Ko vilkt mugurā, sagaidot Ugunīgā Gaiļa gadu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. decembris 2016 17:07
1924

2017. gads pēc ķīniešu kalendāra būs Ugunīgā Gaiļa gads. Gailis ir Saules un gaismas simbols. Ar gaiļa rīta dziesmu sākas diena. Gailis ir piecu tikumu simbols - tas apvieno drošsirdību, labsirdību, uzticību, cieņu un labvēlību.

Izvēloties tērpu Jaunā gada sagaidīšanai, jāņem vērā, ka gailim patiks košas krāsas un mirdzums. Sagaidot Ugunīgā Gaiļa gadu, lai pievilinātu veiksmi un labklājību, ieteicams izvēlēties tērpu sarkanos, oranžos vai dzeltenos toņos. Taču gailis neapvainosies, ja svētku vakaram izvēlēsies tērpu arī citās krāsās - zaļā, zilā, baltā vai melnā. Gailim patīk krāsas!

Tērps var būt darināts no zīda, samta vai mežģīnēm. Taču, sagaidot Ugunīgā Gaiļa gadu, ir ieteicams izvairīties no kaķu dzimtas pārstāvju kažoka motīviem apģērbā - leoparda un tīģera raksts var aizvainot gaili.

Tērpu ieteicams papildināt ar kvalitatīvām un apjomīgām rotaslietām. Papildini tērpu ar mirdzošām, zeltītām vai sudrabotām rotām. Galvenais noteikums - lai tērps būtu dārgs, izskatītos šiki un vienlaicīgi cēli.

Gailim patīk izrādīties un atrasties uzmanības centrā, tāpēc Jaunā gada sagaidīšanas svētku vakaram droši vari izvēlēties ekstravagantu, elpu aizraujošu un atmiņā paliekošu tērpu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras