Konkurss: Brunču mēnesis

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2017. gada 26. jūnijs, 07:44:39
Konkurss: Brunču mēnesis

Izaicinājums visām Sieviešu Kluba lasītājām un blogotājām 30 dienas pēc kārtas tērpties svārkos un kleitās.

Iesoļo vasarā sievišķīgi un piedalies konkursā!

Konkursa uzdevums:

1) Katru dienu uztaisi savu bildi brunčos (svārkos vai kleitā). Ja nevēlies bildēties pati, vari veidot iedvesmojošas tērpu kolāžas katrai dienai.

2) Pēc 30 dienām izveido fotoblogu ar sava sievišķīgā mēneša pārskatu. Protams, ja vēlies, vari veidot arī biežākus atskaites/iedvesmas blogus.

Konkursa fotoblogus gaidīsim līdz 3. jūlijam (ieskaitot)!

Interesantākā bloga autore dāvanā saņems izdevniecības Zvaigzne ABC grāmatu

Sāra Larka "Balto mākoņu zemē"

20170602213616-91597.jpg

Romāns vēsta par pirmajiem angļu ieceļotājiem Jaunzēlandē 19. gadsimta vidū. Sižeta centrā ir divas ģimenes, kuras saista naids, mīlestība un divu sieviešu draudzība mūža garumā. Romānā ir brīnišķīgi Jaunzēlandes eksotiskās dabas apraksti, autore ir pievērsusies arī šīs zemes vēsturei un veiksmīgi iesaistījusi sižetā Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru dzīvesveidu un paražas.

Londona, 1852. gads. Divas jaunas sievietes uzsāk ceļojumu uz Jaunzēlandi. Tas viņām ir jaunas dzīves sākums – abas kļūs par dzīvesbiedrēm vīriešiem, kurus nepazīst un kurus nav pat redzējušas. Dižciltīgā Gvineira ir apsolīta par sievu bagātam „aitu baronam”, bet jaunā un skaistā guvernante Helēna kļūs par kāda fermera laulāto draudzeni.
Abas jaunās sievietes cer, ka viņu ilgas piepildīsies tālajā, paradīzei līdzīgajā zemē. Vai viņas atradīs kāroto mīlestību un laimi?

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

Kā pievienot blogu?

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!