Kas īsti slēpjas zem placentas brīnumainā spēka?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 2. februāris 2011 00:00
717

Turpinām pētīt placentas efektivitāti! Noskaidrojam, kas notiek ādas šūnās, ja uz tām uzklāj krēmu, kura sastāvā ir placentas ekstrakts.

 

Foto: Flickr.com

 

 

Kā zināms, epidermas bazālajā slānī augošajām šūnām piemīt spēja pašām vairoties un atjaunoties. Tādēļ epiderma jeb ādas virsējais slānis reizi 10 līdz 30 dienās ir gluži jauna. Ne velti, lai palīdzētu ādai atjaunoties un notraukt atmirušās ādas raga šūnas, reizi nedēļā iesaka veikt pīlinga procedūras.

 

Placentas ekstrakts aktivizē dermas šūnu funkcijas, kas nodrošina kolagēna, elastīna un glikozaminoglikāna struktūras sintēzi jeb vienkāršiem vārdiem runājot – pieliek pie darba katru šūnu! Placentas ekstrakts palīdz šūnām atjaunoties! Rezultātā āda kļūst tvirtāka, stingrāka un elastīgāka. Pat pēc pirmās kosmētikas lietošanas reizes manīsi efektu. Bet redzami krunciņas būs izlīdzinājušās, ja kosmētiku ar placentu lietosi regulāri, vairāku mēnešu un pat gadu garumā.

 

Kādēļ placentas ekstrakts ir tik iedarbīgs? Jo tas ir dabisks un visi barojošie ekstrakta komponenti ir līdzīgi tiem, kurus mūsu asinis piegādā šūnām dabiskā ceļā. Tikai ar gadiem barības vielas arvien vairāk sāk šūnām pietrūkt un āda sāk tik netīkamo novecošanās procesu. Tādēļ tā jau pēc 20 gadu vecuma ir jāmitrina un jābaro. Ja izvēlēsies kosmētiku ar placentu, efekts būs daudz redzamāks un jūtamāks. Tas ir tādēļ, ka āda jau atpazīst placentas barojošās vielas un, cik vien var, tās sevī uzsūc.

 

Tāpat placentas ekstrakts aktivizē šūnu vielmaiņu. Asinīm vairāk piekļūst skābeklis, kas ir viena no svarīgākajām ādas barības vielām, un strauji uzlabojas ādas izskats. Āda ir dziļi mitrināta, pabarota un veselīgi mirdzoša!

 

 

 

Sieviešu Kluba izvēle:

Evinal kosmētika ar placentas ekstraktu. Tā kosmētikas tirgū pazīstama jau no 2000. gada. Visi kosmētiskie līdzekļi ar placentas ekstraktu ir attīrīti no hormoniem, atbilstoši Eiropas Savienības prasībām kosmētikas produkcijai. Evinal ieguvusi speciālistu augstu novērtējumu un pirmoreizi tā tika sertificēta Krievijā, „Skaistuma Institūtā“.

 

Sejas kopšanas produkti maksā Ls 14 līdz 15.

 

zmēģini dienas un nakts krēmu ar placentu. Dienas krēms ar placentu ieteicams nobriedušas ādas kopšanai, kurai ir tendence uz grumbiņu veidošanos, tvirtuma, mīkstuma un tonusa zaudēšanu. Placentas ekstrakts baro, mitrina, atjauno ādu, nodrošina spēcīgu skābekļa apmaiņu un aizsardzību pret ārējās vides faktoriem.

 

Bet atjaunojošais nakts krēms pret grumbām nodrošina kompleksu ādas kopšanu, iedarbojoties uz ādu nakts miega laikā. Stimulē piecas pamatfunkcijas, kuras nodrošina ādas jaunavīgo izskatu: atjaunošanu, mitrināšanu, barošanu, skābekļa apmaiņu un aizsardzību pret ārējās vides faktoriem.

 

Krēms plakstiņiem ar placentu profilaktiski palīdz pret jaunu lielu un sīku kronciņu veidošanos, kā arī mazina jau esošās krunciņas. Mīkstina un baro ādu, nodrošinot krunciņu ātru un izteiktu novēršanu.

 

Ja ādai jau izteikti redzamas grumbiņas, izmēģini „Evinal” krēmu – liftingu ar placentu. Tas nodrošina trīskāršu iedarbību pret ādas novecošanās pazīmēm: atjauno sejas ovāla kontūras un savelk sejas ādu, mazina krunciņas un novērš jaunu krunciņu veidošanos.

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv


 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Ko vēl par placentu tu vēlētos uzzināt?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
2. februāris 2011 11:04

Marta veletos zinat cik konkreti maksa un kur var nopirkt kremu Evinal? Gribetu pameginat

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras