KOLONNA skaistumkopšanas salonos jauna koncepcija!

1. jūnijs 2012 14:30
513

T/C Origo ir atvērts KOLONNA skaistumkopšanas salons, kas ir pirmais uzņēmumu grupas jaunās koncepcijas vēstnesis sabiedrībai! 

Koncepcijas pamatā ir ideja, ka vienuviet tiek piedāvāti skaistumkopšanas pakalpojumi, profesionāla līmeņa kosmētika un skaistumkopšanas līdzekļi, kā arī vienlaikus nodrošinātas profesionālas individuālas meistaru konsultācijas, kā šos līdzekļus izmantot.

„Jaunās koncepcijas būtība – konsultācijas skaistumkopšanas līdzekļu izvēlē sniedz nevis pārdevējs, bet gan profesionālis ar atbilstošu izglītību,” uzsver KOLONNA Beauty Group skaistumkopšanas pakalpojumu departamenta direktore Maija Gauja.

Tā klients salonā saņems pilnu pakalpojumu klāstu jaunā kvalitātē, sākot no viņam piemērotas kosmētikas ieteikšanas, līdz pat tieši konkrētam cilvēkam nepieciešamas un piemērotas procedūras izvēlei.

KOLONNA Beauty Group tirdzniecības un iepirkumu departamenta direktors Rolands Dirvēns informē: „Koncepcija iekļauj arī sortimenta klāsta papildināšanu un vienādošanu.

Tas nozīmē – KOLONNA klienti varēs pilnībā rēķināties ar to, ka tirdzniecībā būs pieejams visplašākais profesionālo matu kopšanas līdzekļu klāsts un visaugstākās kvalitātes profesionālie ādas kopšanas līdzekļi ikvienā no mūsu saloniem.”

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu vērtē šo jauno konceptu un iespēju salonā saņemt individuālas profesionāļa konsultācijas? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras