Kur sakopties - mājās vai salonā?

10. marts 2010 00:00
1770

Tagad taupam, kā mākam un skaidrs, ka vairs tik bieži skaistumkopšanas salonus nevaram atļauties apmeklēt. Taču ko lai dara? Tas nozīmē, ka daudzas lietas sievietēm jāveic pašām , mājas apstākļos!

{smallpic:1}

Foto no aizmirsto lietu vietnes www.kambaris.lv- padomju alumīnija ruļļi!


- Kuras ir tās skaistumkopšanas lietas, kas ir pa spēkam pašai mājas apstākļos?

- Ko tomēr nevar? Piemēram, matus sev griezt diez vai vajadzētu:)!

- Kā ar manikīru, pedikīru? Taisāt pašas vai staigājat uz saloniem? Varbūt nāk manikīres uz mājām?

- Lielai daļai sieviešu vajag regulāru vaksāciju. Labajos laikos Kolonnā vaksācija kājām un rokām izmaksāja pat 60 latus, bet vai sevi var kvalitatīvi novaksēt mājas apstākļos? Ir meitenes- meistares, kas vaksāciju veic pie klientēm mājās, bet cik tas ir droši un kvalitatīvi?

 

Nu kā jūs, meitenes, tiekat galā? Padiskutējam un padalamies padomos!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inny 14. marts 2010 22:15

Matus man griež labākā draudzene, kura ir friziere. To gan esmu sākusi darīt nesen taupības nolūkos un tāpēc, ka nekādas ekstrēmus griezumus vairs neveidoju, vienkārši audzēju, tāpēc būtībā tos vajag tikai uzfrišināt. Matus krāsoju pati. Manikīru, pedikīru veicu pati, vaksācijas pakalpojumus slaonos arī vairs neizvēlos, ņemu talkā epilatoru, taču apsveru iespēju iegādāties vaksācijas lietas, lai to varu veikt pati majas apstākļos, jo daudz sanāk epilēt - rokas, kājas, paduses, ūsiņas :)

eb 11. marts 2010 17:17

Salons Brigita...es ļoti ilgi meklēju frizieri,kurš atradīs to īsto toni. (agrāk bij savs frizieris, bet viņš aizbrauca prom no LV), tā nu izmisīgi meklēju jaunu frizieri...Brigitā ir frizierīte Rūta. Nu tas cilvēciņš ir savā īstajā vietā. Viņa perfekti atrada to tonīti.

more 11. marts 2010 16:36

Evitab: kur ir taada frizieriite, kura var nokraasot "skaisti blondo toni" ??? Piekritiishu tev - maajas apstaakljos tas nav iespeejams un reti, kura friziere arii diemzheel maak notraapiit ar toni un neuztaisiit rudus :(

eb 11. marts 2010 16:31

Visu ko varu izdarīt mājās, daru pati - manikīrs, pedikīrs...Man ir ļoti paveicies, ka mana krustmāmiņa ir kosmetaloģe, tādēļ pie kostmetaloga tieku par brīvu un visus vajadzīgos krēmiņus utt. pērku par simboliskām naudiņām pie viņas salonā :)
Kad biju blondīne, tad 30Ls katru mēnesi svēti bija atlikti frizierim....jo to dabīgo blondo toni nav iespējams dabūt mājas apstākļos (zinu, ka daudzi man iebildīs....bet līdz šim nevienai, kura krāso matus mājās neesmu redzējusi to skaisto toni, kas bija man...man ir lieliska frizierīte)....bet tā kā kopš pagājušā gada vasaras esmu brunete (šobrīd cītīgi cenšos ataudzēt savu dabīgo matu krāsu),tad uz frizieri naudiņa tiek ietaupīta...mati nav vairs jākrāso un tā kā vēlos garākus matus, tad apgriežu matus pie friziera katru otro vai trešo mēnesi...
Par matiņiem....mājās ir epilators,bet man tās šķiet lielākās šausmas....sevis mocīšana...tādēļ eju uz vaksāciju uz salonu (esmu atradusi salonu, kur par bikini un kājām, kopā man jāmaksā tikai 15-20Ls).Protams lētāk ir mājās, bet nespēju. Man ir jūtīga āda un profesionālis to izdara krietni ātrāk nekā epilators.

11. marts 2010 14:39

Esmu gēla nadziņu meistare ar diezgan lielu pieredzi. Veicu arī klasisko manikīru un pedikīru un vaksāciju un arī braucu pie meitenēm uz mājām un palutinu viņas tur. Daudzas ir atteikušās no salonu pakalpojumiem par labu mājas vizītēm tikai cenas dēļ. Ja ir interese rakstiet despero@inbox.lv... atbildēšu uz visiem jautājumiem, nosūtīšu savu darbu bildes.

elina89 11. marts 2010 09:05

es nemētājos ;)
kad meklēju, kur taisīt nagus apzvanīju ļoti daudz meistares un esmu arī pie daudzām bijusi, kamēr atradu savējo. Esmu taisījusi nagus pie divām no viņām, bet trešo arī zinu. Tiešām citas tā netaisa, pat viņas to var apliecināt!
Un pie speciālistēm kas netaisa akrila ziedus, vai pašas nezīmē, pie tām vispār neeju.

nikea 11. marts 2010 08:30muuna...... iesaku pirkt visu vaksācijai mājās, man ar sanāca ap 30 ls..... galvenais ir sapirkt labus vaskus un tad darīt to mājās, būs ērti un ātri un vēl druškām varēsi novaksēt :)

11. marts 2010 00:29

elina89 = nedomaju ka tikai 3 sievietes Rīgaa ir tās ,kas taisa idealus nagus!!!
tu taču neesi izmēģinājusi pilnīgi visas specialistes un nevari to apgalvot!!!!
nevajag mētāties ar apgalvojumiem, ko nezini!!!

elina89 11. marts 2010 00:19

Matus griežu un krāsoju frizētavā, kas viss tuvāk mājām. Tur lēti un ļoti jauka frizierīte. Parasti krāsošana un griešana kopā 20 Ls.
Nagus gan lieku gēla un tapēc braucu caur visai Rīgai pie meistares uz mājām. Viņa taisa vnk perfekti, ar akrila puķēm. Ir tikai 3 sievietes Rīgā, kas taisa tik ideālus nagus. Kā mākslas darbus :)
Mājās veicu sev pedikīru, sejas maskas sev lieku un pati taisu un ķermeni skrubēju. Izmantoju epilātoru, lai gan gribētos vaksāciju pameiģināt!

olchen 10. marts 2010 23:49

Pie frizieres eju uz salonu, pati neriskēju krāsot matus, nerunājot jau par griešanu :) Manikīru un pedikīru taisu pati. Mana darba specifika bija tāda, ka jāstrādā ļoti daudz ar datoru, tāpēc nagi vienmēr bija īsi apgriezti, citādi tie aizķerās aiz taustiņiem un ar to es tiku galā pati. Vēl viens iemesls tam- es baidos, vai meistariem ir sterīli instrumenti. Tas ir mans punktiņš :) Vaksācijas vietā lietoju skūvekli, bet pie kosmetologa aizeju reizi pāris mēnešos vienkārši izbaudīt procedūras, jo lielu problēmu ar sejas ādu man nav.

muuna 10. marts 2010 22:37

pie frizieres eju salonā, bet manikīru un reizēm pedikīru gan veicu pie savas meistarītes privāti. Kosmetologs šobrīd šķiet lieka greznība, ja nav specifisku problēmu, jo veikt ādas attīrīšanu un mitrināšanu ļoti labi var arī mājās. Ir doma iegādāties visu vaksācijai nepieciešamo mājās - vaska kasetes, vaska sildītāju, strēmeles un pirms un pēcvaksācijas līdzekļus. Līdz šim pati izmantoju vai nu epilatoru vai skuvekli. Visu iepirkt vaksācijai mājās maksātu kādus 30 Ls. Neesmu gan vēl ievākusi atsauksmes vai tas ir to vērts.

gazele 10. marts 2010 22:00

Agrāk ar lielu patiku izbaudīju salonu piedāvājumus.
Tagad tam nedz laika, ne liekas naudas. Visus sevis sakopšanas "darbiņus" veicu pati-pašgatavotās sejas/matu maskas, vaksāciju arī veicu pati.Vienīgi manikīrs ir uzticēts profesionāļa ziņā, jo man nav pacietības.

nikea 10. marts 2010 21:49

Nu tā ir sanācis, ka manikīrs pedikīrs ir mājas apstākļos. Vaksācijai esmu iegādājusies vaska sildāmo un ar visām kapsulām, tā kā daru pati, jo epilators bija tieshām apnicis. Un man sanāk tagad 2x ātrāk kā ar epilatoru. Matus gan eju griezt pie savas frizierītes....nu jā tas laikam arī vienīgais..

happy2012 10. marts 2010 21:32

es ar pati krasoju uzacis,pati taisu manikiru un pedikiru,krasoju ari matus pati,bet tagad esmu nolemusi atkal atgriezt atpakal balinatas skipsnas,tad nu gan jasauc draudzene paliga:)

ilzel 10. marts 2010 21:19

Man ir paveicies, man it kā ir savs meistars, kas man visu var mājās izdarīt, - pedikīru, manikīru, vaksāciju, uzacu korekciju. Tikai šobrīd skopojos, un visu daru pati.
Bet pie friziera gan ietu. Tur pati neķertos klāt. Un man ir viena friziere, pie kuras gribu atgriezties, jūtu, ka briest pārmaiņas :)

sandija 10. marts 2010 19:27
10. marts 2010 19:21

Arī majas apstaklos ir iespejams kvalitativi veikt daudzas proceduras, piem., vax, manikirs, pedikirs. ari sejs proceduras, jo tomer galveais ir meistars nevis vieta! Sandija, uzraksti savu e-pastu, iespejams varesu palidzet!!!

sandija 10. marts 2010 19:03

Man ar šito neiet, es tā esmu pārgurusi, ka epilators ir pēdējais, ko es gribu redzēt un ar ko nodarboties:)
Bet šo to jau nākas pašai , man kaut kā ir ļoti maz laika tagad saloniem. Kad vēl dzīvoju Rīgā, tad diezgan bieži gāju, bet tagad pa ziemu nē. Bet es ļoti gribētu, lai man nāk kāda meistarīte uz mājām, tikai nevienu tādu neesmu atradusi vēl

kristined 10. marts 2010 18:58

Man šajā ziņā paveicies- mamma ir friziere. Es jau smejos, ka tikai 1x mūžā esmu bijusi pie īsta friziera- tad, kad mamma strādāja Vācijā.
Pārējos mazos darbiņus, piemēram,kāju epilāciju veicu mājās. Patīk, ka mājās varu uzlikt sejas maskas :)
Tagad, lai nagi vienmēr būtu sakopti, esmu pieaudzējusi gēla nagus un reizi mēnesī eju atjaunot.

Rebeka 10. marts 2010 18:29

Nu es visu daru pati mājās!! Vaksācijas vietā izmantoju epilātoru, tas sanķa daudz lētāk!
Matus griežu mācību frizētavā par nelielu samaksu. Krāsoju matus pati. Nagus gankājām, gan rokām kopju pati! Hmm... arī uzacis un skropstas ar kerāsu krāsoju pati.. . un man jau šķiet ka skaistumkopšanai naudu netēr`jeu gandrīz vispār, bet pati visu izdaru un rezultāts tāds pats kā salonā noliekot pamatīgu summiņu!!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras