiskās ēkas iekšpagalmā. Īsā videorullītī ar nosaukumu «A Call for Dance» mūsu zvaigznes nevēlas nedz runāt, nedz staigāt.
Telefonautomātā melanholiski pārmijot dažus teikumus, viņas pārmaiņus nomet klausuli un negaidīti pārsteidz metoties enerģiskā mūzikas ritmā. Tas ir juteklisks neverbālais dialogs starp sievietēm, kas, šķiet, ir ļoti atšķirīgas.
Bet vērojot spontānu un, var pat teikt, sirreālu dejassoli – šeit ļoti iederīga ir kompozīcija Coeur D'artichaut no Polo & Panne,– mums vairs nav nekādu šaubu: vinas abas izstaro vienu un to pašu prieka enerģijas vilni.

20180924091817-47647.jpg

Otrā Reserved reklāmkampaņas daļa, veltīta kapsulkolekcijai «Retro Fun», mūs aizved pagātnē. Tomēr Reserved nepieturas kāda konkrēta gaddesmita nogrieznim, bet iedvesmojoties no konkrētu laikposmu stilistiskajiem trendelementiem, pārceļ tos mūsu realitātē, akcentējot «atsvešināto jaunavīgumu» un krāsu «trakumu».
Pievēršanās retro stilam nedrīkst būt «piespiedu brīvprātība» - pamatā ir labsajūta.
Kolekcijā viss tiek pasniegts pārspīlēti: milzīgas rūtis uz mēteļa ar apjomīgu apkakli, lielas pogas uz jakas un svārkiem, apjomīgs briļļurāmis saulesbrillēm un masīvas, dekoratīvas sprādzes zābakiem.
Līdzsvaram: daži miniatūri aksesuāri.
Darbos izmantojamo materiālu tekstūrai ir būtiska loma: tekstūra ir glancēta, matēta, ir arī tvīds un mākslīgas zvērādas.
Un, atgriežoties pie Žannas un Joannas, kļūst saprotams: tāpat kā viņu dejassoļa frīstailā arī mēs spējam kombinēt dažādus elementus, aizmirstot par striktiem noteikumiem un, var būt, pat ignorējot tos...
Rūtis vai puķītes? Nevarat izlemt? Izvēlieties abus variantus!

20180924091847-22893.jpg

#ICanBoogie

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies