Laiks ko pavadu pie spoguļa no rīta un vakarā

nosiguldas
nosiguldas 4. septembris 2013 16:43
2054

Sākšu ar to, ka nepīpēju un alkoholu lietoju pieņemamās normās, līdz ar ko man sejas āda nekādas īpašas problēmas nav radījui, ja neskaita patsmitgadus, kad pumpas bija arī uz muguras. 

Tā gāja laiks, es paliku vecāka un arvien biežāk ievēroju, ka uz sejas redzamas pirmās pazīmes, ka man nav vairs 20.

20130904155241-95268.jpg

Krunciņas pie acīm, rievas pie deguna un nosēdušies vaigi. To vislabāk varēja redzēt, kad pie pilnas gaismas mani fotografēja konferences bukletam. Protams gadi un viss, kas ar to saistīts.

Es esmu tāda pati sieviete kā visas un es melotu, ja teiktu, ka man negribās labi izskatīties un tagad es to esmu panākusi, es nevaru izmainīt laiku, bet varu darīt visu, lai ilgāku laiku izskatītos labi savā vecumā, ko arī daru. Esmu atradusi ideālo variantu tieši sev un tā ir trīs soļu sejas ādas kopšana. 

Ņemot vērā to, ka man patīk mācīties un es izmantoju visas iespējas, lai izglītotos, man radās iespēja ieskatīties arī noslēpumainajā skaistumkopšanas pasaulē. Pēc iespējas izmēģināt Mary Kay kosmētiku, es kļuvu par kompānijas konsultantu, es redzēju kā darbojas šie kosmētikas līdzekļi uz mani.

Man ir ļoti saspringts dienas plānojums, tapēc uzreiz atzīšos, ka neeksperimentēju ar medu, krējumu, zemenēm un citām labām dabas veltēm, esmu paslinka un zinu, ka tas ir patīkami, bet nedod to efektu, kas nepieciešams sejas ādai manā vecumā.

SEJAS KOPŠANAI VELTU LAIKU 15. MINŪTES NO RĪTA UN VAKARĀ.

1.solis, pareiza sejas ādas kopšana (Repair sejas tīrīšanas putas), saputoju rokās, izveidojas tādas kā vīriešu skūšanās putas, tad tās iemasēju sejā ievērojot sejas līnijas. Ja ir laiks, atstāju uz 10. minūtēm, ja nav uzreiz noskaloju. 10. minūte ir laiks, kad tīrītājs darbojas kā maska, jo satur hialuronskābi.

Attīrīšanas laikā veicu sejas pašmasāžu ar rinķveida kustībām pa sejas līnijām. 

2.solis vitamīni

Dienas- no rīta, (aizsardzība+ UV filtrs)

vakara- pirms gulētiešanas (barošana)

3. solis dziļi mitrinošs sejas krēms kombinētai sejas ādai.

Lietoju tikai Mary Kay kosmētikas līdzekļus, kas ir ļoti ekonomiska lietošanā.  Parēķināju, ka mēnesī es tērēju sejas un dekoltē zonas kopšanai 10.60 Ls, bet dienā 0.35 santīmus. Kāds teiks daudz, bet es piebildīšu, ka mēs ikdienā tērējam daudz vairāk visādos sīkumos un nevajadzīgās lietās. 

4.solis- AIZSARDZĪBA, ļoti svarīgs solis, jo nav jēgas visai procedūrai, ja ādai netiek likts filtrs, kas neaiztaisa poras, bet turpretī izveido neredzamu plēvīti, kas nelaiž cauri piesārņojumu. Tam es izmantoju minerālpūderi, kas klājas ļoti plānā kārtiņā, pēdējā laikā lietoju bezkrāsa ar mirdzuma efektu. Sejas āda izskatās atpūtusies un šim pūderim ir kāds noslēpums , mirdzums ir tas, kas notušē krunciņas. 

 

Īpašu uzmanību pievēršu acīm, jo tās ir visjūtīgākā vieta, veicu acu masāžu, tas ir viegli un ļoti ātri, un ļoti labi palīdz atvērt acis no rīta.

Tad kad sejas āda ir nomazgāta, pabarota, padzirdīta un apģērbta varētu teikt, ka tas ir viss, bet te nu man jāpiebilst, ka ir kas, ko arī es sāku apgūt papildus. Tas ir sejas fitness, jo muskuļi ir arī sejai un tie diezgan labi padodas vingrināšanai. Ar acu plakstiņu vingrināšanu man neiet, ja paskatos ko daru spogulī, var pārsmieties, bet sejas līnijām un vaigiem ir labi.

http://www.delfi.lv/sievietem/health/skaistumkopsana/sejas-fitness-saisinatais-vingrojumu-komplekss.d?id=34048177

Agrāk reizi nedēļā veicu īpašu attīrīšanu Dermabrāziju, tagad kādu laiku jau to nedaru, jo vienkārši nav nepieciešams.

20130904163440-51006.jpg

Esmu dzirdējusi, ka sievietes saka, ka pie kosmētikas pierod, es to teikšu savādāk, nepierod pie kosmētikas, bet pie labās sajūtas no pareizas sejas ādas kopšanas. Es arī laiku pa laikam paslinkoju piemēram brīvdienās un tad liekās, ka uz sejas ir uzkrājusies kārta, āda ir raupja.  Tas ir tāpat kā, ja esam pieradušas iet dušā katru rītu un vienu dienu aizguļamies ir sajūta, ka esi netīrs. Es noteikti iesaku mēģināt un meklēt, rezultātu dod tikai kompleksa sejas ādas kopšana ar to kosmētiku, kas Jums patīk vislabāk un te ir jāvadās no savām izjūtām. Mēs varam sapirkt dārgus vai lētus  krēmus un tos nelietot,  tad tam nav nekāda jēga. Mans ieteikums meklēt vienas firmas kosmētikas līdzekļus un pirms pirkšanas izvērtēt vai to vajag, lai nesanāk, ka pēc gada puse kosmētikas galdiņa jāizmet atkritumos.

 

Blogu konkurss: Kā es rūpējos par sejas ādu

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 5. septembris 2013 08:56

liels paldies Jums visām par labiem vārdiem:)

lotte 4. septembris 2013 20:54

Labs un pat man, galīgi iesācējai šai jomā, viegli saprotams apraksts.! paldies!

vecsprofils 4. septembris 2013 18:33

Ļoti labi pastāstīts un Tu izskaties ļoti kopti, skaisti! Man prieks, ka sievietes par sevi rūpėjas, es ceru arī nākotnē izskatīties tikpat labi. Vispār palasot šī konkursa rakstus, gribētod, lai visām tiek balva. (Y)

vecsprofils 4. septembris 2013 18:33

Ļoti labi pastāstīts un Tu izskaties ļoti kopti, skaisti! Man prieks, ka sievietes par sevi rūpėjas, es ceru arī nākotnē izskatīties tikpat labi. Vispār palasot šī konkursa rakstus, gribētod, lai visām tiek balva. (angel)

Cerīte 4. septembris 2013 18:22

Paldies par vigrojumiem,biju kait kur pazaudējusi un piemirsusi.

hiperkeri 4. septembris 2013 17:32

prakses apraksts??
hm
Es piekrītu Nosiguldas par to sajūtu-kad āda ir kopta.Tad arī sajūtas-kā pēc dušas,atvaļinājuma,spa procedūras,kad mēs jūtamies TĪRI un sakopti.Un pie reizes arī garīgi attīrījušies no dienas nebūšanām,jo attīrīšana jau ir kā tāds rituāls,kas dod mums ikdienas mieru.

Kerstyna 4. septembris 2013 17:00

Ļoti labs prakses apraksts (F)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras