Ko darīt ja pēc skūšanās vai vaksācijas ieaug matiņi?

Rebeka
Rebeka 6. aprīlis 2013 00:00
2401

Ādas sausums izraisa matiņu ieaugšanu, matiņš ir par vāju lai tiktu cauri ādas virskārtai un iesprūst turpinot augt zem ādas. Vēlāk vietās kur šie matiņi ieauguši veidojas sāpīgas pumpas vai melni zemādas punkti, kurus paspiežot vai pabakstot ar pinceti atklājas, ka matiņš izaudzis jau diezgan garš, taču ne ādas virspusē.

 

Pirmais ieteikums ir lietot organisko tējas koka eļļu uzreiz pēc skūšanas vai vaksēšanas, jo tā mazinās kairinājumu un niezi un arī iedarbojas kā antibakteriāls līdzeklis.

Sausas ādas īpašniecēm ieteicams iet piena vannās, izklausās, kā princesēm pasākās, taču piena vannas tiešām labi palīdz sausai ādai…

Piena vannas recepte:

  • 2 krūzes sausā piena pulvera
  • ½ tasi auzu pārslas
  • ½ pulverveida mandeļu
  • 1 ēdamkarote kukurūzas ciete
  • 1 kapsula e vitamīna eļļa

 

Šo visu glabājat slēgtā traukā, un kad dosieties vannā, vienai vannošanās reizej izmantojat pus tasi šā maisījuma.

 

Galvenais cīņā ar matiņu ieaugšanu ir nepārtraukta ādas mitrināšana, uzņemiet daudz šķidrumu arī no iekšpuses, dzeriet daudz tīru ūdeni.

 

Kā tu cīnies ar ieaugušajiem matiņiem? Varbūt tev ir kāda efektīva recepte? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
jovii 12. aprīlis 2013 10:06

Sveikas meitenes:)
Es cīnos ar ieaugušiem matiņiem, nu tā:
Katru nedēļu ar skrubi tādu parupju apstrādāju ādu, pēc tam citas dienas ar tiem cimdiņiem tādiem, kas ir nopērkami veikalos veicu kā pīlingu, un man palīdz:)+vēl ar kafijas biezumiem ik pa laikam.Ādā mazāk ieaug matiņi un tas ir pats galvenais, kas mani iepriecina!

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras