Kopt seju... Kādēļ gan ne ar placentu?!

inguce
inguce 26. janvāris 2011 16:44
552

Līdz šim vienīgā saskarsme ar kosmētikas līdzekļiem, kuru sastāvā ir placenta, bijusi tikai vienreiz! Toreiz lietoju placentas ampulas matiem. Un biju pat ļoti apmierināta, lai arī ampulas nebija no lētajām un bija nepieciešams iziet kursu.

 

 

Rezultāti nebija uzreiz, bet pēc kādiem 2 mēnešiem (solījumi- pusgada laikā būs rezultāti) matu stāvoklis jau bija manāmi labāks- spožāki, gludāki, nešķēlās un nelūza tādos apmēros. Šo rezultātu dēļ šķiet ir vērts pamēģināt arī krēmu sejas ādai. Jo vairāk tādēļ, ka pavisam negrozāmi, jau pēc dažiem mēnešiem, tuvojas nu jau 30tā dzimšanas diena.... Negrozāmi, jo šķiet, ka tad viss, vecums klāt, kādi vairs 20 ar „astīti”  :)

 

Esmu mēģinājusi krēmu pirmajām grumbiņām. Bija ļoooti dārgs, taču nešķiet, ka rezultāti bija manāmi. Lai gan lietoju gan acu, gan sejas pretgrumbu krēmu. Un solījumi bija- uzlabojumi jau pēc 2 nedēļām. Nezinu, vai āda tomēr nav tik grumbaina kā pašai liekas, vai arī tomēr krēma kvalitāte neatbilda cenai.

 

Reāli- ir gan vertikālas, gan horizontālas grumbas pierē, ap acīm manāmas „vārnu kājiņas” un smaidot vaigos parādās izteiktas vertikālas līnijas. Bieži pat smaidīt nevajag- grumbas ir redzamas arī tāpat!

 

Apkopojot visus faktus- gribētos uz savu jubileju izskatīties labāk kā šobrīd!! Lai sejas āda iegūtu labāku izskatu (vismaz daļēji) un smaids nenodotu manu vecumu :)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
inguce 26. janvāris 2011 22:20

tie bija 2 krēmi. Abi no Gatineau- gan sejas, gan acu. Vai vajag precīzāk? :)

man to ieteica salonā, kā līdzekli tieši pirmajām grubmiņām :)

jana 26. janvāris 2011 22:01

Ja nav noslēpums kādu no tām dārgajām kosmētikām tu lietoji?

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras