Laiks aizmirst: procedūras, kas zaudē popularitāti

Intensa.pro
Intensa.pro 16. septembris 2016 09:40
2345

Vai esat kādreiz aizdomājušies par to, cik daudz kosmētisko procedūru zaudējušas kādreizējo popularitāti? Klienti un pacienti atsakās no tām, bet skaistumkopšanas saloni un klīnikas steidz izslēgt tās no piedāvāto pakalpojumu klāsta. Kāpēc tā notiek? Pētīja portāla Intensa.Pro redakcija.

Matu taisnošana ar keratīnu

Atceraties, ka pirms pāris gadiem Latviju pārņēma matu keratīna taisnošanas vilnis? Koķetīgu matu cirtu īpašnieces nevilcinoties, mainīja matu kuplumu pret ideāli gludiem un apžilbinoši spīdīgiem matiem. Pēc tam... ar šausmām noskatījās uz saviem matiem.

keratinovoe-viprjamlenie-volos-intensa.pro

Matu taisnošana ar keratīnu – procedūra ar neskaitāmiem nosaukumiem (atjaunošana ar keratīnu, brazīliešu taisnošana, ārstēšana ar keratīnu ... utt.). Toreiz skaistumkopšanas izstādēs praktiski pie katra stenda ar matu kosmētiku tika piedāvāti sastāvi matu taisnošanai ar keratīnu. Šobrīd, lai tādus atrastu, vajag stipri pacensties. Runa nav pat par meistara un klienta veselībai kaitīgajiem formaldehīda izgarojumiem, ko saprata tikai pēc gadiem. Iemesls meklējams citur. Cilvēki sāka retāk izvēlēties matu taisnošanu ar keratīnu, jo saprata – procedūra neārstē, bet bojā matus. Uzreiz pēc procedūras jūs iepriecinās nevainojams matu spīdums un nedos mieru doma „kāpēc es to nedarīju agrāk”, TAČU nedaudz vēlāk, jūs sapratīsiet, ka procedūra vai nu jāveic regulāri, vai jāatsakās uz viesiem laikiem.

Turklāt pastāv krietni saudzīgāki veidi kā matiem piešķirt greznu mirdzumu – nokrāsojiet matus ar bezpigmentu krāsu, kura, nemainot sākotnēju matu krāsu, padarīs tos zīdainus un ļoti spīdīgus! Ja vēl joprojām taisnojāt matus, kaitējot to veselībai, laiks aizdomāties. Daudzi meistari pakāpeniski atsakās no šī pakalpojuma piedāvāšanas salonos, bet frizieri, kurus klienti interesē ne tikai dēļ maka, pat atrunā meitenes no šīs procedūras, piedāvājot analogus.

Korejiešu mezodiegi ādas atjaunošanai

Nevajadzētu jaukt šo metodi ar liftinga diegiem. Korejiešu mezodiegi savulaik arī izraisīja lielu ažiotāžu un aizpildīja tirgu.

mezoniti-intensa.proĪsi runājot, procedūra tiek veikta sekojoši: pie tievas adatas no augstvērtīgā tērauda piestiprina praktiski neredzamu diegu no polipienskābes, tad diegus ievada ādā, kur tas izjūk fermentu ietekmē, veidojot „karkasu”. Taču kas notiek ādas dziļākajos slāņos pēc šādām procedūrām, joprojām nav pilnībā izpētīts. Ārsti, kuri regulāri apmeklē kongresus, steidz izņemt mezodiegus no savas cenu lapas, jo mezodiegi vēl nav izturējuši aprobāciju. Starp citu, nereti plastiskie ķirurgi atsakās veikt sejas ādas nostiepšanas operāciju pacientiem, kuriem bija ievietoti mezodiegi. Ādu diemžēl nevar vienmērīgi un skaisti nostiept, ja tajā ir mezodiegi. Turklāt neveiksmīgajās plastiskajās operācijās, pēc kurām pacienta seja izskatās neproporcionāla un sašķiebusi, ne vienmēr vainojāms tikai ārsts, dažreiz par neveiksmes cēloni kļūst mezodiegi.

Lipofilings

Īsumā par procedūru – tā ir cilvēka paša tauku transplantācija citās ķermeņa daļās.

lipofiling

Daudzi šīs diezgan sarežģītas metodes piekritēji apgalvo, ka, ja vēlaties izveidot, piemēram, vaigu kaulus, tad labāk izmantot nevis kaut-kādus filerus, bet cilvēka paša audus, kurus ķermenis neatgrūdīs. Taču degsmīgākie lipoliftinga piekritēji nestāsta par vienu īpašību: tauki iesūcās nevienmērīgi! Ja, piemēram, hialuronskābe iesūcās vienmērīgi un kontrolēti, tauki – nē. Vēl viena nianse, hialuronskābe tiek ievadīta mazākos apjomos, bet tauki – diezgan lielos, jo dabā tā izveidots, ka noteikts tauku daudzums iesūcas momentāni. Otrs tauku slānis var iesūkties nevienmērīgi. Tā rodas komiksu varoņi, kuriem viens vaigu kauls ir lielāks par otru.

Strīdīga procedūra, kur jautājumu ir vairāk nekā atbilžu.

Termāža

Aparātu kosmetoloģijas procedūra – termāža – sola mūžīgu jaunību un izteiktaukontūru. Iespējams, procedūra nezaudē savu aktualitāti tik acīmredzami (kā, piemēram, matu taisnošana ar keratīnu), taču fakts, ka procedūra izraisa daudz jautājumu, ir neapstrīdams.

termage-intensa.pro

Neiedziļinoties detaļās, termāžas procedūra ir ādas slāņu uzsildīšana to nostiepšanai. Nereti šo metodi jauc ar Rf-liftingu.

Termāžas laikā izmanto diezgan stipru strāvu, un dēļ tā, ka āda tiek stipri uzsildīta, procedūra jāveic tikai uzticamos salonos, medicīniskā personāla uzraudzībā. Aparatūrai jābūt aprīkotai ar speciālajiem dzesētājiem, kas novērš epidermas apdegumu.

Ļoti daudz nianses, taču ja uzdrīkstējāties - izvēlēties salonu ar jaunākās paaudzes aprīkojumu, kur strāvas spēks nav tik augsts.

Šī raksta turpinājums

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras