Kas būs Rīgas modes nedēļas seja?

11. marts 2010 00:00
912


 

{smallpic:1}

Rīgas modes nedēļas pavasara sesijas reklāmas kampaņas seja -

konkursa Supermodel of the World uzvarētāja - Katrīna Karlīna Caune

 

 

Rīgas modes nedēļas organizators, Baltijas modes federācija, šoreiz par RIGA FASHION WEEK reklāmas seju izvēlējas modeli Katrīnu Karlīnu Cauni (modeļu aģentūra 2b models), kura ieguva 1.vietu prestižākās un vecākās modeļu aģentūras Ford Models konkursa Supermodel of the World pasaules finālā š. g. janvārī. Katrīna bijusi arī vāka modele Latvijas modes žurnāliem: L’Officiel, Pastaiga un Pastaiga.ru. "Jūtos ļoti pagodināta, ka izvēlējās tieši mani. Un tā kā RIGA FASHION WEEK ir nozīmīgākais modes pasākums Baltijā, vienlīdz, tā ir arī liela atbildība. Pēc uzvaras Ford Models Supermodel of the World konkursā pasaulē ir daudz cilvēku, kas seko maniem panākumiem, līdz ar to priecājos, ka spēšu dot zināmu ieguldījumu arī RIGA FASHION WEEK kļūt starptautiski vēl atpazīstamākai."

 

Šīs sezonas RFW imidža autoriem - dizainerei un modes žurnālistei Anitai Altmanei un fotogrāfam Nilam Vilnim - RIGA FASHION WEEK ir ne tikai modes svētki, kuri regulāri, divreiz gadā, iepazīstina publiku ar jaunākām modes tendencēm, bet arī tā ir pilnvērtīga un neatņemamā modes industrijas daļa, kura dod iespēju iegūt jaunu pieredzi un attīstīties katram savā jomā.

 

"Esam lepni un pagodināti veidot jauno RIGA FASHION WEEK pavasara sesijas reklāmas imidžu. Šī ir brīnišķīga iespēja strādāt tik radošā komandā, turēt roku uz modes pulsa un meklēt kodolīgu atbildi uz jautājumu par to, kas būs pats aktuālākais 2010./2011.gada rudens/ziema sezonā." Anita Altmane savu kolekciju prezentēs Rīgas modes nedēļas 2.dienā - 25.martā.

 

Rīgas modes nedēļas divpadsmitā sezona norisināsies no 24. līdz 27.martam, viesnīcas Reval Hotel Latvija Konferenču un pasākumu centrā. Publikas un modes industrijas speciālistu vērtējumam tiks rādītas 2010./2011.gada rudens/ziema sezonas kolekcijas, starp kurām būs daudz pārsteigumu.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras