Ko gaidīt no Rīgas modes nedēļas 33.sezonas?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. oktobris 2021 11:01
498

Rīgas modes nedēļas rudens sesijā, kas norisināsies no 12. līdz 16. oktobrim, tradicionālajā formātā tiks prezentētas vairāk nekā 15 ievērojamāko Latvijas modes mākslinieku kolekcijas, tostarp bērnu apģērbi. Starptautisko statusu sarīkojumam šoreiz piešķir igauņu zīmola Diana Arno piedalīšanās. Lai modes skates varētu redzēt visi interesenti, tās tiks arī straumētas tiešsaistē. 
 
Latvijas jauno modes mākslinieku kopdarbi, modes skates hibrīdformātā jaunā vietā, proti, ATTA CENTRE, tematiskas turpinājuma ballītes —gaidāmajā modes nedēļā modes cienītājiem noteikti netrūks izklaižu. Šosezon uz Rīgas modes nedēļas galvenās mēles kolekcijas demonstrēs Iveta VecmaneNatālija JansoneSelina KeerAmoralleVolga VintageKatya Katya LondonCollected Story un Nolo. Gaidāmās modes sesijas uzaicinātais viesis ir igauņu zīmols Diana Arno. Bērnu modi pārstāvēs zīmoli Aristocrat KidsTiny Bunny un Rock and Mouse. Rīgas modes nedēļas pirmajās dienās īpašu uzmanību ir pelnījušas debitējošo zīmolu Saint Key un Gummotematiskās prezentācijas, kā arī četru Latvijas tekstilizstrādājumu un aksesuāru zīmolu Cinnamon ConceptUna BērziņaVaskala un Valdis Brože sadarbība. Savukārt modes nedēļas atklāšanu svinīgi atzīmēsim ar 16. Latvijas modes un stila balvu pasniegšanas ceremoniju par 2020. gadu. 

„Aizvadītais gads modes nozarei ir kļuvis par nosacīta miera un radošas apceres periodu, tāpēc būs sevišķi interesanti ieraudzīt gaidāmās rudens sesijas kolekcijas. Modes mākslinieki iedvesmojās no dabas, brīvības izjūtas, attiecībām ar tuviniekiem un nepārtrauca radīt. Apsteidzot notikumus, pateiksim, ka viens zīmols iepazīstinās ar veselām četrām kolekcijām, jo pandēmijas laikā tika aizsākti vairāki kapsulkolekciju virzieni, par kuriem gribas pastāstīt un, galvenais, — parādīt," stāsta Elena Strahova. 

Tendences būs raksturīgas ne tikai modes skatēm, bet arī sarīkojuma formātam. Tā kā visa pasaule ir pielāgojusies virtuālajiem apraides formātiem, bet ir noilgojusies tikties klātienē, Rīgas modes nedēļa norisināsies hibrīdformātā — gan tiešsaistē, gan bezsaistē. Tiešraides no modes skatēm būs pieejamas portālā tvnet.lv, spice.lv un Rīgas modes nedēļas oficiālajās lapās sociālajos tīklos. 

Šoruden Rīgas modes nedēļa notiks no 12. līdz 16. oktobrim. Sekojiet līdzi Rīgas modes nedēļas jaunumiem sociālajos tīklos FacebookInstagram, kā arī vietnē www.rfw.lv.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras