Kas jauns(un labs) no Catrice?

hiperkeri
hiperkeri 15. aprīlis 2017 22:58
1629

Sveikas,dāmas!

Beeeeeeeeidzot arī no manis ilgi gatavotais (un testētais) raksts par ,ilgi netiepšos , maniem favorītiem no firmas Catrice. 

Jāsaka,ne katrās Drogās ir šie stendi un ne katrā stendā ir viss,ko es meklēju,bet es meklēju cītīgi- protams, balstoties arī uz jaunumu apskatiem un sev uzticamu autoritāšu ieteikumiem- un varu arī padalīties ar `creme de la creme` no tā,ko es tur atradu. Un man reāli patīk!

Jāsaka, bravo par cenu risinājumu- formulējumi patiesi manai patikšanai un pieredzei glauda pa spalvai. No skolas laikiem,kad iepazinos ar Essenci līdz māsiņas uzņēmumam Catrice nu esmu izaugusi arī es,un jūtos patiešām apmierināta ar to,ko viņi spēj piedāvāt tagad un kur tas virzās(spriežot pēc tendencēm uz nākamajām sezonām un pašlaik ārzemēs izlaistiem produktiem,kuri līdz mums,labākajā gadījumā, varbūt atceļos,sākot no 3 mēnešiem līdz nākamajam gadam(hehe,labi,ja...) ).

Viss ,pa lielam, maciņam ir pa prātam, taču vēl arvien ir vēlme- ak,ja viņi mani sponsorētu:D:D Jo man ,nopietni runājot, nu jau gribas izpirkt pilnīgi visu,ko viņi piedāvā. 

Tas ir kosmoss. Galīgs ahūns.

Vēl gan neesmu tādā atkarībā kā manos vannasistabas rituālos ar Stenderu,taču saku- tālu nav:D:D:D

Tad nu-pa fiksam- cauri tam,kas tad ir manā kārumu vietā pēdējo mēnesi (apmēram un vismaz)

Te noteikti nav runa par to,kurš par kuru labāks. Visi ir reālas bombas. Manās acīs.

20170415222241-83501.jpg

Lip Cushion jeb lūpu spīdums ar iebūvētu spilventiņu aplikatora vietā.

Jāsaka, ka man tas spilventiņš likās makten jocīga padarīšana un ar laiku tas kļūst ķēpīgāks, jo arvien vairāk to lietojot,tas noķēpā vāciņu un tad tas noķēpā arī daļu zem paša spilventiņa. Ja regulāri iztīri i vāciņu,ir parūpējies,lai spilventiņš ir tīrs no spīduma, tad problemo nav. 

Taču ir prieka puse. Tas man ļoooooti noderēja,kad sala laikā lūpas ir sausas ,izejot no iekštelpām ārpasaulē, un tad šis konkrētais iepakojuma veids bija labāks par jebko citu pasaulē,jo to bija viegli uzklāt pat ar dūraiņcimdiem. 

Nu tad es sapratu- jap,tā ir štelle.

Pats spīdums-

tas ir ļoti pigmentēts, kas gandrīz tāds kā šķidra lūpu krāsa. Ļoti kopjošs un tas man patika arī vienkārši lūpu balzāma vietā sava bagātīguma dēļ. Smaržai arī nav ne vainas, mazliet saldena.Ņem vērā,ka tas ir pabiezs savā tekstūrā. Es gan to novērtēju,jo ar "ūdeņainiem"spīdumiem man ir grūti cauri kaut pusstundai. Man patīk,ka ir reāla barjera starp manu ādu un pilsētvidi,tad visu vakarā varu vienkārši nomazgāt un nav sajūta,ka eju gulēt ar smogu,garāmgājēju cigarešu dūmiem vai samērā regulāru sabiedriskā transporta klepotāju atmiņām.Ak. Labi,tālāk neiešu.Bija jau mazliet par tālu.Tur ir tā motivācija katru dienu censties un uzlikt vismaz to saules aizsargfiltru. Varētu jau arī gāzmasku.....

:D:D 

Kur tie blogi mani aizved, ej nu sazini:D Bet dzīve ir dzīve! No lūpu krāsas līdz gāzmaskai viena doma:D

Cena lūpu spīdumiem,sķiet, ap piecarpus eiro.

 

Ok. Turpināsim vieglāk.

20170415223207-43566.jpg

Tālāk. Kas krietni labāks par pilsētu. Princešu bumbiņas.

Nu labi,tās ir izgaismojoši olīši. maksā virs 4 eiro un smaržo vanilīgi. Tās pūderu smaržas uz mani vienmēr nostrādā,sasodīti paredzami!
tā kā man patīk kapars, sarkanais zelts un viss siltais,ir tikai nu loooooģiski,ka man patiks tāds zeltaini rozā mirdzums. Un šie ir uzmeistarojuši šādas mazliet krēmīgi zīdaini pūderainas pērlītes, kurās pāris reizes padraudzēties otai,lai uz vaigu galiem rastos tāds mirdzums,it kā es būtu pabijusi Bahamu salās vai kaut kur tur,kur pavasarim noteikti ir aizrāpojis,ka nu ir īstais laiks ierasties ar nopietnu plusu klātbūtni.

Esencei bija līdzīgas pērlītes ,kuras es šausmīgi ilgi lietoju(un katru reizi fanoju),un tās es arī turpināšu lietot ilgi un dikti, taču šis draudziņš ir to jaudīgāka forma,kuru "uzbūvēt"vēl mirdzošāku ir noteikti vieglāk. Neieteiktu gan šo pa visu seju,taču- stratēģiskos punktos- aiziet un uz priekšu:)

20170415223900-38475.jpg

Automātiskais uzacu zīmulis Slimmatic- cena mazliet virs 3 eiro. Runāšu ātri,jo esmu sadziedājusi pilnas jūsu ausis jau sen par šo- ļoti mīksts,krēmīgs, smaaaaalks zīmulis,ar kuru superprecīzi varu iezīmēt katru matiņu un tad to visu arī papludināt ar perfekti uzprojektēto uzacu ķemmīti. Katram,protams,savs un ne katram patīk tik mīksti zīmuļi,bet,tā kā es neesmu baigais fans uzacu pomādei vai gēlam,šis ir visātrākais veids, kā sakopt uzacis dienas gaitām efektīvākajā veidā.

uuuuun pēdējie,bet ne sliktākie-

20170415224228-51150.jpg

Kamuflāžas konsīleris vaniļas tonī un tonālais fluīds Made to stay 24 hours tonī Vanilla beige.

Konsīleris noteikti nav jaunums,taču tas ir atkaltikšanās prieks man,jo pirms laika to biju jau lietojusi.

Interesanti,ka tas oksidējas un kļūst arī tumšāks, taču nekad- nekad nav izveidojis neērtus brīžus,kad saprotu- a priekš kam man viņš vispār ir virsū??

Interesanti,ka arī kļūstot tumšākam,tas vienmēr ir sadarbojies ar manu tonālā krēma toni un nav pārkāpis tā  intensitāti. Sedz šis lieliski,mitrina arī- un tā ir forša un lētāka mana favorīta ,teikšu,variācija. Līdz šim Fit Me no Maybelline noteikti ir mana izvēle.To ir grūti pārtrumpot.

Labi,bet rampas uguņus,lūdzu,uz tonālā fluīda pusi.

Lieliski sedzošs,tiiiiiešām ilgnoturīgs(patiešām! te nu beidzot NAV blefs!)  līdzeklis,kurš solās būt ūdensnoturīgs un ilgnoturīgs. Nezinu par 24 stundām,nekad tik ilgi kosmētiku nenēsāju(un netaisos arī),bet labas 8-10 stundas tas uz manas krietni taukainās sejas spēj noturēties un par to- lieli aplausi no manas  puses! 

Tik pozitīva pieredze man nav bijusi laikam kopš Bourjois Air Matt atklāšanas,tikai tas ir biezākas konsistences. Šis ir krēmveida,samērā šķidrs līdzeklis,kuru elementāri izpludināt i ar pirkstiem,i ar otu,bet mans uzticamai sūklis Smukumšvamme (ze Beautyblender) to visu padara i ātrāku,i elementārāku,tāpēc tā ir mana izvēlētā uzklāšanas metode. 

Te būs arī pierādījums- sen tik labi neesmu izskatījusies,viss foršs,nosegts un tik labs,cik vien var būt. (mazais eņģeļu korītis ar AAaaaaaleluja)

20170415225241-54244.jpg

Te izmantots gan konsīleris, gan tonālais fluīds, gan arī augstāk minētie uzacu zīmulis ar lūpu spīdumu.Ar šo man nav bail pat iebraukt kādā vakarā pilnīgās auzās un radīt viskaut ko no nekā. nu,kā sanāca- uz Fashion Week laiku,kad "saslimu "ar Amoralle radīto nimfas tēlu. Ņēmu un iemīlējos.Un šitā gribēju staigāt apkārt. Nu nezinu,bija vēls un bija jau jāmazgā viss nost,bet vīra kungam patika. :)

20170415225448-39459.jpg

Nav nemaz jātiek klāt profesionālajai kosmētikai-ieej tik Drogās un vari būt Amoralles madāma vienā mirklī. Nu,vai nav eleganti:)

Ai,dāmas,dāmas:) Labi šie jaunumi! Lai jums iet labumā! Ja kam padodieties- dodiet ziņu! Kad tad vēl šitā pakārdināties,ja ne pavasarī::)

Varbūt tam beidzot aizrāpos,ka ir laiks tomēr atnākt....

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras