Kas ilgi nāk,tas labi nāk jeb aizkavējusies atskaite par Mossa!

mazaa raganina
mazaa raganina 15. jūnijs 2016 20:31
1376

Pagājis kāds laiks,kopš pieteicos testēt Mosas krunciņas aizpildošu dienas krēmu (filleri) un pīlinga masku ar plūškoka ogu antioksidantiem.

Biju ļoti priecīga par iespēju šos produktus testēt,jo šogad sasniedzu savu skaisto vecumu 40.gadus. Produktu pieteikumā bija rakstīts,ka šie produkti paredzēti sievietēm 40+.

Saņemot produktiņus biju ļoti priecīga, bet izpētot produktus mana sajūsma noplaka,jo uz produktiem bija atzīme,ka šie krēmi paredzēti sākot no 45+.

Vilšanās bija ļoti liela, jo es uzskatu,ka ne jau tāpat vien  uz krēmiem ir atzīmēti ieteicamie vecumi,kad attiecīgais krēms jālieto. Nedomāju,ka būtu pareizi jaunai meitenei lietot krēmus 35+ un attiecīgi sievietei manā vecumā jau 45+.

Krēmu esmu lietojusi vien pāris reizes, eksperimentālā kārtā un lūk manas sajūtas un secinājumi:

Ļoti nepatīkama sintētiska smarža, krēma konsistence kā klīsterim, nepaspēju krēmu pat izlīdzināt, kad tas jau ir burtiski pielipis pie sejas. Izsmērēt krēmu uz ādas bez vardarbīgas ādas staipīšanas nav iespējams. Regulāri apmeklēju kosmetoloģi un zinu,ka man ir ļoti plāna sejas āda, kuru nav ieteicams burzīt un murcīt. Tēlaini izsakoties paņemam līmes zīmuli un mēģinam to uzklāt uz sejas))). Pat,ja es varētu jau lietot krēmus 45+ šī noteikti nebūtu mana izvēle. Šo krēmu es paturēšu īpaši samurcītiem rītiem, pēc negulētas nakts!

Maska.Tieši tas pats stāsts par 45+. Smarža sintētiska, bet maska savu darbiņu paveic teicami, pēc lietošanas to var viegli noskalot un uz ādas nav kairinājuma: seja nav apsārtusi un savilkta.

Paldies par uzmanību!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras