Ko darīt,ja mani krēmiņi vairs nestrādā brīnumus?

hiperkeri
hiperkeri 1. jūnijs 2015 17:15
1939

Jūs droši vien katra jau būsiet pa pāris reizēm pašausminājušās, cik tai trakajai Hiperkeri ir daudz visādu krēmu, krāmu un taru vannas istabā. Vells vien zin, kas viņai vispār mājās darās?? :D
Mazliet padalīšos ar pāris manām domām, kas un kāpēc notiek manā galvā, kāpēc man tik daudz (vai maz - kā kuram) visa kā ir, un kas kam ir domāts. Ja nepieciešams, varētu sekot arī fotoblogs, bet, tā kā jau man pašlaik ir pēcdarbacēliena slinkums un pilnīgs atlūziens, tad šodien es to netaisīšu :D :) Tā kā balsojam, ja tādu vajag.

Manā galvā noteikti nav tieši 5 vai desmit sadaļas, kā sadalīta mana vannas istaba (kas laika taupīšanas un efektivitātes nolūkos tagad ir arī mans buduārs, jo vienkārši nepatīk no rītiem drasēt pa māju, ķerot to produktiņu, nākošo, kamēr viss pabeigts. Tas ir nogurdinoši! Plus, tas ļauj ātrāk izlietot visus produktus, jo tad ir lielāka aprite un nav jāuztraucas par derīguma termiņiem)

Manā galvā tā tukšā tara tapa mazliet māņticīgu iemeslu dēļ- tāpat kā čeki jāiznīcina pilnmēness laikā (lai naudiņa nāktu atpakaļ), tāpat arī sakrāju savas tūbas un pudelītes, apkopoju, izdaru secinājumus, un izmetu- atstājot tīru, skaistu vietiņu jaunajam :) Varētu jau visu sviest ārā tāpat, bet tad es nepiedomātu un nepaanalizētu, cik daudz es savu enerģiju, laiku un naudu ielieku.

Jāuzsaka arī mans līgavainis, kurš parūpējās par mani un vannas istabā ieurba 2 mazus plauktiņus, kur es varu savas lietiņas salikt, lai viss nav pa visu māju jāmeklē. 

Tātad, kopā manā vannas istabā būs 3 plaukti-

1)pats nepieciešamākais dušai, matiem, sejai, kas rotē uz urrā

2)mans spa un relax plauktiņš, pilns ar stendera labumiem (jo, kurš kārtīgi strādā, tas arī kārtīgi atpūšas un atgūst spēkus. Pret atpūtu nevar izturēties nolaidīgi, jo atgūstam enerģiju, uzlādējamiem, pie mums atnāk jaunas idejas un vienkārši- dzīvē atkal iestājas balanss. Vismaz manā dzīvē noteikti. Ja man ir slikts garastāvoklis vai stresaina diena bijusi- pēc vannas es esmu eņģelis) un must-have sejas krēmiem un ikdienas kosmētikas komplekts (ar kuru es mierīgi varu 15minūtēs sataisīties. Pagājuši tie laiki, kad man vajadzēja pusstundu sejai un pusstundu matiem. Viss ir tehnikā un praksē)

3)mani sos produkti un džentlmeņa komplekts. Jā, manam vīrietim arī ir vieta manā vannasistabā :D Un, starp citu, mums ir pilnīgi vienlīdzīgs sadalījums, jo daudzus no maniem produktiem lietojam mēs abi- viņš nesmādē ne manus šampūnus, ne Stendera mazgājamlietas, ne sejas krēmu (nu jau :D) ) un saules aizsargbalzāmu :) Un, ja uz sejas kāda pumpa, tad arī- man ir, ar ko palīdzēt :) Vislaimīgākais viņš bija, kad, nogulējis uz vēdera, viņš pamodās ar piepampušām acīm un maisiņiem zem acīm- ar manām acu maskām no ledusskapja ātri vien savedām kārtībā. Tas bija viens laimīgs cilvēks ;)

Šoreiz īsi, saraksta veidā mēģināšu sarakstīt, kas kurā plauktā man ir-

1)Stendera šampūns normāliem matiem (zilā pudelīte ar jūras kalogēnu),

Stendera kondicionieris normāliem matiem (ar pracaxi augu ekstraktu, organisks)

Stendera matu maska. Tur tāda ir tikai viena. Šī ir ļoooti barojoša.

Tiek nomainīta ar John Frieda Little miracle un Macadamia oil matu masku

Stendera dušas želeja ar Liepziediem, dušas želeja ar Greipfrūtiem (katra savam mērķim- pamodināt vai iemidzināt), un Greipfrūtu dušas zefīrs, ko nu man atņēma un izmanto kā ziepes mans mīļumiņš. Brutāli. Tā taču bija tāda feinšmekeršmīzīte!~

Un BodyShopa zemeņu dušas želeja, kuru man nupat tik uzdāvināja. Gaida savu pirmatskaņojumu.

Sejai te ir organiska olīveļļa attīrīšanai

Mizon celulozes skrubis (jo es neatbalstu tādu fizisku skrubināšanu- it īpaši jutīgai ādai, iesaku labāk uzlieciet pienskābes masku (derēs jebkurš grieķu jogurts), kas maigi attīrīs ādu un pie reizes mitrinās), kad tas beigsies, noteikti tā vietā būs Stendera jaunais rozes skrubis, kurš arī ir bez asām granulām, bet darbojas ar šādu pat principu- uzliec uz sejas, iemasē un masējot rodas atmirušās ādas bumbiņas, tās vienkārši noskalojot nost, un gatavs!

Šeit arī ir atbilde- ja krēmi nestrādā (iespējams, vienkārši nemāki novērtēt sejas tipu), tad vaina ir tajā, ka āda ir aizslāņojusies ar netīrumiem. Vajag kārtīgi attīrīt!

Man to sejai izdara mana eļļas metode un 2 reizes nedēļā šis maigais skrubis + mālu maska, kas visus netīrumus no ādas dziļumiem izvelk uz virskārtu.

Matiem varu ieteikt starp pirmo un otro šampūnošanu izskalot matus ar ūdens un ābolu etiķa sajaukumu, tas noņems pilnīgi visas lakas un produktu paliekas, kas bijušas uz mata un skalpa.Tad nebūs problēmas, ka šampūns vairs nestrādā vai kondicionieris ir slikts. Vajag kārtīgi attīrīt! JĀ, atkārtojos, bet fakts paliek fakts. Un dubults neplīst :)

Un vēl noslēgumā plauktiņā ir Drogas nopirktās Mālu maska un mitrinošā maska ar lazdas ekstraktu, kas nomierina ādu :)

Šie tad nu ir mani rotējošie produkti. Nepieradinu sevi pie viena produkta, bet variēju, atkarībā no tā, ko mans ķermenis pieprasa. 

Laikam šeit likšu pauzi. Kā bija, interesē nākamie plauktiņi?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Susurēns 1. jūnijs 2015 18:41

Jā, par :)

Linduchy 1. jūnijs 2015 17:35

Balsoju PAR :) (Y) (Y) (Y)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras