Kas modē šajā rudenī?

Autors: thezeezee, 2010. gada 22. septembris, 10:10:29
Kas modē šajā rudenī?

Rudens sezona jau pilnā sparā. Laukā kļūst arvien vēsāks un gribot, negribot jāpārcilā drēbju skapja sastāvs, lai atrastu kādu siltāku jaku, džemperi, kas rudenīgā dienā mūs sasildīs.

 

 

Tomēr bieži vien apģērbu sastāvs drēbju skapī mūs pieviļ, un jau atkal dzirdi sevi sakām: „Man nav ko vilkt!” Tādā gadījumā jādodas uz bodi. Kas šoruden modē un kādus izstrādājumus izvēlēties? Lasi tālāk nelielu šīs sezonas modes tendenču apkopojumu.

 

 

Krāsas. Šosezon ļoti aktuālas un modernas krāsas ir kamieļkrāsa, jūras zilā un pelēkā krāsa.

 

 

 

Uz modes mēlēm parādās arī sarkanā krāsa, kas šobrīd ir ļoti populāra. Nekļūdīsies arī savam tērpam izvēloties violetus/purpura akcentus.

 

 

 

Sekošana modes tendencēm jau nenozīmē, ka tūlīt jāskrien uz veikalu un jāmaina visa garderobe. Pietiks arī, ja iegādāsies kādu aksesuāru sezonas aktuālajās krāsās un kombinēsi tos ar garderobē jau esošiem apģērbiem. Tādējādi ietaupīsi savus līdzekļus un varēs manīt, ka tomēr esi lietas kursā par jaunumiem modē.

 

 

Audumi. Joprojām moderni nedaudz mirdzoši audumi, un slavas stunda pienākusi arī ādas izstrādājumiem, ko izmanto visur – jakām, virsjakām, biksēm utt.

 

 

 

 

Modē atgriežas arī, manuprāt, viens no sievišķīgākajiem audumiem, un tās ir mežģīnes.

 

 

 

 

Arīdzan vilna, kašmirs, angora būs ļoti populāri 2010.gada nogalē un ne velti, jo tie taču ir vieni no siltākajiem materiāliem, kas mums vēsā laikā ļauj justies komfortabli.

 

 

 

 

Rūtaini audumi – joprojām spēkā esoša tendence.

 

 

 

 

 

Bikses šosezon mēdz būt tikpat šauras, kā tas bija arī iepriekšējās sezonās, turklāt šajā rudenī tās izskatās nedaudz par īsu, jo moderns bikšu garums – līdz potītei. Tomēr jāpiebilst, ka mode šajā rudenī ir diezgan demokrātiska un arī ļoti platas bikses nāk modē.

 

 

 

 

 

Lai arī rudens un ziema ir vēsākie gada laiki mūsu klimatā legingi solās būt ļoti populāri – tie ir biezāki, siltāki un piemērotāki ziemas sezonai.

 

 

 

 

 

Harēma bikses turpina savu uzvaras gājienu.

 

 

 

 

 

Par svārkiem. Zīmuļ-svārki joprojām atrodami daudzu pazīstamu dizaineru kolekcijās, kamēr aizmirstie zvana-veida svārki atgādina par savu eksistenci, šosezon tie kļūst atkal aktuāli, turklāt šo svārku garums – omītes cienīgs – nedaudz zem ceļa. Svārkus dekorē arīdzan ieloces, faltes, rūtaini audumi, kabatas, mežģīnes.

 

 

 

 

 

Adījumi. Tie šogad ir lieli, biezi, uzkrītoši, pagari.

 

 

 

 

Pusgaras piedurknes joprojām ir aktuālas. Adījumos šosezon izmanto dabīgus materiālus – angoru, kašmiru, vilnu – tie visi ir ļoti populāri. Ja arī kādi no iepriekšminētajiem materiāliem pūkojas, neņemiet galvā – tas piederas pie lietas.

 

 

Foto no:

www.refinery29.com

www.fegore.com

 www.gleni.it

www.montonfashion.com

www.ftape.com

www.english.peopledaily.com.cn

www.zimbio.com

www.awake-smile.blogspot.com

www.mosaic-fashion.com

www.thebudgetbabe.com

www.shopping.aol.com

www.fashion-hermit.blogspot.com

www.thefashioncult.com