Kur es pasūtu dekoratīvo kosmētiku lētāk?

Autors: hiperkeri, 2015. gada 8. novembris, 12:03:39
Kur es pasūtu dekoratīvo kosmētiku lētāk?

Sveikas, dārgās dāmas :)

Kā jums labi klājās?

Man labi! Nesen pat balli mājās uzrīkojām- Halovīniem par godu ar draugiem izlaidām pastaigāties topošos pukstošos penžus - tēma šogad bija `Ak, Tu vecais ķēms!. Vai nav lieliski? :D

20151108113446-37391.jpg

Nu re, te mans daiļdarbs :)

Tam arī, bet ne tikai, man vienmēr jāpatērē makten daudz visādas kosmētiskās štellītes. Te nu es izdomāju šoreiz uzskaitīt, kur ko es iegādājos, lai kaut mazliet, bet vienmēr mēģinātu iepirkties apdomīgāk un izdevīgāk. Ja jums prātā ir vēl kāda adrese, tad komentāros droši drukājam tik iekšā :)

1) Pirmā vieta noteikti būs Drogas, kur es aiziešu un nolūkošu tekstūras, toņus un izdevīgākos piedāvājumus dekoratīvajai kosmētikai. Te parasti atrodu ko no Essence cosmetics savai kolekcijai. Pēdējais atradums noteikti ir viņu individuālās ēnas nude toņos, kas ir ekstra krēmīgas un pigmentētas matētā tekstūrā. Par tām jau esmu priecājusies šeit, tā kā noteikti pašķirstiet manus pēdējos blogus :)

2) Jaunākais atklājums! Kur es biju agrāk????

http://lovemakeup.lv/

Ziniet, Rīgā laikam pagājšgad atvērās Aspazijas bulvārī NYX meikapa veikals, kur es jau paspēju sapirkties - lūpu produkti, vaigu sārtums, konsīleri, viss par relatīvi lētām naudiņām, bet, tā kā tas veicītis ir samērā mazs un nevar tur satilpināt konfekšu veikalu manai patikšanai, tad tas man palika tādā guilty pleasure (prieciņš, par kuru apzinies, ka tas baro tavu tumšo pusi :D ).

Nu re, tagad es uzgāju viņu interneta veikalu. OOOOOOOH oooooh!!!! Un tur ir ne tikai NYX, bet arī ELF no Amerikas (acis, lūpas, seja tulkojumā - manā skatījumā - meikaps studijām, fotogrāfijām utt, ļoti lētās cenās) un Milani, kas ir slaveni ar saviem lūpu un vaigu produktiem :)

Ak jēziņ :) Pasūtīju un jau pēc pusotras dienas viss bija klāt! Un sūtīšana tikai tik maksāja, cik caur pasta staciju to visu piegādāt. UN KAS TUR BIJA PAR BURBUĻMAISIŅIEPAKOJUMU! MILZĪGS!!! Es taču zinu - Tev arī patīk tos burbuļus spaidīt :) Šoreiz tas ir advancēti. Bet kas par produktiem! Es paņēmu to, ko zināju jau, ka man patiks- vienmēr lasu atsauksmes. Tad nu pasūtīju Milani matēto vaigu sārtumu 9.99 Eiro , ELF vaigu sārtumu un bronzeri FIJI tonī (arī matēts- redzat, gatavojos un testēju vēl visu kāzām) un NYX acu ēnas burvīgā metāliski - čūskas zaļā tonī ZEN.

20151108114930-92243.jpg

Viss jau izmēģināts - un es apstiprinu - tie ir superpigmentēti, noturīgi toņi, kas ilgi turās :) Mīlu viņus un pasūtīšu vēl pie pirmās iespējas :)

3) feelunique.com

Ak. Šī arī ir mana vājība. Te vienmēr iepērku visu apmēram, ko drogās, tikai par lētāku naudu, un, tikko pasūtījums ir virs 10 eiro, tā nekas nav jāmaksā par sūtīšanu (sūtīšana jāgaida apmēram nedēļu), bonuss-vienmēr kaut kam kaut kur ir kāda akcija vai arī visam pasūtījumam var dabūt nost viegli kādus procentus, piemēram, šodien arī - visam šodien ir 10 % nost ar kodu YOURGIFT10. Forši!

Tur vienmēr iepērku Rimmel, L`oreal, Bourjois kosmētiku un vienmēr esmu bijusi apmierināta. Jaunākie atradumi-

20151108115444-20908.jpg

20151108115524-86363.jpg

Bourjois firmas tonālais līdzeklis Air Matt, kas ir VĒL labāks par L`oreal Infallable Matt 24 H tonālo krēmu (kurš atstāja novārtē MUFE Velvett+ Matējošo tonālo krēmu), un izskatās, ka tiks likts lietā manās kāzās, jo šis atstāj vienkārši perfekciju uz ādas, un neradot maskas sajūtu, ir viegls un noturīgs, un es pat nepalieku spīdīga cauri dienai- lūk, tas ir jau kaut kas! Jo es vienmēr esmu spīdīga. 

Un viņu podiņēnas es vienmēr pērku, ja gribas tādas labas ēnas ar mirdzumiem, jo manā skatījumā, viņi tās tiešām māk gatavot. Un krēma - pūdera vaigu sārtumus es iegādājos 3 par 2 cenu (arī feelunique piedāvājums bija :) ), un tie ir viegli iztušējami un noturīgi, ļoti skaisti un pārdomāti toņi. Tos es izmantoju katru dienu un arī rudenī tie man dod ļoti jauku atvasaras mirdzumu (jo to sastāvā arī ir mazas mirdzošas daļiņas. Uz ādas tās nemanīsi, bet `kopbildē` tas rada ļoti veselīgu daudzdimensionālu efektu :) 

Nu re :)

Esmu arī pasūtījusi no Ebay, bet, tā kā man nepatīk ilgi gaidīt, šīs mājaslapas nu ir nozagušas manu sirdi :)