Kopā ar mammu uz Baltic Beach SPA!

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 5. februāris 2012 09:46
707

Ar mammu uz SPA - tas bija mans sapnis jau vairākus mēnešus. Redzot, cik viņa ir norūpējusies, pārstrādājusies, bija jākopj smags slimnieks, tika piedzīvota tuvinieka nāve un lieli kreņķi, un sākās arī veselības problēmas - muguras sāpes, savilkti muskuļi, nogurums..

 

SPA diena mūs abas burtiski izglāba no nemitīgās kreņķu virknes un sasildīja līdz pašiem šūnu pamatiem:)

{smallpic:1}

Mūsu ceļš veda uz Baltic Beach SPA Jūrmalā - tas ir liels un pamatīgs SPA komplekss. Tā kā esam jūrmalnieces, mums tas bija arī vistuvāk, pašā jūras krastā, ar zināmu slāvisku greznību, bet pakalpojumi šajā SPA vienmēr ir bijuši labā līmenī un sastopami arī dažādi interesanti dienas piedāvājumi.

 

Mēs izvēlējāmies izmēģināt aroma masāžu, pedikīru un SPA kapsulu, taču sākām mēs ar glāzi šampanieša un svaigi spiestām sulām turpat Baltic Beach bārā - tā teikt, sagatavojāmies un relaksējāmies pirms gaidāmajiem SPA piedzīvojumiem. Sen nebijām tā divatā izgājušas kaut kur izklaidēties! Veselu mūžību! Mamma palīdz auklēt mazbērnus, tāpēc vēl jo vairāk nekad tā laika nepietiek kaut kur divatā - mammai un meitai aiziet.

 

Sākām ar SPA kapsulu man un SPA pedikīru mammai.

 

SPA kapsula ir kaut kas ļoti interesants - tādu agrāk nebiju mēģinājusi. Tevi ieliek tādā kā skafandrā (līdzīgs kaut kas solārijam, tikai visas malas ir pilnībā ciet, tikai ģīmis ārā. Pirms tam uz ādas uzklāj efektkrēmu, lai siltuma un vibrācijas ietekmē aktīvās vielas dabūtu dziļāk ādā. Tad uzliek vāku un apmēram 45 grādu temperatūrā liek gulēt vismaz 45 minūtes. Pats interesantākais šajā procesā ir vibrācija - kapsulā notiek tāda kā ķermeņa šūnu izkratīšana, lai atbrīvotos no toksīniem, šlakvielām.

 

Nevarētu teikt, ka nogulēt bija ļoti viegli - kam ir klaustrofobijas problēmas, un kas nepanes karstumu,pat diezgan grūti, bet vibrācija bija patīkama un pēc tam es vairākas reizes devos uz tualeti - laikam tiešām tās šlakvielas nāca ārā:)

 

SPA kapsula ir ļoti laba pirms pamatprocedūrām, jo pilnībā atbrīvo ķermeni un sasilda to. Es iedomājos, ka tieši sportistiem pēc lielākām slodzēm tas būtu ideāls veids kā atkopties.

 

SPA sola: "Procedūra ir paredzēta auguma formas uzlabošanai un aktīvai cīņai ar celulītu. Cilvēkiem, kas daudz ceļo, SPA kapsula ļauj vieglāk pielāgoties laika zonu starpībai, kā arī palīdz mazināt kaulu un muskuļu sāpes, cīnīties ar depresiju un vairot ķermeņa spēju pretoties dažādām slimībām. Veselīgās vides kapsulā uz cilvēka ķermeni vienlaikus iedarbojas gaisma, siltums, mūzika, aromaterapija, jonizēts gaiss un vibromasāža."

 

Kapsulas procedūra nebija no lētajām - 25 lati par 45 minūtēm, kurās tu vienkārši guli. It kā varot zaudēt arī svaru, ja ņem procedūru kompleksu. Nu ar vienu SPA reizi nekādu svaru, protams, nezaudēsi, tas jau jebkuram skaidrs. Es atkārtotu šo procedūru vēlreiz, ja pēc tam man būtu paredzēta kāds pamatīgāks ķermeņa kopšanas rituāls, vai arī pēc fiziskām slodzēm.

 

Katrā ziņā atpūtos šajā kapsulā lieliski un tad jau nākamais solis bija aroma masāža.

 

Tas gan kādreiz jau bija mēģināts - ar ēterisko eļļu maisījumiem tiek lēnām un maigi masēts viss ķermenis, no matu galiņiem līdz papēžiem, seju ieskaitot. Te viss atkarīgs no meistara. Baltic Beach hotel SPA strādā ļoti profesionālas meitenes un arī šī masāža tika veikta godam - te es beidzot atslēdzos!

 

Kas ir mēģinājušas ajūrvēdas masāžu, sajutīs aroma masāžā tās elementus - nekas jau nav jauns uz šīs pasaules. Aroma masāžā tiek maigi masēti ķermeņa punkti, lielāku uzsvaru arī liekot uz harmonizēšanu un saspringtāko vietiņu izmasēšanu. Turklāt, ēteriskās eļļas iedarbojas arī uz smalkajiem ķermeņiem, panākot daudz lielāku efektu nekā klasiskā masāža, kas darbojas uz spēka principa.

 

Pēc aroma masāžas es jutos kā 7.debesīs - atpūtusies, izmasēta, smaržīga un viegla! Laiks doties uz tējnīcu pēc zaļās tējas - SPA princips ir arī dzert starp procedūrām pietiekami daudz šķidruma, jo aktivizējot limfu atteci ar masāžām un procedūrām,ķermenis tiek iekustināts uz šķidruma apmaiņu.

 

Mamma pa to laiku izbaudīja fantastisku pedikīru un arī masāžu, taču ar bioenerģētikas piesitienu - masieris viņai parādīja un izmasēja tās ķermeņa vietas, kur sakrājusies vislielākā spriedze. Jāsaka, ka mammai tā bija pirmā masāža mūžā! Lūk, kāpēc ir vērts arī mammas iepazīstināt ar SPA brīnumiem, jo viņas nav to visu baudījušas savā jaunībā un tieši vecums pēc 50 būtu tas īstais, kad iet un savu ķermeni palutināt un samīļot.

 

Masieris mammai arī ieteica baseina procedūras un masāžas kursu, jo enerģijai sakrājoties noteiktās vietās, arī rodas slimības. Viņai būtu nepieciešams pat doties uz rehabilitāciju kādā no sanatorijām, lai atjaunotu spēkus.

 

Tādas mēs uzfrišinātas un laimīgas devāmies ārā no SPA uz restorānu! Naksnīgā Jūrmala ziemā ir tukša un klusa, tomēr man tur ir viens kolosāls indiešu&thai restorāns zināms, kur mēs izbaudījām garšīgu maltīti un vēl glāzi vīna piedevām!

 

Diena ar mammu bija izdevusies un mēs abas atgriezāmies pie vīriem un bērniem starojošas! Cik gan maz sievietēm vajag pilnai laimei:)!

 

Iesaku izmēģināt Baltic Beach SPA

Foto: No Baltic Beach SPA arhīviem

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 6. februāris 2012 00:38

Abas esat pavadījušas brīnišķīgu atpūtas un laimes pilnu dienu!
Labprāt arī savu mammu uz ko tādu aizvestu,
jāpalutina mums visām savas mammas, jo viņas tiešām reizēm ir nogurušas un norūpejušās... (angel)

sandijasieviesuklubs 5. februāris 2012 13:06

mums kopā sanāca apm 100 latu robežās, bet tur ir arī speciāli dienas spa piedāvājumi ar akcijām.

mince25 5. februāris 2012 13:04

Manī "gruzd" līdzīga ideja jau krietnu laiku. Ja nav noslēpums, cika apmēram jums abām kopā izmaksāja šī diena?

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras