Kurai būs iespēja testēt Physiogel ķermeņa losjonu?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 6. oktobris 2011 15:00
1408

Ir noslēdzies blogu konkurss, kurā aicinājām jūs dalīties savos ķermeņa kopšanas trikos un padomos rudenī. Paldies visām, kuras iesūtīja savus stāstus. Laiks noskaidrot, kurai no jums dāvinām iespēju testēt Physiogel ķermeņa losjonu. 

 

 

Lauritta123 - apsveicam! Tu esi šī blogu konkursa uzvarētāja. Dāvinām tev Physiogel losjonu un priecāsimies, ja pēc tā testēšanas, padalīsies atsauksmē, kā tev tas patīk un palīdz ādai. Vai patiesi āda kļūst mitrinātāka, kā tas tiek solīts? 

 

Laurittas123 blogu Saglabāsim ķermeni skaistu arī rudenī, lasi šeit>>

 

Physiogel losjons, kas paredzēts jutīgas, sausas un problemātiskas ādas kopšanai ikdienā! Vērtīgi - tas nesatur smaržvielas, krāsvielas, konservantus un emulgatorus!

 

 

Foto: Māris Lapiņš, www.mlstudio.lv

 

Apsveicam! Pēc savas dāvaniņas vari nākt pakaļ jebkurā darba dienā no plkst. 9 līdz 17. Sieviešu Klubs atrodas Vīlandes ielā 1/9, ieeja no Elizabetes ielas, 5. stāvā.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 6. oktobris 2011 17:05

Liels prieks par Tevi, apsveicu- Tev bija labs stāstiņš! (party)

svente 6. oktobris 2011 15:29

Apsveicu !!! (F)

lauritta123 6. oktobris 2011 14:08

(party) O, liels paldies! Tā kā esmu visa dabiskā piekritēja, patīkami, ka losjons nesatur smaržvielas, krāsvielas, konservantus un emulgatorus. Noteikti nomēģināsim visi ģimenē, arī mazulīte un dalīsimies iespaidos ar jums! :*

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras