Kāpēc vīriešiem patīk sievietes ar tetovējumiem?

23. marts 2010 00:00
1307

Tatoo zīmējumi vairs nav skarbu jūrnieku iezīme, kuru muskuļotās rokas rotāja nāriņu vai enkuru tēli. Mūsdienās tetovējumi kļuvuši nedaudz smalkāki un vai ikvienas dāmas roku rotā dzeloņstieples fragments vai kāds ķīniešu simbols, kas sludina drosmi, ticību vai mīlestību.

{smallpic:1}

Tetovējumu zīmēšana neviļus kļuvusi jau par daļu no mākslas pasaules, kur jau iezīmējušies tetovēšanas mākslas virzieni. Pēc kāda stila veidots Tavs tetovējums? Atlantas? Ņujorkas? Losandželosas?

 

Ir diezgan sarežģīti atrast sievieti zem 30 gadu vecuma, kuras ķermeni nerotātu kāda roze vai zvaigznīte. Lai arī ko Tu izvēlētos attēlot uz sava ķermeņa, pat pats fakts, ka esi izšķīrusies par šo soli, jau tiek uzskatīts par seksīgu. Tas ir drosmīgs, seksīgs un savā ziņā par protestējošs solis. Tagad Tu esi iekāpusi „slikto puišu” lauciņā.

 

Tetovējums ir arī daļa no mūsdienu popkultūras, tā ir iespēja paust savu protestu pret pastāvošo kārtību vai stereotipiem. Šo „ieroci” izmanto ne viena vien slavenība, lai šokētu un pārtsiegtu.

 

Pēdējās nedēļās, ziņu kanālu karstākā ziņa ir par Sandru Buloku un viņas vīru Dzeimsu, kurš pavisam nemanot iekritis tetovējumu modeles nagos. Nu, Sandras un Džeimsa skaistajai laulībai gals. Vai Džeims iesaistījās vieglprātīgā sakarā ar tetovējumiem klāto modeli, jo viņa sieva bija tik tīri skaista? Kas liek vīrietim spert šādu soli? Tā ir mīkla, bet būtībā krāpšanai nav īsti nekāda sakara ar skaistumu. Vīrieši krāpj savas sievietes, jo viņi nespēj sevi kontrolēt vai attiecībās iestājusies rutīna un garlaicība. Vīrieši taču ir mednieki!

 

Jau Sandras un Džeimsa iepazīšanās un precības bija kā neticams stāsts- labā meitene iesaistās attiecībās ar slikto puisi. Vai jau tad cilvēki paredzēja šīm attiecībām īsu mūžu?

 

Vai Buloka cerēja, ka varēs mainīt slikto puisi Džeimsu? Daļēji viņai tas izdevās, viņš devās uz tiesu un izcīnīja tiesības rūpēties par saviem trīs bērniem, kā arī palīdzēja Bulokai kļūt par audžumāti.

 

Vai tas bija likumsakarīgi, ka šī mazā dēka notika brīdī, kad Buloka bija ļoti aizņemta un vairāk bija prom nekā rūpējās par savām attiecībām?

 

Avots: www.foxnews.com

 

Vai Tev ir kāds tetovējums? Kādi ir Tavi uzskati par tetovējumiem?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
leila 22. aprīlis 2010 12:09

Man ir viens tetovējums uz muguras lejasdaļas, neliels..jau kādus gadus piecus..nenožēloju noteikti..gribētos vēl..tikai nevar izlemt kādu un kur..:) un vēl baidos kā atkal pārcietīšu tās sāpes..man ļoti sāpēja..:( kad notetovē visu ķermeni, tas gan man nepatīk..bet kādi divi vai trīs tetovēj.ir normāli..un kāda nozīme vispār kā izskatīsies vecumdienās?? jādzīvo ir šodien..

taschinka 5. aprīlis 2010 19:08

man ir tetovejums un viram ari ir.loti nepatik kad uztetove kaut kadas pukites,sirsninas,tas man liekas nesmuki.

jola14 28. marts 2010 20:09

Man gan tetovējuma nav, bet kas zin nākotnē....... Skaisti ir tādi mazi, neuzkrītoši ar nozīmi. Manam vīram ar tādi patīk,bet tās baisi notetovētās gan ne!

28. marts 2010 13:27

Es uzsskatu ka katram tetuveejumam kuru tu izveelies taisiit ir jaabuut kaadai noziimei. Kaut kam taadam kam laika gaitaa nezudiis noziime. Es esmu pārliecināta, ka nākotnē tikšu pie kāda, ļoti vēlētos sava nekad nesatiktā tēva bildīti. Man nav nekādu pretenziju - ja cilvēku šis mākslasdarbs padara stiprāku, tad tas ir pieņemami.

