Laiks atjaunot garderobi

thezeezee
thezeezee 30. augusts 2016 15:39
1102

Laiks manas garderobes saturā ievieš pārmaiņas. Tas laiks, ko rāda pulksenis aiz sienas, tas – kas vērojams aiz loga un arī tas – kas skrien gadu aiz gada.

Visbūtiskāk manu garderobi ietekmē laika apstākļu izmaiņas dabā, jo tīri praktisku apsvērumu dēļ rudenim tuvojoties gribas izvēlēties siltāku audumu apģērbus, garākas piedurknes krekliņiem vai blūzēm, šallītes un lakatiņus, kurus sākotnēji izvēlos no plānākiem materiāliem kā zīds un kokvilna līdz pat vilnai, kas silda kaklu ziemas aukstumā. Ļoti praktiskas ir arī vestes, kas lieti noder sezonu maiņas brīdī. Šādu komplektu es izvēlētos agrā rudenī = viskozes bītlene, kas sildīs arī kaklu, vesti papildus siltumam, lai sasildītos no dzestra vēja, nedaudz rotaļīgas rūtainas bikses, lai piešķirtu tēlam odziņu un papildināšu tērpu ar krāsainiem pasteļkrāsas auskariem un metāliska spīduma klaču.

 20160830153859-28327.jpg

Ne tikai temperatūras pazemināšanās man liek doties uz veikalu, bet to dara arī pieaugošais vecuma cipars, jo līdz ar gadiem mainās gaume un pat ja fiziski der pirms pieciem gadiem iegādāts apģērbs, taču ne vienmēr tas nozīmē, ka tas piestāv arī manai šī brīža būtībai. Līdz ar to pēdējā laikā esmu pamanījusi, ka arvien retāk manā ikdienas darba apģērbā var ieraudzīt džinsus (ko vēl gadus 5 gadus atpakaļ uzskatīju par normu), savukārt arvien vairāk parādās sievišķīgas kleitas un svārki, kā arī auduma blūzes un augstpapēžu kurpes. Tad nu nākamais mans izvēlētais komplekts, kas atbilst manai šī brīža gaumes izpratnei un dvēseles stāvoklim būs stilīgi, tumši zili svārki un tops ar mežģīnēm, kas uzsvērs manu sievišķīgo pusi. Komplektam pievienošu kobaltzilu jaku krāsas akcentam un pieskaņotu rotaslietu, kā arī somiņu ar pušķīti rotaļībai.

 

 20160830153910-33170.jpg

Ik pa laikam arī pulksteņa laiks ievieš korekcijas manā izskatā, jo pēc garajiem vasaras atvaļinājumiem, atsāksies koncertu, teātru un dažādu saviesīgu pasākumu sezona, kuros pieklājas ierasties nedaudz solīdākā tērpā. No Monton jaunās kolekcijas man iepatikās šī kleita, kas lieliski iederētos kādā saviesīgā pasākumā. Manuprāt, daži metāliski akcenti auskaros un rokassprādzē izskatīsies moderni un gaumīgi, tāpēc izvēlējos tos. Protams, vajadzīgi arī apavi un soma, un galarezultāts redzams zemāk. Šis komplekts droši vien piestāvēs kādam hipsterīgākam saietam, taču nomainot apavus pret lakādas augstpapēžu laiviņām un pievienojot citu klačiņu, mainīsies arī koptēls un šādi tērpta varēšu doties arī uz teātri.

 20160830153918-98996.jpg

Esmu atradusi iedvesmu, tāpēc laiks atjaunot garderobi!

Konkurss: Viens solis līdz rudenim

20160513132414-20560.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
thezeezee 1. septembris 2016 09:52 Nikte

Jā, ir forša. Būtu jāpielaiko un jāpaskatās kā izskatās uz auguma, kā arī vai garums ir OK.

Nikte 30. augusts 2016 16:54

Melnā kleita forša :)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras