Krāsoties vai nekrāsoties, tāds ir jautājums

kalliope
kalliope 20. marts 2012 00:00
809

Lai arī esmu no tām, kas ikdienā praktiski nemaz nekrāsojas, tomēr arī man ir savi grima un laba izskata noslēpumi. Lietas, ko visbiežāk lietoju ir: skropstu tuša, zīmulis uzacu iekrāsošanai, maskējošais zīmulis un lūpu balzams.

Ir dienas, kad mēdzu iztikt bez skropstu tušas, bet uzacis gan iezīmēju vienmēr, jo man tās ir gaišas, bet, kā zinām, uzacīm ir liela nozīme sejas koptēlam. Paskatoties savas ‘pirms’ un ‘pēc’ bildītes, tagad gan esmu stingri apņēmusies arī ar nekrāsotām skropstām no mājām ārā neiet, jo atšķirība tomēr ir diezgan pamanāma :):

Viens no maniem lieliskajiem atklājumiem ir Vaseline lūpu balzams. Mans netikums ir grauzt sauso lūpu ādu, kas noteikti neuzlabo to uzskatu. Šis balzams vienā mirklī mīkstina lūpu ādu, turklāt arī dziedē to – ļoti ātri tiku galā pat ar ieplaisājušu lūpu kaktiņu:

Sejas āda man ir diezgan problemātiska – lai arī no tīņu vecuma jau sen kā esmu izaugusi, pumpas mani joprojām nepamet. Te mans glābiņš ir maskējošais zīmulis no Oriflame droši vien daudzas zināt – viena puse zaļa, sarkanuma nomaskēšanai, otra miesas krāsas – zaļuma nomaskēšanai, rau, kā tas maina manas sejas ‘košos akcentus’ :):

Vēl viens lielisks atklājums man ir kliņģerīšu tinktūra, izmantoju to kā sejas tīrītāju un dezinficētāju vienlaikus – dabīgi, nedārgi un tiešām palīdz tikt galā ar iekaisumiņiem.

Protams, vēl arī krēmi sejas ādai un ādai ap acīm, skrubji un maskas, bet tās jau šķiet pašsaprotamas lietas, bez kurām nu nekā. Manu skaistumu, noteikti, vairo arī tas, ka dzeru daudz ūdens, vēl laba lieta būtu saldumu patēriņa samazināšana, bet ar šo vēl cīnos :)

Apmeklējot kādu svinīgāku pasākumu, uzklāju arī acu ēnas, uzkrāsoju košākas lūpas, bet no tonālā krēma, ja godīgi baidos – negribas izskatīties tā it kā seja būtu pielikta no citas bildes klāt + sajūta, ka kaut kā uz sejas ir par daudz. Varbūt vēl neesmu atradusi īsto - SAVU tonālo krēmu? Varbūt tas varētu būt Pharmaceris tonālais krēms?

Pastāsti savu pieredzi ar kosmētiku. Atklāj krāsošanās knifiņu un saņem dāvanā Pharmaceris tonālo krēmu testēšanai. Vairāk par konkursu lasi šeit>> 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
annete 20. marts 2012 22:40

Mans viedoklis.
Ja ir vēlme uzkrāsot spilgti sarkanas lūpas - dari tā! Ja ir vēlme ietonēt vaigus - uz priekšu! Ja negribas krāsoties un labāk šķiet ielīst "trennuškās" - aiziet! :) Ja tā sieviete jūtas labi, tad tā arī jārīkojas! :)

kimbra 20. marts 2012 09:15

Es arī nelietoju ne tonālos, ne pūderus ne ko tamlīdzīgu.... tikai skropstu tuša + lūpu balzams! Tā es jūtos "fresh", nepatīk sajūta, kad visa seja pārklāta ar kaut ko! Šķiet, ka nodaru pāri ādai, aizsprostojot poras u.t.t. Turklāt- vakarā tas viss vēl jātīra nost....bēēēē!!!

smukaa 20. marts 2012 08:45

Es arī;)
Tonālā arī nav manā somiņā,jo ir līdzīgi kā ceritei + mana sejas āda ir tik bāla,ka uzliekot tonālo uzreiz to var redzēt..

Cerīte 20. marts 2012 08:43

Es piepulcējos viedoklim ka jāizceļ acis vai lūpas un es izvēlos lūpas-tās krāsoju ari ikdienā un rūpīgi,bet acīm lietoju tikai zīmuli.Tonālo nelietoju,jo man tas tikai pievieno pumpas un neļauj ādai labi justies.