26. marts 2010 11:45

ir ļoti maz vīriešu Latvijā, vismaz no maniem paziņām un draugiem, kuriem patiktu apķēpātas sievietes!
pieņem, ja kādai ir, bet uzskata to par muļķīgu kļudu.

26. marts 2010 11:39

man šķiet, ka tetovējums uzliek cilvēkam tādu kā zīmogu, apzīmogo, tetovējums iespaido cilvēku, un ar to ir jāsadzīvo, bet cilvēks ar laiku var mainīties, tetovējums paliek, dažkārt var to nožēlot!
Man patīk dabīgs, skaists ķermenis un es noteikti negribētu, ja vīrs to izbojātu. (apķēpātu)

24. marts 2010 08:27

Tulpe...Es domāju, ka uz vasaru var uztaisīt hennas tetovējumu, kas ilgi neturās un ir inčīgi....

24. marts 2010 08:26

Tulpe.........

inny 23. marts 2010 23:52

Man ir un būs vēl :) tikai tas jādara pa kluso :D manam vīrietim ļooooti nepatīk tetovējumi. es savējo uztaisīju īsi pirms iepazīšanās ar viņu. man ir reiki simbols "mīlestība" uz labās lāpstiņas, vēl būs "harmonija" un laime" virzienā uz leju. man pašai ļoti patī. vēl gribu ko īpašu, pašas izdomātu, kas saistās ar dēliņu. ir jau ideja ;) man patīk tetovējumi kā tādi, skatos katru vakaru šovus "LA ink" un "Miami ink" pa Travel&Living. tur tādus mākslas darbus veido! ehh!! tikt pie viņiem!

happy2012 23. marts 2010 18:58

man ir viens tetovejums,bet kad taisīju zināju ka taisīšū aizmugurē lai ikdiena neredzētu(jo ja katru dienu redz var atri apnikt un nožēlot izdarīto)un ta ka ik diena neredzu...īstenība aizmirstu ka man viņš vispar ir!

martatulpe 23. marts 2010 18:26

Raksts nebūt neatspoguļo "tetovējumu kultūru", jo lielākā teksta daļa ir par S.Bulkas izjukušajām attiecībām.
Vai šajā portālā vairs nav, ko rakstīt, ka liek visu pēc kārtas nešķirojot, kas ir kas un par ko!?
Sorry, bet forumā ir vairāk par tetovējumiem nekā šajā rakstā.

smukaa 23. marts 2010 17:44

Patieshaam,kaads sakars ar Buloku?

23. marts 2010 17:19

nesakarīgs raksts. Virsraksts pavisam neatbilst ne raksta sākumam, ne jocīgajām beigām par Buloku!
Un ne tikai vīrieši ir mednieki!

ilzel 23. marts 2010 16:27

Bet - vai tad vīriešiem tiešām patīk tetovējumi? es tādu neesmu sastapusi....

Rebeka 23. marts 2010 16:26

ņe brīdi nenožēloju, manam draugam ir divi un viens no tiem man patīk, otrs gan ir jaunibas kljuda, pilnigs bezsakars!

ilzel 23. marts 2010 16:26

Man nav tetovējumu un arī nebūs. Man viena paziņa uztetovēja uz pleca, bet viņai āda kaut kā ne tā reaģē, un sanāk, ka pat pēc 5 gadiem, tur viss sarkans, tā kā sapampis un brīžiem sāp. Pieskarties tur nedrīkst nemaz.
Man tas nav vajadzīgs. Un man arī īpaši nepatīk.
Piekrītu pasmaidi - var uz pasākumu uzzīmēt kādu zīmējumu, kuru pēc tam var dabūt nost. Tā pat interesantāk.

Rebeka 23. marts 2010 16:25

Man ir , man patīk un ne br`

23. marts 2010 16:12

ja nav pārspīlēti, tad man patīk un liekas skaisti. pašai nav, bet ja saņemšos, tad nākotnē noteikti būs. :)

pasmaidi 23. marts 2010 15:28

Ui, nē, man tetovējumu nav un nepatīk, ja tie ir pat vīriešiem. Var hennas zīmējumu uz kādu pasākumu uzzīmēt, ja ir liela vēlme izdaiļot ķermeni kaut kā savādāk, tagad ir stilīgi ne tikai hennas pamats, bet ar krāsām var izkrāsot visu ko (es parasti ar acu ēnām krāsoju, nu bet tas kā kurai patīk pašai).

Skaistumkopšanas saloniņš Sieviešu klubā pašā Rīgas centrā

Nodarbības, individuālās konsultācijas un procedūras