Ķermeņa masāža

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. jūlijs 2016 11:39
7380

Sieviešu Klubs ielūdz uz masāžu! Jūs variet izvēlēties masāžu, kas jums patīk visvairāk, vai masāžu, kura visvairāk nepieciešama jūsu ķermenim.

20130924133225-74286.jpg

Parastā, klasiskā masāža - droša, nesāpīga metode ar mehānisku iedarbību uz ķermeņa virsmas audiem. Tāda ieteicama jebkuram pieaugušajam, kuram ir aktīvs dzīvesveids, jo ar šīs masāžas palīdzību iespējams atjaunot visa organisma līdzsvaru. Klasiskā ķemeņa masāža atjauno normālu asinscirkulāciju, atslābina muskuļus, uztur formā ādu un uzlabo vestibulāro kustību aparātu.

Dažādi masāžas veidi ir ar dažādām funkcijām: pretcelulīta masāža atbrīvos no liekā svara un ādas, kas atgādina apelsīna mizu, ārstnieciskā masāža palīdzēs atbrīvoties no sāpēm muskuļos.

Ārstnieciskā masāža (parasti – muguras) tiek veikta komplektā ar citām procedūrām, vai arī viena pati, ja tiek ārstēta osteoporoze, asinsrites traucējumi vai nervu sistēmas saslimšanas. Kursi jāiziet periodiski, dažas reizes gadā – vadoties pēc ārsta ieteikumiem.

Atslābinošā kāju masāža

Ja daudz laika pavadāt pie auto stūres vai daudz sanāk kustēties darba dienas laikā, jums patīkami būs sajust spēku pieplūdumu, ko sniedz atslābinošā kāju masāža.

Konkrētais masāžas veids labvēlīgi ietekmē arī nervu sistēmu kopumā, palīdz atbrīvoties no sāpēm kājās, kā arī tiek iegūts vajadzīgais tonuss.

Pretcelulīta masāža

Nepareizs uzturs, kaitīgi ieradumi, mazkustīgs dzīvesveids ir tikai daži no faktoriem, kas palīdz rasties celulītam uz kājām un gurniem. Pie tam, tikai kāju pretcelulīta masāža var palīdzēt tikt galā ar šo kosmetoloģisko problēmu.

Daudzas kāju veselības problēmas gan sievietēm, gan vīriešiem rodas, ja organismā ir šķidruma aizture. Problēmu var atrisināt ar kāju limfodrenāžas masāžu.

Masāža – tā ir jūsu ķermeņa veselība un skaistums!

Sieviešu Kluba Vecāku skolā mazuļiem mazuļiem veic sertificēta kosmetoloģe, sertificēta masiere ar medicīnisko izglītību – Natālija Kirjuhina

20131030143049-40511.jpg
Natālija jau 7 gadus strādā šajā jomā. Viņa ir beigusi Rīgas kosmētisko skolu CIDESCO un Latvijas Universitāti.

„Savu darbu es ļoti mīlu. Man tas ir liels gods – palīdzēt cilvēkiem iegūt ne tikai estētisko baudu, bet arī garīgu harmoniju”, - atzīst Natālija.

Kur notiek?

Sieviešu Klubā, Vīlandes ielā 1-3, 2. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

Muguras masāža 40 minūtes € 30

Vispārējā masāža 120 minūtes € 72

Kāju masāža 50 minūtes € 33

Roku masāža 40 minūtes € 30

Pretcelulīta-limfadrenejoša masāža 90 minūtes  € 50

Pretcelulīta-limfadrenejoša masāža vienai zonai 45 min. € 36

Kas vēl būtu jāzina?

Aizpildot pieteikumu, sadaļā "piezīmes", lūdzu, atzīmējiet, kuru masāžas veidu vēlaties.

Pēc pieteikuma saņemšanas Sieviešu Klubs ar tevi sazināsies, lai vienotos par procedūras laiku

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ila123 15. februāris 2016 12:23

Gold Beauty salons piedāvā sejas, ķermeņa un matu kopšanas un atjaunošanas procedūras. Esam paņēmuši no dabas un zinātniskajiem sasniegumiem labāko, lai jums piedāvātu jaunāko no dabīgām sastāvdaļām veidotu kosmētiku, kas spēj aizkavēt novecošanas procesus. Sīkāku informāciju meklējiet mūsu mājas lapā: http://www.goldbeauty.lv/

KRX 23. marts 2015 11:35

Kāju masāža 33 Eur?!? :X es rīt došos uz šo masāžu pa 13 eur (emo)
Lūk, ko nozīmē province un lielpilsēta :D

citysexylingerie 19. jūlijs 2014 18:11

Jūsu labākā izvēle http://www.citysexylingerie.com

KRX 7. februāris 2014 09:11

Es esmu bijusi uz t.s.ķermeņa pīlingu-masāžu (Y) Ļoti labs veids kā tikt vaļā no "vecās" ādas :D Ar skrubi norīvē Tevi no A līdz Z (Y)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras