Laiks sevis palutināšanai

nosiguldas
nosiguldas 14. septembris 2016 10:26
952

Vasara ir beigusies, par to saka vēsie rīti un lapas, kas jau krāsojās. Vasara ir sauļošanās laiks, vai vienkārši laiks, kad saulīte mūs vairāk apmīļo kā citos gadalaikos, kas protams ir par iemeslu tam, ka mūsu āda tiek pastiprināti sausināta. 

Rudens tāpat kā pavasaris ir jauns sākums. Pēc vasaras ir vērts nedaudz vērīgāk ieskatīties spogulī. Ir pienācis laiks atjaunot sejas ādu pēc vasaras brīvdienām. Uzreiz minēšu, ka šīs procedūras var veikt ar jeb kuru jūsu iemīļotu kosmētiku un ne tikai. 

1. solis  (Attīrīšana)

Šoreiz noteikti neiet runa par ikdienas procedūrām, bet gan par nopietnāku attīrīšanu, kas palīdzēs noņemt sauso ādu. Es pati lietoju profesionālu tīrītāju ( Mary Kay dermobrāziju ), bet tikpat labi noderēs samaltas auzu pārslas sajauktas kopā sodu, vai kāds cits skrubis.

2. Ādas lutināšana

Pēc šādas procedūras nepieciešami vitamīni un te nu var izvērsties ne pa jokam.  Rudens ir tas gadalaiks, kad ienākās ogas, kas ir krājušas saules enerģiju visu vasaru:

20160914095657-80338.jpg

Brūklenes, dzērvenes, smilšērkšķi, irbenes, pīlādži. Gatavojat ogu kokteili, tikai ar vienu nosacījumu, skābās ogas nederēs sausai ādai. Kad kokteilis gatavs izmantojiet to kā dabīgo masku- tas būs kā divi vienā vitamīni un maska.

Par maskām runājot, tās rudenī un pavasarī ir īpaši svarīgas. Es neesmu tik čakla, lai katru reizi gatavotu masku, tapēc lietoju kosmētiskās maskas, bet laiku pa laikam ogu kokteili gatavoju .

3. Mitrināšana

Pēc vasaras īpaša nozīme ir ādas mitrināšanai. Es lietoju pastāvīgi mitrinošu krēmu, bet tām dāmām, kam tagad rudenī pēc sava iemīļotā krema lietošanas tomēr ir sajūta, ka pēc laiciņa āda ir savilkta ir vērts uz laiku nomainīt kremu uz dziļi mitrinošu, dodot ādai iespēju atdzerties.

3. Aizsardzība

Parasti, kad dzirdam, ko nepatīkamu, pie sevis nodomājam, ar mani tas nenotiks. Manas draudzenes piemērs, man ir licis saprast, ka ja mēs pašas sevi nesargāsim , neviens mūs nesargās. Noteikti pievērsīsim uzmanību dzimumzīmītēm un ne tikai uz sejas, bet arī uz muguras, jo tā nu ir sanācis, ka daba mūs vairs nesargā un vārds "Vēzis" ir kļuvis par ikdienišķu lietu. 

Bet par sejas ādu runājot, kosmetoloģija ir gājusi pietiekami tālu, lai mēs varētu pacensties sevi pasargāt pašas. Sākot jau ar mitrinošiem kremiem, kam ir saules filtrs. Manā gadījumā, es lietoju vitamīnu kompleksu, kam ir pret saules aizsardzība. 

Nobeigumā, es lietoju minerālpūderi, kas kalpo kā papildus aizsardzība ādai. 

20160914102231-62442.jpg

Skaistu šo rudeni vēlot un cerībā, ka mana pieredze noderēs arī Jums 

Jūsu no siguldas

Rudens skaistuma padomu konkurss

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras