Kāzu un izlaiduma frizūra un meikaps jāpieskaņo svētku telpai un galdam.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. maijs 2017 08:27
1213

Mūsdienās  daudzām topošajām  līgavām un meitenēm, kurām gaidāms izlaidums, ir  labas idejas, kā izskatīties īpašajā svētku dienā. Taču šaubas un jautājumi bieži rodas - kā salikt kopā visas detaļas - frizūru, meikapu, tērpu,  lai  veidotu kopēju, saskaņotu svētku tēlu.

Runājot par aktuālajām modes tendencēm kāzu un   izlaiduma stilā – modē ir dabīgas frizūras, vieglas lokas. Piemēram, daudzas līgavas, pošoties kāzām, nevar izlemt – veidot izlaistus vai  uz augšu saņemtus matus. Skaistuma studijas pam pam friziere-vizāžiste-stiliste Jekaterina Davidenko atklāj, ka līgavas matu sakārtojums un arī meikaps tiek pieskaņots kāzu tērpam, piemēram, ja  kleita augšdaļā ir nosegta, var veidot vieglu un gaisīgu frizūru, saņemot matus uz augšu. Savukārt,  ja kleita ir ar atsegtiem pleciem, ļoti skaisti izskatās, ja mati krīt pāri pleciem.

20170515092631-70167.jpg

Arī meikapā  aktuāls ir   dabīgums -  tā dēvētais estētiskais meikaps. “Sievietei jāizskatās tā it kā viņa no dabas būtu skaista kā princese, neviens  pat nenojaustu, ka viņa vairākas stundas pavadījusi salonā. Meikaps tiek veidots tā, lai izceltu skaisto – acis, sejas formu, lūpas,” skaidro  pam pam friziere-vizāžiste-stiliste Linda Briede. Meistare uzsver, ka, veidojot kāzu meikapu, tiek ņemtas vērā dažādas nianses, piemēram, lūpas ierasti veido ļoti neuzkrītošas. “Man gan vairākkārt ir lūgts kāzu meikapā veidot košas lūpas, piemēram, bordo, jo tas sasaucās ar akcentu kāzu vidē -  bordo krāsas ziediem un galda  aksesuāriem. Šādos gadījumos es parasti iesaku   laulību ceremonijas laikā lietot neitrālu lūpu krāsu, jo koša lūpu krāsa pēc skūpsta paliks gan uz vīra, gan uz kāzu viesiem. Pēc ceremonijas var izmantot  košāku lūpu krāsu, kas neatstāj pēdas, bet ir pieskaņota kāzu kopējam stilam.”

20170515092651-20090.jpg

Īpaši nozīmīgos svētkos, piemēram, kāzās, mūsdienās bieži izmanto friziera – vizāžista - stilista  palīdzību, jo  šis meistars ne tikai palīdz  izdomāt un izveidot frizūru  un meikapu, bet arī radīt koptēlu, kas  ietver visu - frizūru, meikapu,  aksesuārus un pat svētku  tērpu. Veidojot līgavas tēlu,  tiek izcelts gan  līgavas   skaistums un  personība, gan arī tēls tiek pieskaņots  telpai, kur notiks kāzas, kāzu galdam u.c.

20170515092708-60965.jpg

Jekaterina Davidenko dalās pieredzē: “Meitenes, kurām ir gaidāms izlaidums, parasti ir ļoti jaunas un skaistas.  Daudzas ir  zinošas, viņām ir savs oriģināls stils, pašas veido gaumīgus aksesuārus. Taču  bieži ir tā, ka kaut kā pietrūkst, piemēram, izlaidumam ir nopirkts skaists tērps, taču nevar izdomāt, ko darīt ar matiem vai kā  uzkrāsoties pieskaņoti tērpam. Šādā gadījumā palīdzu  izdomāt, kā idejas salikt kopā vienotā tēlā, stilā vai arī iesaku,  kā papildināt tēlu, lai trāpītu desmitniekā.”

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras