Kombinezons, krāsainas saulesbrilles un spilgs sporta tērps - dueta "DVINES” solistes iesaka Top5 vasaras izpārdošanas pirkumus

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2020. gada 13. jūlijs, 13:49:07
Kombinezons, krāsainas saulesbrilles un spilgs sporta tērps - dueta "DVINES” solistes iesaka Top5 vasaras izpārdošanas pirkumus

Tautā iemīļotās muzikālās dvīņu māsas Anastasija un Katrīne, kuras plašāk pazīstamas kā duets "DVINES, gada siltajā laikā ne tikai izbauda garās pastaigas un zvilnēšanu pludmalē, bet arī nododas vasaras izpārdošanas valdzinājumam. Māsas kopā ar tirdzniecības centru “Domina Shopping” atklāj savus šīs vasaras Top5 pirkumus, kam #vajag pievērst uzmanību vasaras izpārdošanas laikā un kas būs labs ieguldījums esošās garderobes papildināšanai. 

Must-have pirkums steidzīgajiem - kombinezons

Gaisīgs, viegla auduma kombinezons ir lieliska, alternatīva vasaras kleitai, turklāt tas ir ļoti ērts apģērba gabals, kas dominē pats par sevi. Tas nav jākombinē ar citām drēbēm – uzvelc, nekavējoties dodies ielās un baudi kleitas efektu ar bikšu komfortu! Katra sieviete izpārdošanas laikā var atrast sev piemērotāko kombinezonu – ar puķu rakstiem, kas ir šīs sezonas aktualitāte, vai arī vienkrāsainu modeli, ko, vajadzības gadījumā, ērti var papildināt ar dažāda stila aksesuāriem, tādējādi papildinot savu ārējo tēlu. Kombinezoni labi iederēsies kā svinīgajos pasākumos, kas vasarā ir īpaši aktuāli, tā dodoties ikdienas gaitās. 

20200713134818-41199.jpg

Neatņemama vasaras garderobes sastāvdaļa – peldkostīms

Mūsu reģionā vasarai atbilstošie laikapstākļi ne vienmēr baudāmi gadalaikam sākoties, tādēļ nav nepieciešams to pilnā gatavībā sagaidīt ar jaunu pludmales tērpu. Bieži vien sauļošanai un peldēm raksturīgais karstums sākas vienlaicīgi ar vasaras izpārdošanu. Tas ir piemērots brīdis, lai par patīkamākām cenām piemeklēt jaunu peldkostīmu un nekavējoties dotos uz pludmali. Šajā sezonā ikvienas sievietes garderobē nepieciešams košs peldkostīms, taču, kamēr āda vēl ir ceļā uz zeltainu iedegumu,  ieteicams izvēlēties peldkostīmus pieklusinātos, gaišos toņos. Tie vienlīdz labi izskatās gan uz bālas, gan uz iedegušas ādas, turklāt peldkostīms gaišos pasteļtoņos radīs “dārgu” un elegantu tēlu.

20200713134735-37601.jpg

Ilgtspējīgs pirkums - sporta tērps

Kad vēl, ja ne vasaras izpārdošanas laikā iegādāties jaunu un spilgtu sporta tērpu, kurā trenēties visa gada garumā? Izmanto atlaižu piedāvājumu, lai iegādātos arī jaunus sporta apavus, kuri ļoti labi noderēs gan rudens apģērbu komplektiem, gan ikdienas lietošanai, gan treniņiem sporta zālē. 

Apģērbs ikdienai

Noteikti izmanto izpārdošanas periodu, lai papildinātu savu garderobi ar ikdienas apģērbiem, kā piemēram, dažāda stila topiņiem un šortiem, no šīs sezonas jaunākajām kolekcijām, kas veiklu plauktos ir vērojamas kopš pavasara izskaņas. Tā būs lieliska bāze ikviena garderobē, ko pavisam vienkārši varēs papildināt gan ar aksesuāriem tēla dažādošanai, gan biezāka materiāla apģērbiem siltākām rudens dienām.  

Neaizmirsti par aksesuāriem!

Izpārdošanu laiks ir īstais brīdis, kad iegādāties aktuālo trendu saulesbrilles no vasaras kolekcijām. Arī Anastasijai un Katrīnei tas ir neatņemams aksesuārs, kura iegāde ir labs ieguldījums tēla veidošanai ilgtermiņā. Plašajā saulesbriļļu piedāvājumā ikviens atradīs sev piemērotākās – galvenais, izvēlies, saviem sejas vaibstiem atbilstošus briļļu rāmjus un nebaidies eksperimentēt ar krāsām – tās šosezon ikviena tēlu tikai bagātinās.

Vasara ir tik unikāls gadalaiks, kurā ikviens var spēlēties ar krāsu un tēlu dažādību. Izpārdošanas laiku vajag izmantot, lai ne tikai par izdevīgākiem piedāvājumiem iegādātos jaunāko kolekciju apģērbu, bet arī sagatavotu košus komplektus kā ikdienai, tā sporta aktivitātēm gada vēsākajā laikā.