Konkurss sadarbībā ar Phyto:Mati kā sapnis

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. oktobris 2014 00:26
2214

Konkursu piedāvā:20140929085526-58465.jpg

 
Lai piedalītos konkursā bloga veidā apraksti, kādi tavuprāt ir ideāli mati. Kāds būtu to garums, krāsa, struktūra un frizūra. Nofotogrāfē savus matus un ievieto foto + pievieno arī foto, kurā redzams, kādi tavuprāt būtu ideāli mati (neaizmirsti pievienot atsauci un norādīt avotu).

 

Balvā: Matu kosmētika no PHYTO (Balvu būs iespējams arī saņemt Pasta stacijā)

 20140929085353-67118.jpg

Phyto tulkojumā no Grieķu valodas nozīmē “iegūts no augiem”. Phyto ir matu kopšanas līdzekļi, kuri radīti ilgu zinātnisko pētījumu rezultātā, taču produkti netiek testēti uz dzīvniekiem.Phyto ir brends ar 40 gadu pieredzi.

Phyto radītājs ir PATRIKS ALĒ, aizrautīgs un dedzīgs vīrs, izzinot augu pasauli, iedvesmojās no tajos apslēptā spēka, daudzveidības un atjautīgajiem risinājumiem, lai to izmantotu matu skaistuma vairoššanai. 1967. gadā viņšš radīja savu koncepciju matu atveseļoššanai ar augu spēku – PhytothÉrathrie*. Nu ššī koncepcija ir kļuvusi par neatņemamu zīmola identitātes zīmi, proti, VESELĪGI UN SKAISTI MATI AR AUGU SPĒKU. Šampūnu sastāvs ir maksimāli dabīgs, un ārstējošs, to radīšanā tiek izmantoti aptuveni 500 augu ekstrakti. PHYTO jau no paša sākuma ir bijis līderzīmols. Viens no tā pamatprincipiem ir balstīts uz novērojumu, ka skaistu matu priekšnoteikums ir vesela galvas āda.Tieši tāpēc pilnīgi visi PHYTO matu kopšanas līdzekļi ir saderīgi ar galvas ādas ekosistēmu.

 

>>>Vairāk par PHYTO lasi šeit<<<

 

 

Konkursa termiņš:20.10.2014

 

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras