Kārtējie atradumi

hiperkeri
hiperkeri 25. jūlijs 2013 12:24
2430

Sveikas! Kādu laiku nav no manis dzirdēts tā pa īstam.Trūka iedvesmas,gribas,pareizās pašsajūtas,taču slinkums-ūber alles,protams.

Es kaut kad-šī bloga ietvaros noteikti uzrakstīšu arī par to,ko biju iecerējusi-pāris jaunu knifiņu,ko gribēju padalīties arī ar Jums,bet vispirms man gluži vienkārši gribas papļāpāt!:)
Sen,sen tas ir darīts.

Vispirms-laikam jāpaskaidro,kāpēc dažkārt mani komentāri ir mazliet jocīgi-pēkšņi uzradušās pareizrakstības kļūdas..nu re-beidzot man ir gari nagi! Un visi,kas mani pazīst,zina arī to,ka mani ar tādiem redzēt ir kas patiešām rets notikums..Nu re,beidzot ir vasara,kā arī beigušās visas klavieru stundas(par ko es ārkārtīgi priecājos,jo veselus 15 gadus spēlēju tās `par godu` mammai.Un nedomāju,ka tajos 15 gados esmu ko iemācījusies..nu re.Tagad redzat,uz ko es esmu spējīga citu cilvēku dēļ:D Paciest garlaicīgas stundas en-to gadu garumā.Ak,pacietīgās sievietes..Un ko Jūs esat piecietušas citu dēļ? Varu derēt,ka katram ir šāds stāstiņš aiz auss)

jā,tas ir pirmais.Otrais-es jau 3.reizi esmu nopludinājusi drauga vannasistabu.Tomēr šoreiz-mēs abi kopā.Bija ātri jānomaina pilēt sācis krāns un gaidīt nevarēja.Rezultāts bija slapjo tēkreklu vakars(un džemperu un bikšu un ēmo acu pasākums.Gluži vienkārši-tas bija jautri un es netaisos par to nevienam attaisnoties:D Paldies kaimiņiem,ka viņiem ir iekaramie griesti,viss noflīzēts un viņiem nav ne jausmas,ko mēs savā dzīvoklī darām:D:D)

Kāds ir vēl tikpat talantīgs uz šādām ķibelēm??:)

Trešais-ļoooti skumjam notikumam-drauga sunīša bērēm sekoja priecīgāks-aizbraucām uz Jugla patversmi pakaļ jaunam sunītim.

Bungu rīboņa.Sunīti studijā!:)
20130725115044-72264.jpg20130725115104-42698.jpg Tas ir Billijs:) Visjaukākais sunītis uz pasaules.Un arī aktīvākais.Man neizdevās dabūt nemiglainu bildi,jo kustās viņš kā mazais zibens.Tīri vai sirds lūzt,ka šitādus jaukumiņus cilvēki vienkārši izmet no mājām.Milzīgs `FUJ!!` bezatbildīgām personām,kuras dzīvo mūsu vidū!

Viņus vajadzētu ..es pat nezinu! Es laikam nespētu izdomāt vēl cietsirdīgāku rīcību pret viņiem kā viņi paši jau ir izdarījuši.Tas ir gaužām skumdinoši.

Jā,man to visu vajadzēja pateikt.

Bet te atkal mazais prieciņš.Vakar pienāca paciņa no ebay:) Jums vajadzēja redzēt,kā es spiedzu.:)

Mans jaunākais guvums-ta dā!!!20130725115659-15644.jpg Ārkārtīgi piemīlīga balerīnbroša:) Mana jaunākā kaislība ir brošas (nē,šalles vēl nekur nav pazudušas!),un šī ir nākošā jaukā radība pēc Billija:) un maksāja latos kādus 76 santīmus! Pamēģini ko šādu te Latvijā atrast! Jāatzīstas,esmu mazliet iemīlējusies:)

Tā,nu pie lietas.Tātad.mani atklājumi.

Medus-papaijas maska.Ideāla taukainai un iekaisušai ādai.Pamēģini! 1 ēd karote medus pret 1 pusītes papaijas mīkstuma(un te pietiks vairāk kā 1 maskai!).Darbojas gandrīz kā pienskābe,kas maigi noēd atmirušās šūnas slāņus no sejas. Pamanīju atšķirību jau pēc 1 lietošanas reizes:) jā:)

2)Vasarā nepārgāju uz bē bē krēmiem,bet gan savu ierasto dermokosmētiku sajaucu ar visparastāko mitrinošo krēmu,kuru lietoju.Ideālāks klājums,ja tonālajam krēmam ir spf klāt un nav matēts nobeigums(bet,ja mitrinošajam krēmam tāds ir-lieliski!).Matētajam tonālajam krēmam beigās uzradās samērā nelīdzens klājums,tādēļ iesaku ņemt līdzekli ar ādu kopjošām īpašībām.Taču neko nesaku par sedzamību! Tieši tā jau bija mana doma-lai sedzamība krēmam ir pilnā maskēšana(es nezinu,kā tulkot- full coverage,ang.),taču pateicoties mitrinošā krēma papildus klātbūtnei-šie līdzekļi vieglāk izklājās un beigās,iesūcoties ādā-rada daudz reizes dabiskāku efektu.Tā kā,kad ir kāda diena,kad gribas ko vieglāku-pamēģini šo kombināciju! Lai nav jāpērk atsevišķi krēms vakara grimam un vieglākas konsistences krēmi,kaut arī liela daļa sieviešu tonālos līdzekļus vairāk vai mazāk,bet lieto katru dienu dēļ darba sabiedriskajā sfērā vai tamlīdzīgos amatos.Vismaz es esmu viena no viņām.Un man ir pietiekoši daudz visādu tūbiņu ādas kopšanai,lai es samazinātu daudzumu kosmētikas priekšmetu vietai uz buduārgaldiņa.Un pašlaik man tas,salīdzinot ar 5 gadiem atpakaļ,veiksmīgi ir izdevies:) 

Ļoti daudz man palīdzējusi ir arī brūnā acu ēna multitāskingā(daudz darbu veikšana ar vienu līdzekli)-gan izveidoju mitro acu līniju ar to,gan arī dramatisku vakara smoky-eye(dūmakainās acs efekts??_),gan arī dienas grimā,mazliet ieakcentējot acu locīšanās vietā un acs ārējo kaktiņu-ātri panākot glaimojošu acu grimu manām no rīta gandrīz vienmēr mazliet pietūkušajām acīm..

Starp citu!! Es ar to arī cīnos! Pirmkārt-vingroju,lai vairāk dabūtu iekšā sistēmā ūdeni un skalotu ārā toksīnus un sāļus,kas varētu uzkrāties arī maisiņos zem acīm un arī virs tām(kaut gan lielākoties tie ir vienkārši tauki,kas padara seju jauneklīgāku..līdz noteiktam vecumam un robežai:D)

Bet otrkārt-es jau 2.nakti esmu nogulējusi uz muguras,pie tam ar augsto spilvenu,lai atturētu no ūdens uzkrāšanās pa nakti uz sejas.Parasti es vienmēr gulēju zvaigznītē un uz mutes(jā,tas skan tieši tāpat,kā tas jūtas-lieliski:D) un uz zema,mīksta spilvena,un pirmā nakts jaunajā veidā bija briesmīga,bet ar otro jau sāku pierast,tomēr-abu nakšu rezultāts bija pilnīgi normāla seja bez izgulējumiem(visas tās spilvenu krunkas uz vaiga) un pietūkušie plakstiņiem(nu labi,neizskatījos jau pēc Rokija Balboā,taču tomēr-pietiekoši traģiski),tāpēc arī pašsajūta uzlabojas:)

Tomēr,cik tas ir veselīgi mugurai un visam pārējam-vēl neesmu noskaidrojusi.Varbūt jums arī ir kāda teorija,ar kuru padalīties šajā tēmā?

Šoreiz mani atlājumi beidzas.Bet rīt sākšu atkal!:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 26. jūlijs 2013 08:25

Makvīn,tas mums vispār jau ir otrais.Tad,kad biju maziņa,mēs uz saviem laukiem paņēmām no tās pašas patversmes vilciņu.
Es vienīgi varu aicināt citus sekot mūsu ģimenes piemēram un ņemt jaukos krancīšus,jo viņi nav ne ar ko sliktāki par šķirnes suņiem,par kuriem ir bezjēdzīga nauda jāmaksā..un cik ir dzirdēts par suņu `prostitūciju`,kad saimnieks vienkārši mērķtiecīgi nodarbojas ar suņu pavairošanu nolūkā nopelnīt..ehh.ja cilvēki pieņemtos prātā...

mazaa raganina 26. jūlijs 2013 08:07

Žetons par suņuku, Jūs esat malači,ka paņēmāt suni no patversmes!!!(F)

Cerīte 25. jūlijs 2013 22:08 hiperkeri

(Y)

hiperkeri 25. jūlijs 2013 20:02 cerite

sauc mani vārdā:D:D Ar to pietiks:D

Cerīte 25. jūlijs 2013 18:47

:D:D:DTu tik esi.....pat nezinu kā Tevi nosaukt-spridzeklis,dāma,īsti sievišķīga būtne.Un man patiess prieks par Billiju.

Nikte 25. jūlijs 2013 17:41

(Y) jūtu tev līdzi :D Suns uz kavrolīna (devil)
Broša forša!:)

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras