Kurai dāvinām iespēju testēt Physiogel krēmu?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 2. septembris 2011 10:00
1017

Šodien Sieviešu Klubā noslēdzies vēl viens konkurss. Konkurss, kurā aicinājām dalīties savās sejas kopšanas receptēs, lai vienai no jums dāvinātu iespēju testēt Physiogel krēmus. Ieskaties!

 

 

Šoreiz mūs ļoti uzrunāja Gucci123 blogs. Viņa rakstot par saviem ādas kopšanas paradumiem, mums atklāja: "sāku apsvērt iespēju - vai varbūt sākt izmantot kādu sejas masku no dabīgām izejvielām, piemēram, kafijas biezumiem, kas ir visai labs skrubis? Taču, lai to sataisītu, tas prasa laiku, kura šobrīd ir visai maz, tāpēc ikdienā noderētu kādi kosmētikas līdzekļi, kurus varētu viegli izmantot un kas neaizņemtu pārāk daudz laika:) Tāpēc, ieraugot SK šo iespēju uzrakstīt blogu un testēt kosmētiku, ļoti nopriecājos."

 

Visu Gucci123 blogu lasi šeit>>

 

Tad nu Sieviešu Klubs izdomāja, kādēļ gan neuzdāvināt šo testēšanas iespēju tieši Gucci123 - mūsu dāmai, kas tik ļoti to vēlas? :)

 

Dāvinām tev Physiogel cream - krēmu, kurš veicina ādas lipīdu kārtas fizioloģisko atjaunošanos un ādas ilgstošu mitrināšanu. Krēms nesatur smaržvielu, konservantus un krāsvielas.

 

Apsveicam! Pēc savas dāvaniņas vari nākt uz Sieviešu Kluba redakciju (Vīlandes ielā 1/9, ieeja no Elizabetes ielas, 5. stāvs) jebkurā darba dienā, no plkst. 9 līdz 17. 

 

Gaidīsim arī tavas atsauksmes par kremiņu bloga veidā!

 

Kintija, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
gucci123 2. septembris 2011 13:57

Super, liels paldies:) noteikti izmantošu šo iespēju un uzrakstīšu atsauksmi:)

smukaa 2. septembris 2011 11:28

(F)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras